OTT و سینما نژاد پیچیده است

یکfter من ستون "OTT می خواهد اعتصاب اول: خبر بد برای سینما" (ستون: B-Town منتشر شده در 28.6.20) سوال این است ک

توسط ABDOOSNEWS در 22 تیر 1399

یکfter من ستون "OTT می خواهد اعتصاب اول: خبر بد برای سینما" (ستون: B-Town منتشر شده در 28.6.20) سوال این است که از من خواسته است که: آیا OTT همچنان به عنوان علاقه مند و فعال در خرید فیلم برای اکران انتشار; و یا خواهد شد تهیه کننده هنوز انتخاب OTT به جای سینما ؟

در حال حاضر است یک میلیون دلار به سوال. آن است که خیلی زود به جواب این سوال. به عبارت می رود 'آن را به عنوان آن می آید. Aage aage dekha jaayega'. اگر OTT محتوا سیستم عامل همچنان به تعقیب برتر آزادی وجود خواهد داشت عواقب و عوارض جانبی. که در آن تغییر خواهد کرد راه فیلم هستند که بودجه ساخته شده و به بازار عرضه شده و مشاهده شده است.

اگر OTT سیستم عامل برنامه ای برای ادامه برای خرید فیلم جریان حقوق برای اکران آزادی را به خانه سینما هنوز هم صفحه نمایش آنها است ؟ وجود خواهد داشت برخی از مرتب کردن بر اساس درک که فیلم منتشر شده در هر دو رسانه به عنوان آن را انجام داده بود با تلویزیون پرداخت و یا پرداخت هر نظر ؟ این دو فرمت نمی تبدیل شدن به بسیار محبوب در هند هر چند برخی از ماهواره دیسک اپراتورهای ارائه این گزینه. در خارج از کشور این امکان به نسخه کوچک فیلم های هندی بدون ستاره های بزرگ در این حالت است.

Follow us on Facebook برای دریافت آخرین به روز رسانی از ما!!

با توجه به کرونا قرار دادن یک توقف به تولید فیلم فعالیت برای تقریبا سه ماه و با برخی از نزدیک شدن به انتشار و یا آماده-برای-فیلم انتشار شده برداشت توسط ارائه دهندگان OTT وضعیت دشوار خواهد بود برای سینما خواص برای مدتی در روز و ماه آمده است. و این OTT رقابت برای سینما زنجیر از راه های دزدی از فیلم آمدند و خوردند تا در دفتر جعبه کسب و کار از فیلم های در طول روز از دزدی دریایی. البته این حلال است و برای پرداخت حقوق.

رقابت بین OTT, سیستم عامل, خرید فیلم های هندی و سینمای هند زنجیره دارندگان این است که به شدت ناهموار. در آن OTT سیستم عامل تهیه بیش از 200 کشور در سراسر جهان در حالی که سینما غربالگری هندی فیلم, همه با هم, ممکن است به مقدار چند هزار در بهترین حالت. اجازه دهید به تنهایی مزایای دیگر مانند در سراسر جهان انتشار با زیرنویس. آن است از این رو تعجب آور نیست که سینما زنجیره ای پیش بینی نکرده تهدید از OTT بازیکنان و راه رفتن آنها در ضرب بیش از چند سال گذشته!

OTT and Cinema Race is Complicated
رقابت بین OTT, سیستم عامل, خرید فیلم های هندی و سینمای هند زنجیره دارندگان این است که به شدت ناهموار. Pixabay

و نه تنها سینما غربالگری فیلم های هندی در هند تحت تاثیر قرار خواهد شد اما حتی کسانی که بستگی دارد به طور عمده در فیلم های هندی سنتی بازار های خارج از کشور مانند خاورمیانه و انگلستان و ایالات متحده آمریکا و کانادا و غیره بلکه غیر بازارهای سنتی که در آن فیلم های هندی را محدود به قرار گرفتن در معرض. دلیل این است که فیلمسازان در هند در حال امید بستن برای یک OTT برتر انتشار فیلم های خود را ساخته شده به طور عمده برای سینما سالن.

در حال حاضر که آمازون نخست مجموعه روند توسط جریان "Gulabo Sitabo" در 213 کشور با زیرنویس در بسیاری از زبان ها را شامل بازار های خارج از کشور و وجود خواهد داشت هیچ تئاتری حقوق را به فروش برساند.

OTT است که به تدریج شکستن موانع زبان. A Spanish television جرم و جنایت, درام زیادی را در هند به دست آورده و بسیاری از بازدید. و این فقط یک مثال است که یک برنامه نیاز دارید که نه تنها در زبان انگلیسی برای پیدا کردن بیننده است.

سینما صفحه نمایش نمی توان تنها رسانه است که تحت تاثیر قرار خواهد شد و نیاز به تجدید نظر. ماهواره حقوق برای مثال باید یک بازار محدود به کسانی که هنوز معرفی نشده به گوشی های هوشمند یا تلویزیون و دستگاه های مورد نیاز برای OTT در جریان است. OTT نفوذ بیش از حد کوچک است به پایان برساند کانال های ماهواره ای.

تا کنون حداقل OTT سیستم عامل است که خرید فیلم آشکار نیست و شامل معافیت های تجاری و تنها بستگی به تعداد مشترکان است. که در این صورت وجود آنها بستگی دارد کیفیت فیلم/محتوای آنها را به بیننده. چرا که تنها آن را جذب مشترکان بیشتر است. اگر آنها شروع به پذیرش تبلیغات که دوباره بستگی به تعداد مشترکان است.

که اطمینان یکی از با کیفیت محتوا. اگر شما را پذیرفته اند یک اشتراک برای یک سال شما متعهد به مشترک که به ارائه ارزش و متنوع کرایه. Shortchanging یک گزینه نیست.

OTT and Cinema Race is Complicated
OTT سیستم عامل است که خرید فیلم آشکار نیست و شامل معافیت های تجاری و تنها بستگی به تعداد مشترکان است. که در این صورت وجود آنها بستگی دارد کیفیت فیلم/محتوای آنها را به بیننده. Pixabay

اما این OTT سیستم عامل هستند و راه اندازی است. آنها شده اند در اطراف غذا به مشتریان برای مدت زمان طولانی. نگاهی به عنوان مثال Netflix بکشد. پلت فرم آغاز شده در سال 1997 با فروش و رهن و اجاره دی وی دی. در حالی که نگه داشتن کسب و کار اجاره رفتن آن رو به جریان کسب و کار در سال 2007. دوره طبیعی از گسترش دنبال به عنوان شرکت گسترش جریان آن به بیشتر کشور و در نهایت ایجاد محتوای خود را دارد در سال 2013.

آنچه با این نسخهها کار برای این شرکت است که آن را فراهم می کند محتوای از کشورهای مختلف. برای مثال "پول دزدی" یک سریال بود بیشتر در مورد صحبت در هند زمانی که تاج مستند آمد.

این Shemaroo داستان شبیه به Netflix بکشد. پس از شروع با یک کتاب اجاره کسب و کار به سی دی/دی وی دی اجاره Shemaroo شروع به خرید تصویری حقوق نه تنها Hindi کرایه بلکه زبان های دیگر. آن را ادعا می کنند می تواند به یکی از بهترین کتابخانه ها از کلاسیک از آگهی ها.

آمازون نخست تصویری از سوی دیگر دارای 15 سال از محتوا ساخت و خرید تجربه پشت آن است. راه اندازی در ایالات متحده در سال 2006 به عنوان آمازون نوتر و فعال بوده است در هند پس از سال 2016.

آمازون نخست در حال حاضر مقابله با T-Series عمده تولید فیلم ، وجود دارد بسیاری از دیگر OTT بازیکنان فعال در حال حاضر و هیچ یک از آنها یک پرواز در شب, چشم انداز شکارچی. همه از این که یک جامد رسانه ها زمينه را, سونی, MX, Zee, Disney+ Hotstar اروس در حال حاضر Voot ،

سرگرمی حمله کرده و خانه خود را در اتاق نشیمن یا اتاق خواب خود را. تلویزیون را بسیار زودتر. اما انتخاب آنچه شما می توانید به طور کامل نمی شد مال شما. آنجا, از سوی دیگر, از بین بردن شما برای انتخاب است.

در هند هیچ چیز کار می کند مانند یک فیلم به شما قلاب و برخی از ارائه دهندگان OTT که تصمیم به سرقت یک راهپیمایی در طول این مستند دوره زمانی که سینما زنجیر هستند و نه حتی در کشاکش و فیلمسازان می خواهید به encash محصول خود را. همچنین تعطیل شدن تنها صفحه نمایش و ظهور سیستم چندگانه محروم کرده است بسیاری از دوستداران فیلم های مورد علاقه خود را تفریح و سرگرمی. OTT ممکن است دوباره آن را مقرون به صرفه برای آنها هر چند یکی را به مورد علاقه را انتخاب کنید با توجه به کارنامه و تعرفه.

همچنین بخوانید: زوکربرگ ادغام برنامه های با WhatsApp

بیشتر معاملات عمده در خط لوله و انتظار می رود به زودی اعلام خواهد شد. خرید OTT حقوق یک معامله کسب و کار و نه همه مطالب خریداران می توانند به رقابت بپردازند. آمازون نخست دیزنی+ Hotstar و Netflix بکشد می پور در پول و به دست آوردن حقوق در بسیاری از راه های دیزنی+ Hotstar متعدد انجام شده است.

آیا این امکانات برای سالن های سینما به ماندن در کشاکش? نوعی از یک آرایش با OTT بازیکنان ؟ (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن