همه گیر توصیه از نویسندگان در قرنطینه

Life در مستند و همه گیر ساخته شده است که مردم از طریق طیف کاملی از احساسات آنها ممکن است هرگز انتظار می رود. د

توسط ABDOOSNEWS در 3 مرداد 1399

Life در مستند و همه گیر ساخته شده است که مردم از طریق طیف کاملی از احساسات آنها ممکن است هرگز انتظار می رود. در حالی که برخی از مردم در حال رفتن را از طریق تکه های خشن دیگران در برخورد با استرس و اضطراب است. وجود دارد نیاز به فرار شیار از زندگی روزمره و نیاز به برخی از حکمت برای حفظ سلامت عقل ما.

Follow us on Facebook برای دریافت به روز رسانی منظم از ما!!

بسیاری از مردم در حال گرفتن زمان برای کتاب چیدن مورد علاقه خود را از گرد و خاکی قفسه یا تلاش برخی از ژانرهای جدید است. برخی از آنها مشغول ایجاد مستند خاطرات و سرودن افکار خود را از طریق این زمان دشوار است – همه برای حفظ سلامت روانی خود را دست نخورده. نویسندگان جوجه را در مورد چگونه آنها در حفظ سلامت عقل خود را در طول این بحران است.

مراقبه به عنوان یک راه رو به جلو

برای برخی از نویسندگان و مراقبه و نوشتن هستند که راه را برای مقابله با بحران. Nitish بوشان نویسنده "عشق ضربه تند وشدید زدن باج خواهی" مذاکرات در مورد چگونه مراقبه و نوشتن آوردن صلح در فشار. "از آنجا که مستند آغاز شده و من باید آن را یک نقطه به تفکر هر روز. آن را به من کمک می کند نگه داشتن ذهن من در صلح و آن را نیز به من کمک می کند تا تمرکز بر روی مثبت; از بین بردن افکار منفی تا حد بسیار زیادی. من نیز نوشتن و کار عاشقانه در آینده ایده ها و تلاش برای نگه داشتن روز من به عنوان مولد به عنوان من می توانم. من خواندن داستان که در آن مردم تلاش و مبارزه خود را; آن را نیز به من الهام و ایده هایی برای آینده کار می کند. نوشتن به من خیلی کمک کرد در کنار خواندن به من کمک کند از دست دادن نیست به نظر من. در پایان روز من من انتخاب کنید تا چیزی برای نور عنوان خوانده شده," او گفت: IANSlife.

Pandemic
از بین بردن افکار منفی تا حد بسیار زیادی. من نیز نوشتن و کار عاشقانه در آینده ایده ها و تلاش برای نگه داشتن روز من به عنوان مولد. Pixabay

برنامه ریزی به ارمغان می آورد آرامش

R. K. Mohapatra نویسنده 'صندوق', سهام که برنامه ریزی برای آینده و نوشتن در طول بیماری همه گیر قرار می دهد و او را در سهولت. "آن را می دهد ایده های جدید و چشم انداز و ایجاد یک واقعیت موازی از عقل گاهی اوقات خاموش افسرده بحث در اطراف این بیماری همه گیر وجود دارد به عنوان استرس مداوم است که نیاز به دخالت است."

"ترس از ابتلا به این ویروس است که همیشه در ذهن ما است. برنامه ریزی برای آینده است یکی دیگر از راه برای نگه داشتن خود مشغول است و آن را خوب است برای ذهن بیش از حد. به عنوان جهان در حال مبارزه با یک نامشخص و بحران بی سابقه ای, شخصی, سرمایه گذاری, برنامه ریزی و خواندن بیشتر در مورد آن فعالیت های خوبی به افراط در گاهی اوقات. آینده نامشخص است و بنابراین زندگی است; آن را خوب است برای برنامه ریزی برای آینده ،

آزمایش با سبک نوشتن

روانشناس بالینی Pulkit Sharma, که همچنین یک روحانی مشاور و نویسنده کتاب "هنگامی که روح بهبود می یابد' به بهینه سازی با سبک خود را از نوشتن و منتقل شده از قطعات کوتاه به آنهایی که در طول مستند.

"من شده اند دوباره خواندن برخی از کلاسیک بزرگ برای نگه داشتن سطح انگیزه. "انسان در جستجوی معنی" توسط ویکتور فرانکل یک کتاب بر اساس سفر خود را از نازی ها اردوگاه های کار اجباری زندانی به یک تکامل روان; 'سیذارتا توسط هرمان هسه, یک رمان است که تواریخ کشف خود و روشنگری معنوی از یک راهب; و "رامایانا' بزرگ هندی حماسه که بر انسان پشتکار تسلیم فضل الهی و پیروزی نهایی خوبی بر بدی هستند کتاب هایی که پیدا کنم واقعا الهام بخش است.

Pandemic
آزمایش با سبک نوشتن. Pixabay

"علاوه بر این من شده نوشتن قطعه کوتاه برای کمک به خوانندگان در درک و مقابله با حیطه احساسات و چالش های آنها روبرو هستند در این بیماری همه گیر. من پایان من بعد با ورود قدردانی در خاطرات من. در لحظات دشوار من به سادگی انتخاب کنید تا این مجله و خواندن این نوشته" او به اشتراک گذاشته.

نوشتن مجلات برای شفا

Aarti V. رامان نویسنده کتاب "بدترین پدر' به اشتراک گذاشته شده گزیده ای از کتاب او صحبت کردن در مورد چگونه همه گیر شده بیش از سلامت عقل ما.

"باز کردن صحنه از" بدترین پدر همیشه " و " قهرمان LJ Raghavan قفل شده است تا در خانه برای سال جدید است. به طور داوطلبانه! دلیل این است که او جدی اعتماد به نفس مسائل, احتمالا تشخیص داده نشده و اضطراب و قطعی بدن مثبت issues� که همه او را به را انتخاب کنید به صرف اولین روز از سال جدید به تنهایی. خوردن پیتزا است. احساس واقعا بد در مورد چگونه به تنهایی او است."

همچنین بخوانید: ملی خواندن بعد: هند یکی از نویسندگان باید به عنوان خوانده شده

با جهانی همه گیر این مستند در حال حاضر بیشتر از اجرای با بسیاری از ما گیر درون چهار دیوار خانه ما – کار, زندگی, انجام تمام کارهای در حالی که برخورد با ترس از این بیماری همه گیر. "با هیچ پایانی در چشم. و ما نمی داوطلب برای آن مانند LJ!" تاکید رامان.

با توجه به رامان, نوشتن افکار و احساسات خود را در یک مجله یا دفتر خاطرات کمک می کند تا به دست آوردن چشم انداز.

"این چیزی است که من انجام داده اند و واقعا آرامش ذهن و آماده سازی آن برای آینده است. روانی و سلامت عقل بسیار شبیه فیزیکی سلامت عقل نیاز به مقدار زیادی از مراقبت اعم از حرفه ای و یا خودمان و موجود سیستم های پشتیبانی. خط پایین این است: آیا آنچه باعث می شود آن را آسان تر است. این یک بیماری همه گیر نیست بهره وری مسابقه. بنابراین زمانی که ما به دیدن دوستان و یا خانواده پخت یک طوفان بافندگی در نظر گرفتن یوگا یا صنایع ارسال در رسانه های اجتماعی در مورد چگونه kickass آنها احساس; شما چه روزانه خود را بهترین و به اندازه کافی است." (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن