پیرسون هند راه اندازی 'MyPedia' مهارت در آمازون الکسا برای زبان آموزان انگلیسی

واجد شرایط معلمان می تواند درخواست برای این طرح 15 مارس سال 2020 است. Pixabay منnternshala آموزش راه اندازی دا

توسط ABDOOSNEWS در 23 اردیبهشت 1399
Internshala
واجد شرایط معلمان می تواند درخواست برای این طرح 15 مارس سال 2020 است. Pixabay

منnternshala آموزش راه اندازی دانشکده برنامه توسعه برای کمک به کالج معلمان در هند به یادگیری مهارت های جدید و ارتقاء مهارت های خود را تنظیم کند. تحت این ابتکار Internshala خواهد بود ارائه کالج اعضای هیئت علمی در سراسر هند با هزینه رایگان آموزش در صنعت آخرین مهارت. واجد شرایط معلمان می تواند درخواست برای این طرح 15 مارس سال 2020 با استفاده از ایمیل رسمی ID ارائه شده به آنها توسط خود موسسه دانشگاهی که در آن آنها در حال حاضر در حال تدریس.

در پی COVID-19 آموزش و پرورش صنعت دیده می شود یک تغییر نسبت به آموزش آنلاین از معمولی یادگیری در کلاس درس. در یک کشور در حال توسعه مانند هند معلمان نقش مهمی در ساختن کشور با شکل گیری ذهن جوان و هدایت آنها به سمت حرفه ای خود را راه. با این تغییر به صورت پویا آموزش سناریو و چشم انداز شغلی در هند مسئولیت برای آماده سازی جامعه دانشجویی برای همین نهفته است بر دوش ما مربیان. تحت این شرایط معلمان باید به طور مداوم خود را آشنا با مهارت های جدید و ابزار و فن آوری و مفاهیم به منظور تدریس به دانش آموزان و آماده کردن آنها برای شغل آینده.

Teachers
اعضای هيات علمی می توانند یاد بگیرند که بسیاری از مهارت ها از جمله برنامه نویسی با پایتون, توسعه وب, هک اخلاقی, نرم افزار اندروید, توسعه, نویسندگی خلاق, زبان فرانسه پیشرفته اکسل و غیره. Pixabay

تمام اعضای هیئت علمی آموزش در یک دولت به رسمیت شناخته شده, کالج, از جمله عمومی و خصوصی و موسسات ارائه آموزش از راه دور می تواند به نفع از این ابتکار است. این طرح برای اولین بار در حال نورد برای اولین بار 1000 معلمان ثبت نام برای آموزش و به تدریج نورد برای همه دانشگاه, اعضای هیات علمی در سراسر کشور.

ادامه مطلب: هدیه خود را یک روز سم زدایی این جلسه روز مادر

اعضای هيات علمی می تواند انتخاب کنید برای یادگیری هر مهارت از 19 کوتاه مدت برنامه های آموزشی از جمله برنامه نویسی با پایتون, توسعه وب, هک اخلاقی, نرم افزار اندروید, توسعه, نویسندگی خلاق, زبان فرانسه پیشرفته اکسل, اطلاعات, علم, یادگیری ماشین, زاویه ای, کسب و کار مهارت های ارتباطی عکاسی و Solidworks.

در راه اندازی Internshala آموزش دانشکده برنامه توسعه Sarvesh Agrawal بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Internshala گفت: معلمان چراغ هدایت جامعه ما که دستگیره دانش آموزان از طریق یادگیری خود را سفر و هدایت آنها به سمت حرفه ای خود را راه. یک بخش ضروری از موثر تدریس را در یادگیری است. غذا به معلمان آموزش نیاز دارد و ضمن تشکر از آنها را برای سهم خود را به کشور ما راه اندازی این دانشکده توسعه ابتکار و ما امیدواریم که آن کمک به آنها را در ماموریت خود را برای آموزش جوانان است."

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا درخواست به دانشکده توسعه برنامه مراجعه کنید: https://bit.ly/دانشکده-ابتکارtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب