لوله-دارای حق اعمال مشکوک در بزرگ در جنوب فورت مایرز پس از اقدام صبح زود سرقت

مایکل براون فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 5:28 PM EDT May 19, 2020پلیس به دنبال یک لوله دارای حق اعمال انس

توسط ABDOOSNEWS در 1 اردیبهشت 1399

پلیس به دنبال یک لوله دارای حق اعمال انسان بود که خنثی در یک اتهام سرقت پس از هدف قرار دادن یک کارمند در جنوب فورت مایرز فروشگاه صبح روز یکشنبه.

پس از مدت کوتاهی بعد از ساعت 1 صبح مظنون راه می رفت به 7-یازده فروشگاه در 11700 S. کلیولند خیابان مسلح با لوله های فلزی.

این مرد نزدیک کارمند فروشگاه و خواستار تمام, نقدی, در ثبت نام. پس از زده بودن یک مظنون کارمند آمد در اطراف مقابله و تعقیب مرد از فروشگاه که در سمت چپ و بدون هر گونه پول.

بیشتر: مرد نقاب مشکوک و پس از دو شبانه سرقت در شمالی فورت مایرز

بیشتر: فورت مایرز مرد پس از دستگیری گفته قابل توجه کارمند در بطری آبجو

بیشتر: می خواستم فراری از لی شهرستان به زندان گرفته شده در تمپا

مظنون توضیح داده شده است که بین 5'5" و 5'7" با husky ساخت و تو در کنار گردن او.

هر کسی با اطلاعات در مورد هویت و محل اختفای مظنون خواسته است برای تماس جنوب غربی فلوریدا Crime Stoppers در 1-800-780-راهنمایی (8477). تمام تماس گیرنده ناشناس باقی خواهند ماند و خواهد بود واجد شرایط برای پاداش نقدی از $3,000. راهنمایی نیز ممکن است به صورت آنلاین در www.southwestfloridacrimestoppers.com و یا با ارسال یک نکته در P3Tips نرم افزار تلفن همراه.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب