صلح از ذهن در بر داشت در COVID-19 درایو از طریق سایت آزمون به صورت لی و ذغال سنگ ساکنان

مایکل براون فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 11:24 AM EDT آوریل 4 سال 2020صلح از ذهن.که به نظر می رسید قریب ب

توسط ABDOOSNEWS در 15 اردیبهشت 1399

صلح از ذهن.

که به نظر می رسید قریب به اتفاق تم برای کسانی که در خط صبح روز دوشنبه به عنوان یک درایو تا COVID-19 تست سایت باز در CenturyLink مجموعه ورزشی خاموش شش مایل سرو پارکوی در جنوب فورت مایرز.

"من فقط می خواهم به دانستن" نینا رایت 60 گفت: به عنوان او و شوهرش جیمز خارج شد این مجموعه پس از آزمایش. "به هر صورت ممکن است." به عنوان استروئ زن و شوهر به اتمام تست و چپ رایت گفت که او در حال حاضر احساس آرامش.

به فورت والتون بیچ اولین کسانی بودند که صدها نفر از وسایل نقلیه است که شروع به نشان دادن تا در دروازه به این مجموعه صبح روز دوشنبه به آزمایش می شود برای رمان coronavirus. توسط 10 صبح وسایل نقلیه snaked تا شش مایل سرو و پایین فیدر خیابان به غرب جاده.

به عنوان فورت والتون بیچ منتظر گیتس برای باز کردن آنها گفت: آنها احساس به عنوان اگر آنها در معرض شده بود اما می خواستم برای به دست آوردن صلح از ذهن است که با دانستن.

جیمز رایت 63 گفت: بازنشسته زن و شوهر رو در خط 7 صبح او گفت که آنها شده اند به خوبی منظم جسارت هر هفته به خرید بروید.

درایو از طریق جامعه مبتنی بر COVID-19 تست سایت افتتاح شد در 8:30 صبح با تست واقعی شروع و در ساعت 9 صبح سایت اجرا خواهد شد روزانه تا 5 بعد از ظهر برای مدت نامعلوم حمایت از تست برای لی شهرستان و ذغال سنگ ساکنان شهرستان.

این سایت ایجاد شد از طریق همکاری با فلوریدا بخش اورژانس مدیریت فلوریدا وزارت بهداشت فلوریدا گارد ملی Lee County, و ذغال سنگ شهرستان برای هر کسی که بیش از 18 بدون در نظر گرفتن علائم و بدون نسخه پزشک لازم است.

"این آسان و سریع" نینا رایت گفت. "وجود دارد فقط کمی نیش احتمالا الکل. آن را بسیار سریع بود و آنها بسیار حرفه ای است."

"آنها" از اعضای گارد ملی را به عنوان به خوبی به عنوان پرسنل پزشکی که کارکنان سه مرحله تست.

بیشتر: COVID-19 در لی شهرستان: مارس 2 تایید موارد مثبت

بیشتر: COVID-19 در لی شهرستان: تایید موارد مثبت افزایش به 1,118 مرگ و میر به 45

بیشتر: رایگان drive-thru coronavirus تست آغاز می شود دوشنبه در لی شهرستان CenturyLink مجموعه ورزشی

به عنوان وسایل نقلیه که تا صف در سمت غرب عازم جنوب خطوط شش مایل سرو وارد اصلی مجتمع دروازه آنها ملاقات دو guardsmen با دستورالعمل.

"رول آپ ویندوز خود را نگه دارید خود را ماسک در همه زمان ها و ID خود را آماده" شد سفارشات داده شده به کسانی که در هر وسیله نقلیه. سرنشینان هشدار داده بودند به ماندن در وسایل نقلیه خود را.

پس از توزیع که در مقالات توضیح داده شده تست پردازش guardsmen کارگردانی وسایل نقلیه از طریق یک gantlet از مخروطهای نارنجی رنگ که snaked در اطراف مجتمع پارکینگ و تا سه خطوط تست.

مراحل دوم و سوم شامل اطلاعات بررسی و سپس 10 - تا 30-دوم نرم swabbing از هر دو سوراخ بینی.

به عنوان فرایند آغاز کردم و لی شهرستان کلانتر Carmine Marceno و لی شهرستان کمیسر ری Sandelli راه می رفت در میان وسایل نقلیه.

"خبر خوب این است شما می توانید رول تا اینجا سریع انجام آزمایش و رفتن در راه خود را" Marceno گفت. "این یک روند خوب برای ما است. من خوشحال هستم که این سایت برای ما هستند و که شما نمی نیاز به یک توجه داشته باشید دکتر.

"وجود دارد بسیاری از مردم که دلهره برای همه چیز" Sandelli گفت. "این واقعیت که ما می توانیم آنها را آزمایش بزرگ است."

سابق دفتر لی شهرستان کلانتر غیرنظامی کارگر کارمن هاید, که گفت که او در 60s بازنشسته و "لذت بردن از آن را بسیار" گفت که او فکر نمی کنم او تا به حال ویروس اما می خواستم مطمئن شوید.

"من استفاده می شود به انجام کار داوطلبانه" او گفت:. "من می خواهم به عقب بر گردیم به آن است."

پس از گرفتن آزمایش هاید گفت: روند بود بد نیست در همه.

"من فکر می کنم فردا از آن خواهد شد بسیار سریعتر," او گفت:.

این خط از وسایل نقلیه از دروازه به مراحل دوم و سوم در زمان در هر نقطه از 40 دقیقه تا یک ساعت.

فلوریدا تایید Lee County اولین سه مورد از رمان coronavirus در مارس 7. از آن پس تعداد کل تایید COVID-19 موارد در لی افزایش یافته است به 1,138 موارد با مجموع 46 کشته و ذغال سنگ شهرستان 653 موارد با 22 مرگ و میر با توجه به روز دوشنبه گزارش از فلوریدا وزارت بهداشت.

هیچ پزشک یادداشت یا قرار ملاقات مورد نیاز خواهد بود برای تست.

افرادی که ارسال به آزمون اطلاع داده می شود در نتیجه در روز. اطلاعات در مورد نتایج مثبت ارائه خواهد شد به دفتر محلی وزارت امور خارجه بهداشت ،

سلامت آژانس ادامه خواهد داد به ردیابی هر مورد مثبت از آن منبع به احتمال زیاد به تماس های ساخته شده در طول coronavirus دوره کمون که در آن دیگران شده است می تواند در معرض ویروس.

افرادی که ممکن است در تماس با یک حامل مطلع خواهد شد و توصیه به تست.

مقالات دست از شنبه گفت: افرادی که تست مثبت اعلام خواهد شد ظرف دو تا پنج روز و به یک شماره برای تماس با ما اگر آنها تا به حال شنیده نشده پس از پنج روز. کارگرانی که در جمع آوری این اطلاعات خواهد شد به اشتراک گذاری این اطلاعات با این گروه که به "ماشه" قرارداد ردیابی این ویروس از طریق افرادی که تست مثبت است.

دوم تست تسهیلات برای اولین پاسخ دهندگان و مراقبت های بهداشتی کارگران راه اندازی شد و با تلاش تشخیص در خارج در لی بلوار در لهیق اکرس و عمل از 7.m تا 10.m دوشنبه تا جمعه.

تست در خارج است و تنها با وقت قبلی. افراد واجد شرایط می توانید یک قرار ملاقات با مراجعه به myquestcovidtest.com.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن