رئیس اکودو در پاسخ به یکی دیگر از افسر-درگیر تیراندازی مرگبار

هوستون افسر پلیس J. Goff, یک افسر با کمتر از دو سال در نیروی گلوله کشته و 30 سال-مرد تنها پس از انسان پیشرفته

توسط ABDOOSNEWS در 27 اردیبهشت 1399

هوستون افسر پلیس J. Goff, یک افسر با کمتر از دو سال در نیروی گلوله کشته و 30 سال-مرد تنها پس از انسان پیشرفته و برتر برای خود سلاح ارشد هنر اکودو گفت: در یک جمعه در کنفرانس مطبوعاتی.

30 ساله که نام هنوز منتشر شده توسط Harris County Medical Examiner های مسلح بود با آنچه بعدها مشخص به یک دیزی Powerline 340 درجه تپانچه BB gun اکودو گفت. تیراندازی رخ داده در اطراف 6:30 p. m. دوشنبه n 7400 بلوک اسکات در هوستون جنوبی و موجب دو تماس به HPD اعزام دفتر که هر دو اکودو بازی در کنفرانس مطبوعاتی خود را.

اکودو مرد گفت: تا به حال سابقه کیفری است اما به فاش کردن جزئیات بیشتر گفت که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با "عینی معقول" استفاده از زور در این مورد. [با توجه به دیوان عالی ایالات متحده هدف معقول اشاره به یک افسر با تکیه بر حقایق و شرایط در دست بدون توجه به "زمینه ای قصد یا انگیزه."]

گفت: او نمی تواند صحبت می کنند به انسان طرز فکر اکودو گزارش مرد گفت: افسر در یک نقطه: "من قصد دارم صفحه اصلی" شاید نشان می دهد که او در تلاش بود به زور به وضعیت مرگبار آن پایان.

این بهار هوستون است شاهد افزایش در تیراندازی و قتل به طور کلی. در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 11 برای HPD افسر-درگیر تیراندازی از نیکلاس چاوز اکودو منسوب به دلیل عرضه محدود از مواد مخدر و پول هر دو تنگ از COVID-19 مستند.

در این آخرین حادثه اولین 911 تماس ضبط شد bystander گزارش یک مرد با یک تفنگ را در دست خود را با پوشیدن خاکستری hoodie خارج از Popeyes راه رفتن به سمت ایستگاه اتوبوس.

قبل از بازی دوم 911 اعزام ضبط اکودو که اشاره شد بیش از یک بار که هر دو افسر و مرد او بودند آفریقایی آمریکایی اظهار داشت: "این نیست که ما در مقابل آنها اداره پلیس این است که یک اداره پلیس است که تلاش می کند به مناسب...که می خواهد به عنوان شفاف که ممکن است و یک اداره پلیس است که یک افتخار خود را در رابطه با جامعه خود."

اکودو با اشاره به پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی و ادعا می کنند که یک شاهد را دیدم گمان در آن حادثه ضربه با دست خود در هوا. "ما می دانیم که دروغ است چون ما باید همه چیز را در ویدئو" اکودو گفت.

ضبط دوم در رابطه با اسکات خیابان حادثه شد که 53 ساله و دوست در یک اتومبیل که گفته بودند از ترس برای تنهاست افسر ایمنی و کسی که شاهد او را تخلیه خدمات خود را تپانچه پس از چندین تلاش شفاهی به زانو در آوردن مشکوک.

"هنگامی که وجود دارد یک افسر درگیر تیراندازی بیش از حد اغلب ما به همه چیز نگاه از طریق منشور از احساسات منشور از تاریخ از طریق منشور از هر آنچه در تصور ما این است که از آنچه که در جهان و نه از طریق منشور از حقایق و شواهد و چه خبر است.

"ما می خواهیم به یاد جامعه این اداره پلیس است که در اینجا ساخته شده و انعکاسی از این جامعه. ما ملت متنوع ترین جامعه. و من با افتخار از این واقعیت است که من دریافت امتیاز از پیشرو و خدمت با این مردان و زنان در یک گروه است که انعکاسی از این جامعه ... ما وطنی گروه است."

تحقیقات همچنان از طریق HPD ویژه تحقیقات واحد امور داخلی و هریس کانتی دفتر دادستان منطقه. اکودو گفت: به دلیل آن است که هنوز هم تحت بررسی بدن کم ویدیو منتشر نمی شود. او گفت: مرد متوفی مشترک قانون داشت و یک قرار ملاقات برای مشاهده فیلم جمعه و که او تا به حال به لغو.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im