لطفا همین حالا فکر می کنی که واقعا در حال اجرا برای رئیس جمهور

اگر چه ممکن است برخی از دست زدن به پیچ و تاب از سال 2020 بهتر از دیگران به نظر می رسد که به عنوان یک جمعی ما B

توسط ABDOOSNEWS در 17 تیر 1399

اگر چه ممکن است برخی از دست زدن به پیچ و تاب از سال 2020 بهتر از دیگران به نظر می رسد که به عنوان یک جمعی ما BS آشکارساز شکسته است به طور کامل. تنها به نگاه در پاسخ به یک صدای جیر جیر ارسال شده توسط Kanye West بیش از آخر هفته که او تصمیم گرفته است به اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده است. اگر شما بر این باورند که مهمترین مشکل آن نبود آتش بازی بیش از شهرهای ما در این آخر هفته اما آسمان در حال سقوط خود را به عنوان کنی در کمتر از 300 شخصیت ما فرستاده راهپیمایی به سوی چهار سال دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. در حالی که نه هر کس است تا ظاهر بدبین قطعا وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که حداقل ناراحتی با آقای غرب است. این ما منجر به یک سوال ساده:

به همین دلیل است که هر کسی با توجه به این به طور جدی ؟

هر کس می داند آنچه که ما در حال زندگی می کنند از طریق در حال حاضر تاریخی برای بسیاری از دلایل تعداد کمی از آنها خوب است. داستان است که ما را فراموش کرده ام در مورد در حال حاضر — به یاد داشته باشید زمانی که ایالات متحده تقریبا رفت به جنگ با ایران چیست ؟ — می شده اند در صفحه اول اخبار ماه در هر سال. آن را آسان و سپس به درک چرا مردم خواهد پیوست اهمیت قابل توجهی به نسبتا بی اهمیت مانند شناخته شده نمایش دهنده تلاش به درام علاقه در آینده چشم انداز "در حال اجرا برای رئيس جمهور." در هر سال دیگر شما می خواهم نگاهی که صدای جیر جیر رول چشم خود را و فکر می کنم "کنی خواهی کنی" قبل از رفتن در مورد روز خود را. در حال حاضر شما در حال اتلاف وقت و انرژی استدلال در مورد چیزی که تقریبا قطعا چیزی که واقعی است.

اما بیایید افراط در این مفهوم است که Kanye جدی در مورد مایل به رئیس جمهور شود. چه استدلال در برابر او ؟

او گنگ است.

آیا ما واقعا هر گونه درک در غرب هوش ؟ شما ممکن است فکر می کنم او بد می گیرد اما ما در حال صحبت کردن در مورد یک دفتر است که برای چندین دهه در حال حاضر پر شده است با افرادی که صادقانه باور است که بمباران افرادی که هیچ تهدیدی برای ما یک استفاده بهتر از ما ثروت عظیم از ساخت مطمئن شوید که شهروندان خود را بهداشت و درمان. Kanye دریافت نمی کند همه چیز درست است. هیچ یک از ما انجام دهد.

او هیچ تجربه.

هیچ کدام لازم است. این یکی را با کسانی که پدران بنیانگذار شما بوده ام دم لابه بیش در همیلتون. کنی تا آنجا که ما می دانیم که دیدار بسیار پایین مانع به اجرا برای دفتر.

او یک عاشق خود خواه.

بنابراین هر کسی که اجرا می شود برای رئیس جمهور. هیچ "طبیعی" فرد از خواب بیدار و فکر می کند "من باید مسئول همه چیز است."

که گفت: غرب "نامزدی" شده است روشنگر در راه چند نه به طور کامل بر خلاف آنچه که ما آموخته است که در مورد ایالات متحده زمانی که تهمت زد. افرادی که یک هفته پیش فکر جوانان رای مهم نیست چون جوانان رای نمی دهند در حال حاضر تکان دادن در این ایده که کانیه وست در حال رفتن به سرقت آرا از کسی که آنها نمی خواهید به برای رای دادن به هر حال (به دلیل آنها نمی خواهید برای رای). صاحب نظران و اصرار داشت که هر کس تا به حال به تجمع در اطراف بایدن به دلیل آفریقایی رای دهندگان تصمیم گرفته او آن مرد در حال حاضر به دنبال استفاده از غرب یک قربانی برای سقوط حزب دموکرات است. و سپس کسانی هستند که فکر می کنم رئیس جمهور بیش از حد احمقانه به کراوات خود را ردشدن اما فکر می کنم او بازی 5D شطرنج با متقاعد کنی به پرش به مسابقه.

پس از آن وجود دارد کل "کنی دیوانه است" مشروط. شما می دانید افرادی که پست در روز جهانی بهداشت روان, روز است که آنها وجود دارد برای حمایت از دوستان خود بدون توجه به آنچه اما ظاهرا فکر می کنم که داشتن اختلال دو قطبی معنی است که شما نباید اجرا برای رئيس جمهور. چگونه می توانم آنها طرح در اجرای که برای هر انتخابات در حال حرکت رو به جلو ؟ هیچ سرنخی اما اگر این راه آنها می خواهند برای رفتن پایین آنها باید حداقل شجاعت به آن می گویند با قفسه سینه خود را به جای ضرب و شتم در سراسر بوش در مورد این موضوع.

و در عین حال تنها چیزی که این انرژی واقعا تأمین انرژی — این پست شامل — Kanye West صنعتی پیچیده است. Kanye استاد رفتن از سختی بودن در مکان عمومی, چشم به هر کس صحبت کردن در مورد او را در فرمان او. او تعریف "وجود دارد هیچ چیز مانند تبلیغ بد." حتی اگر شما به tweeting از آنجا که شما فکر می کنم او برای ساخت یک, مسخره, ریاست جمهوری, سیاست, شما هنوز هم به tweeting در مورد او. این که چگونه کنی برنده است. او نمیخواهد برای اداره کشور; او فقط می خواهد توجه خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن