به طور کلی استخدام فعالیت در هند کاهش 18 درصد

استخدام و فعالیت در تمام سطوح تجربه شاهد رشد منفی. Pixabay به طور کلی استخدام فعالیت در هند کاهش یافته و 18 در

توسط ABDOOSNEWS در 20 فروردین 1399
Job
استخدام و فعالیت در تمام سطوح تجربه شاهد رشد منفی. Pixabay

به طور کلی استخدام فعالیت در هند کاهش یافته و 18 درصد در ماه مارس با سفر شرکت های هواپیمایی و مهمان نوازی و خرده فروشی صنایع شاهد عظیم 56 درصد کاهش در ارائه شغل به عنوان در مقایسه با ماه مارس سال گذشته منجر به کار پورتال Naukri.com گفت: در روز سه شنبه.

بخش خرده فروشی را دیدم 50 درصد کاهش در استخدام و پس از خودکار/فرعی (38 درصد) داروسازی (26 درصد) بیمه (11 درصد) حسابداری/امور مالی (10 درصد) آن-نرم افزار (9 درصد) و BFSI (9 درصد) با توجه به "Naukri JobSpeak شاخص' به صورت مارس سال 2020 است.

با توجه به Pawan Goyal, مدیر ارشد کسب و کار افسر در Naukri.com استخدام فعالیت برای اولین بار 20 روز در ماه مارس سال 2020 دیدم تنها 5 درصد کاهش است. "با توجه به این مستند در سراسر کشور وجود دارد قابل توجهی کاهش استخدام و فعالیت در 10 روز گذشته که منجر به کلی رها از 18 درصد در استخدام" گفت: Goyal.

استخدام فعالیت نشان داد نشانه های اولیه از رکود شروع از ژانویه که در آن شاخص رشد تنها 5.75 درصد و به دنبال آن هیچ رشد در ماه فوریه است. بازار کار در سراسر شهرستانها ثبت نام شیب در استخدام و فعالیت است.

این کاهش منجر شد با مترو جایی دهلی کاهش 26 درصد و پس از چنای و حیدرآباد در 24 درصد و 18 درصد بود. در Delhi/شورای ملی مقاومت صنعت داروسازی دیدم یک شیب در استخدام 66 درصد و 43 درصد بود.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت آخرین به روز رسانی از سراسر جهان!

استخدام و فعالیت در تمام سطوح تجربه شاهد رشد منفی. تقاضا برای حرفه ای ها در مهمان نوازی (63 درصد) بانکی (28 درصد) حسابداری (23 درصد) و IT-سخت افزار (22 درصد) در بخش های مشخص قابل توجهی رشد منفی در پایتخت.

به طور کلی وجود دارد در سراسر هیئت مدیره در کاهش استخدام و فعالیت در سطوح تجربه و همچنین با ارشد تجربه باند (بیش از 13 سال تجربه) شاهد بیشترین کاهش از 29 درصد در حالی که ورود به سطح تجربه band (0 تا 7 سال) شاهد کاهش 16 درصد است.

برخی از صنایع کلیدی مانند آن BPO/موار BFSI و حسابداری/امور مالی که به صورت یک پایه قابل توجهی از استخدام و فعالیت در هند در یقه سفید بخش نشان داده اند کمتر کاهش بی سابقه ای در طول این زمان.

Naukri
به طور کلی استخدام فعالیت در هند کاهش یافته و 18 درصد در ماه مارس با سفر شرکت های هواپیمایی و مهمان نوازی و خرده فروشی صنایع شاهد عظیم 56 درصد کاهش در ارائه شغل به عنوان در مقایسه با ماه مارس سال گذشته منجر به کار پورتال Naukri.com گفت: در روز سه شنبه. Wikimedia Commons

در مقایسه با کلی 'JobSpeak' کاهش شاخص از 18 درصد در ماه مارس سال 2020 استخدام و فعالیت در آن را-صنعت نرم افزار کاهش 9 درصد آن-سخت افزار 7 درصد حسابداری/سرمایه گذاری با 10 درصد BFSI با 9 درصد و BPO/موار توسط 1 درصد است.

همچنین بخوانید: سامسونگ مسائل روز رسانی جدید برای گوشی های هوشمند سری S20

شغل جدید برای حرفه ای ها در هتل/رستوران فروش بلیط/سفر/هواپیمایی و بازاریابی/تبلیغات/MR/روابط عمومی بخش شاهد یک شیب از 51 درصد 48 درصد و 33 درصد بود. کاربردی نقش منابع انسانی/مدیریت (29 درصد) بانکی/بیمه (23 درصد) فروش/توسعه کسب و کار (20 درصد) و IT-نرم افزار (16 درصد) نیز شاهد کاهش است.

"این است که زمان زیادی را برای افراد جویای کار به upskill خود توان اعمال نفوذ e-learning" گفت: Goyal. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن