اسکار 2021 ممکن است به تعویق افتاد با توجه به همه گیر

جهان منتقل شده به کار از خانه استراتژی از آنجا که گسترده و هموار گشته از رمان Coronavirus. Pixabay یکlthough ن

توسط ABDOOSNEWS در 23 اردیبهشت 1399
online
جهان منتقل شده به کار از خانه استراتژی از آنجا که گسترده و هموار گشته از رمان Coronavirus. Pixabay

یکlthough ناگهانی کار-از-خانه های ارائه شده یک تغییر در پارادایم برای بسیاری از کسب و کار بسیاری از تکنولوژی غول این را به عنوان یک فرهنگ جدید در روند آماده به حمل آن به جلو حتی پس از مستند به پایان می رسد.

اما برای کسانی که در خانه نشسته – مسلما برای مدت زمان طولانی تر نسبت به قبل – یک مشاهده جدید گرفته شده از جو ، ما clockwork روال پیدا کرده است ریشه های آن در این چهار دیوار و یک چهره جدید به شیوه های قدیمی امیال و لحظات. و مردم متوجه شده اند که خانه های خود را نمی, به طور کامل مجهز به ادامه این تغییر در شیوه زندگی است.

Lokendra Ranawat, مدیر عامل شرکت WoodenStreet به ما می دهد یک مرور کلی از آنچه از دست رفته و نحوه غلبه بر آن:

که در آن مطالعه ؟

تیاو هجوم قریب الوقوع مستند منجر به کارکنان توسل به رایانه های شخصی. مشابه در یک جبهه بچه ها مجبور به عقب نشینی با تنها گزینه کلاس های آنلاین از طریق ویدئو کنفرانس برنامه های کاربردی. اما آنچه در مورد میز پشت سر گذاشت ؟ که به شدت و با شتاب فتوکپی و لوازم التحریر و یا ارگونومیک صندلی ؟ می توانید به سادگی با داشتن یک برنامه کنفرانس ایجاد همان توجه از یک کلاس است ؟ نیاز به یک ساختاری محل برای انجام کار اداری و مطالعات بوجود می آیند نیاز است که مردم می خواهند به مراقبت از. به جای نقل مکان به جداول ناهار خوری (ad-hoc محل کار) و یا تخت (که تنها باعث کمردرد) پاسخ این است که برای ایجاد یک مطالعه اختصاص داده شده.

studytable
سازماندهی کار خود را با اضافه کردن یک میز مطالعه در محل کار خود. Pixabay

قبل از هر چیز در این مورد نیاز است یک میز مطالعه با زیر شلواری و قفسه برای نگه داشتن لپ تاپ و رومیزی و کتاب در مرکز تمرکز ما. زیر شلواری و قفسه اجازه می دهد به سازماندهی کتاب یادداشت ها و لوازم التحریر با دسترسی آسان. یک pin-هیئت مدیره می تواند کمک کند در سازماندهی افکار وظایف و یادداشت های خلاقانه. یک صندلی ارگونومیک کامل راه اندازی و در نتیجه ایجاد یک توجه محیط زیست به دور از اختلالات.

خارج از منزل – از راه دور

Wمرغ تحت فشار قرار دادند در خانه و تماس با جهان خارج از دست داده بود و یا به طوری که مردم فکر می کردند. در عرض چند روز این سازه های معلق نگاه کردن به بیرون از آپارتمان ها – عمدتا مورد استفاده برای خشک کردن لباس ها – بودند که استفاده می شود به عنوان یک محل برای ورزش و تفریح با خانواده و معاشرت از راه دور است. مردم تا به حال کشف بالکن.

بالکن در حال حاضر مطلوب خیابان برای مردم به آنچه آنها همیشه لذت می برد بدون شکستن اجتماعی فاصله. به همين دليل مردم می خواهد به کشیدن بالکن برای راحتی بیشتر ، آرامش و ماهیت در خارج از منزل. چمن فرش همراه با گیاهان دیگر می تواند یک راه عالی برای معرفی یک لمس طبیعت. زوج با حصیر ترکه یا چوب کوتاه یا صندلی چوبی این نقطه می تواند تبدیل به محل مناسبی برای ورزش و لذت بردن از زمان خانواده, اسنک چای و یا حتی گپی با دیگران از یک فاصله امن.

زندگی سرگرمی

Ever پس شخصی سرگرمی – در فرم از Netflix و آمازون نخست و مختلف جریان خدمات – آمار بازار سینما دیده نمی شود همان فعالیت آنها یک بار استفاده می شود. مردم را به حال دسترسی به نشان می دهد بیشتر و طرفداران همه متناسب با سلیقه خود را در سبک. با همه گیر اقامت در اجتماعی فاصله است مختل جمعیت از فیلم را برانگیخت.

tv
شخصی سازی اتاق نشیمن خود را با اضافه کردن تلویزیون و سایر تجهیزات. Pixabay

اما این به این معنی است که ما در اتاق نشیمن باید برای جبران ما شراب خواری-مشاهده عادات. در حالی که اینترنت و تلویزیون را به هر شکل از سرگرمی های بصری به نوک انگشتان ما این شیوه جدید زندگی با شخصی, سرگرمی, نیاز به شخصی آسایش و ساختار بیش از حد. مردم می توانید به خانه خود را در تلویزیون, در تلویزیون واحد با نصب بلندگو. مخمل خواب دار مبل های مقطعی همراه با صندلی سالن صندلی کیف های باقلا یا pouffes گسترش می تواند به راحتی به هر عضو از خانواده ایجاد کامل دنج و شخصی خانه تئاتر.

ادامه مطلب: چگونه COVID همه گیر دادند بیشتر سرخپوستان به قمار آنلاین

گوشه برای عادات جدید

During این دوره از مستند هر کس برداشت بسیاری از عادات جدید – مانند خواندن. برخی از جدید گرفته اند میل به عقب نشینی به گوشه ای و بهره گیری از "زمان". اما برروی آن بکشید در سراسر صفحه اصلی لزوما دهد که صلح بسیار برای مدت زمان طولانی. یک شخصی در گوشه ای مورد نیاز است نه تنها برای لذت بردن از کتاب بلکه برای برخی از زمان خصوصی به تنهایی با افکار خود را.

این فرصت مناسبی برای ساخت خود را جداگانه "شخصی" گوشه مجهز به اشیاء است که قرض دادن آسایش و آرامش را به وقت خود را. گوشه ای خالی می شود repurposed برای راحتی شخصی خود را. نصب قفسه ها و یا شاید خرید یک قفسه کتاب می تواند به یک خانه جدید به کتاب شما در حال حاضر -و آنهایی که شما جمع آوری خواهد شد برای ادامه این عادت جدید. یک اسباب بازی مخمل خواب دار صندلی و عثمانی به شما اجازه غرق در افکار خود و استراحت در زیر یک لامپ گرم با مورد علاقه خود را بخوانید. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن