دهانه و بسته شدن:Dolce & Cannoli گسترش پنی سه ماهه Patrenella نزدیک

Dolce & Cannoli, پیتزا, کافه, 20131 بزرگراه 59 آرام باز در Deerbrook بازار ممکن است 6. آن را به طور کامل

توسط ABDOOSNEWS در 16 خرداد 1399

Dolce & Cannoli, پیتزا, کافه, 20131 بزرگراه 59 آرام باز در Deerbrook بازار ممکن است 6. آن را به طور کامل باز, مارس 20 و خواهد بود تا 75 درصد ظرفیت در این هفته با فاز سوم از فرماندار گرگ ابوت برنامه ریزی برای بازگشایی کسب و کار پس از اصلی همه گیر shutdown.

It's an Italian cafe dropped into a mall.گسترش

این یک ایتالیایی کافه کاهش یافته و به یک مرکز.

عکس کارلا راجرز

پیتزا و قنادی کافه می آید از Jason Piltzman کربی Vogler و آشپز شیرینی جلب راجرز. راجرز بهترین و شناخته شده برای سابق خود قنادی درو شیرینی در محل سرو. این گروه همچنین عمل Dolce & Cannoli پیتزا فروشی در یادبود بازار شهر.

Try the famous cannoli at Dolce & Cannoli Pizza Cafe.

سعی کنید معروف فیالبداهه در Dolce & Cannoli پیتزا کافه.

عکس کارلا راجرز

مشتریان می توانید خود را ایجاد نیویورک به سبک پیتزا با پر کردن فضای مجاز: نامحدود برای $9.95 به علاوه تخصص مانند پیتزا مرغ BBQ. نیز وجود دارد یک گلوتن و Keto-دوستانه گل کلم پوسته در دسترس است. علاوه بر پیتزا, وجود دارد, ایتالیایی, فیلم, panini, سالاد و سوپ. مهمانان می خواهد به صرفه جویی در اتاق را برای برخی از راجرز معروف فیالبداهه و یا یک جعبه برای رفتن. نیز وجود دارد انواع دیگر شیرینی مانند کوکی ایتالیایی, تیرامیسو, macarons, torta della nonna و محبوب فیالبداهه کیک.

با ده آبجو در شیر و شراب ایتالیایی از Impero مهمان می تواند لذت بردن از تمام بعد از ظهر.

پنی سه ماهههای 1424 Westheimer بسته است به طور نامحدود با توجه به Facebook و Instagram صفحات با وجود داشتن بازگشایی شد مارس 25, زمانی که برخی از محدودیت ها برداشته شد. کافه و بار افتتاح شد در ماه اوت سال 2019 با این نیروگاه سه نفر از جیمز ریش برنده جایزه آشپز جاستین یو بابی Heugel صاحب سندان نوار و پناه و استیو Flippo از شانس بهتر فردا. آنها با افتخار از این واقعیت است که آنها خود را پرداخت کارکنان دستمزد بالاتر و ارائه مزایای بهداشت و درمان, یک عمل غیر معمول در بار و رستوران کسب و کار. پست می گوید که پنی سه ماهه به قیمت های پایین تر و تنظیم گاه به گاه می تواند زنده بماند COVID-19 تعطیلی و اجتماعی فاصله اقدامات است که محدود به مشتری ظرفیت ها و رستوران ها و کافه ها.

این پست در ادامه می گویند: "ما مطمئن نیستید اگر ما تا به حال بازگشایی است اما ما بسیار افتخار از هر کاری که تیم ما انجام شده در پنی سه ماهه بیش از سال گذشته است."

A family business says goodbye.گسترش

یک کسب و کار خانوادگی می گوید: خداحافظ.

Photo by Robert Z. ایزلی

Patrenella را, 813 جکسون تپه بسته شده است به طور دائم با توجه به آن Facebook post. صاحب سام Patrenella باز رستوران در سال 1992 در همان خانه پدر خود L. L. Patrenella مهاجر از سیسیل ساخته شده برای خانواده اش است. Patrenella و همسرش ژوزفین خدمت شده اند ایتالیایی و سیسیلی غذاهای 28 سال با برخی از مواد تشکیل دهنده که از رستوران یک هکتار باغ است. نیز وجود دارد یک نوار منطقه پشت Patrenella به نام Corleone نوار و جلو پنجره.

Peruvian rotisserie chicken is charcoal roasted at Chick Houzz.گسترش

پرو دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ ذغالی بریان در جوجه Houzz.

عکس ریتا Castre

جوجه Houz, 14838 ردیف پارک باز ممکن است 6. سریع گاه به گاه, کافه می آید از مالک (و مادر), ریتا دایر و خواهر و برادر روبرتو ریتا و Yamila Castre. خانواده نیز به اجرا در آمریکای لاتین گزش آشپزخانه در وودوی.

کافه جدید در خدمت Pollo لا Brasaپرو دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ که سرچشمه در لیما در 1950s. این نسخه در جوجه Houz است ترشی 24 ساعت در 20 ادویه جات ترشی جات و سپس پخته شده و سازگار با محیط زیست زغال چوب دوار جهت کباب کردن مرغ از پرو. مهمانان می توانید انتخاب کنید از یک چهارم یک و نیم و یا یک مرغ کامل خدمت با طرف مانند برنج و سیب زمینی سرخ کرده یوکا زمینی سرخ کرده سیب زمینی شیرین plantains و بیشتر.

Add some sweet plantains for a true Peruvian touch.گسترش

اضافه کردن برخی از شیرین plantains برای درست پرو را لمس کنید.

عکس ریتا Castre

این هفته ناهار ویژه اجرا می شود, از دوشنبه تا جمعه از ساعت 11 صبح تا 3:30 بعد از ظهر و ارائه می دهد یک چهارم مرغ با برنج کوچک لوبیا سیاه و سفید, دو, سس و 24 اونس نوشابه. چیپس ذرت اختیاری هستند. علاوه بر دوار جهت کباب کردن مرغ, مرغ وجود دارد ساندویچ مانند Churrasco (10 دلار) ساخته شده با گچ بری بالا آوکادو و پنیر پرولون پیاز کاراملی. وجود دارد گیاهی کاسه با کوینولا و سالاد, بیش از حد.

Yamila Castre مسئول این دسر برای هر دو جوجه Houz و LBK. مهمانان را پیدا خواهد کرد لاتین رفتار مانند churros و tres leches به همراه دیگر شیرینی مانند شکلات و کیک.

Enjoy Brazilian-style rodizio and take in the view at Gauchos Do Sul.گسترش

لذت بردن از برزیل به سبک rodizio و در مشاهده در Gauchos دو سول.

عکس خوان Islas

Gauchos دو سول, 3995 Westheimer آغاز خواهد شد نرم آن باز ژوئن 11 در هایلند ویلیج. داستان سوم رستوران خواهد شد از ویژگی های شیشه ای محصور ناهار خوری اتاق با منظره عالی در سراسر به همراه دو ناهار خوری خصوصی مناطق صوتی و تصویری قابلیت های کامل برای شام تمرین جلسات کسب و کار و پذیرایی.

این دومین محل برای Brazilian steakhouse ارائه می دهد که 15 کاهش گوشت خدمت rodizio-سبک. گزینه ها عبارتند از: گوشت گاو و گوسفند و مرغ و گوشت همراه با سالاد بار است که ارائه می دهد سرد و گرم موارد از جمله رفتار مانند قندی بیکن دودی و ماهی قزل آلا. نیویورک کوبه-سبک نوار اضافه شده به خط تا از گوشت.

وجود دارد یک نوار کامل و شراب لیست بیش از 200 varietals از سراسر جهان است. این steakhouse باز است برای شام تنها وجود دارد و افتخاری است نوکر مطابق با فاز سوم دستورالعمل.

اولین محل در پارک و باز برای خدمات به عنوان.

Indianola is ready and waiting.گسترش

ایندیانوولا آماده است و در انتظار.

عکس جولیا گابریل

Indianola, 1201 سنت Emanuel دوباره به 30 مه به طور کامل با منوی جدید و تغییرات دکوراسیون. این بازسازی شامل غذاهای دریایی, گزینه های در همراهی با آن نام. ایندیانوولا بود تگزاس بندر شهر در 1800s و سرآشپزها Paul Lewis و یوسف Stayshich ایجاد یک منو است که نشان دهنده سواحل خلیج فارس فضل از غذاهای دریایی به علاوه جنوبی تولید و گوشت از این منطقه است.

Indianola's new menu includes Summer Beans and a classic G&T.گسترش

ایندیانوولا جدید منو شامل تابستان لوبیا و کلاسیک G&T.

عکس جولیا گابریل

زغال چوب باعث می شود اثر خود را در این منوی جدید با ذغال کبابی مغز استخوان و زغال سنگ-مرغ بو داده. نیز وجود دارد آهسته بره سرخ سینه و تگزاس Redfish در پوسته نیم. شام که چرخید رایگان-کربوهیدرات رژیم غذایی باید شروع کردن غذا با ایندیانوولا خمیر ترش خدمت با کشت بادام و کدو تابستان شیب.

Development still goes on in Houston despite the pandemic.گسترش

توسعه هنوز در هوستون با وجود این بیماری همه گیر.

ارائه توسط منشور تفاسیر

بلوک 14 در باغ اوکس, 3201 N. چوپان امضا کرده است در Salata و McAlister دلی را به عنوان مستاجر. McAlisters جنوب ساندویچ, زنجیره ای, خواهد لنگر یک پایان توسعه هوستون Salata را اشغال دیگر endcap.

خرده فروشی های جدید مرکز می آید از سواحل خلیج فارس گروه تجاری آن نیز در پشت پایین تر ارتفاع 24 هکتار مخلوط با استفاده از توسعه واقع در نزدیکی ساویر و Studemont. Cisneros, استودیو طراحی معماری طراحی آینده خرده فروشی مرکز با الهام از محله اواسط قرن آغاز شود.

MDK رشته فرنگی, 9798 بللیر بلوار حال آن افتتاح مارس 25. این سومین محل برای رستوران کره ای که برای اولین بار افتتاح شد در لس آنجلس' Koreatown در سال 2005. آن را به محل دیگری در آناهایم, کالیفرنیا.

رستوران ارائه می دهد معمول کره ای مورد علاقه های شما مانند bibimbap, گوشت خوک, کوفته مرغ و Kalgusku, یک سوپ مرغ با چاقو برش رشته فرنگی. نیز وجود دارد تند bibimnengyun ساخته شده با arrowroot رشته فرنگی.

این است که به ارائه محدود منو در حال حاضر است و اجرای یک پوش تعدادی از مشتریان در فروشگاه خود را به آن پایبند به اقدامات احتیاطی از جمله کارکنان با پوشیدن ماسک. برخی از مشتریان می گویند, آن را دشوار برای پیدا کردن رستوران بنابراین توصیه این است که به دنبال Bingsu, کره ای, اصلاح کرده, یخ فروشگاه درب بعدی.

Burgers are popping up at The Dunlavy.گسترش

همبرگر popping تا در Dunlavy.

عکس شانون اسمیت

دختر همبرگر, 3422 آلن پارک وی را بیش از لوستر روشن اتاق ناهار خوری در Dunlavy برای تابستان. به منظور زنده ماندن تابستان بدون وقایع خصوصی با توجه به COVID-19 بحران آشپز جین وحشی و تیم او خواهد بود dishing از همبرگر و دست زد milkshakes به جای خیال باف کرایه به طور معمول دیده می شود در Dunlavy. نرم باز شروع مارس 29 و برنامه ریزی شده است تا از طریق ادامه کار در روز.

مهمانان می توانید سفارش پدر برگر با پیاز کاراملی آمریکایی پنیر و ترشی با یک انتخاب به طور منظم و یا سس تند در هر دو واحد (8 دلار) و یا دو patty نسخه (11 دلار). همچنین کلاسیک با معمول کاهو, گوجه فرنگی, پیاز و ترشی به همراه فراتر از گوشت برگر گیاهی (12 دلار). برای دوستداران مرغ وجود دارد یک ساندویچ مرغ با سینه مرغ ارگانیک است که می تواند کبابی یا سرخ شده. نیز وجود دارد که کیک های شکلاتی (4 دلار) و یک ساندویچ بستنی (7 دلار).

صبحانه انتخاب شامل صبحانه برگر (12 دلار) با تخم مرغ و پنیر یا صبحانه tacos ($4 در هر). نوشیدنی های قهوه و beignets دور از صبح منو.

این Dunlavy برگزار خواهد شد و روز پدر نیک 21 ژوئن از ساعت 9 صبح تا غروب آفتاب است. وجود خواهد داشت رستوران پاسیو و صندلی در فضای باز توسط بوفالو بایو را از دست داده و دریاچه. نیز وجود داشته باشد و موسیقی زنده است. همه اجتماعی فاصله دستورالعمل به دنبال خواهد داشت.

Doughmain پیتزا, 9720 جونز, باز, مارس 25. آن را به فروش می رساند انواع پیتزا با گزینه های نازک و یا پان پوسته. وجود دارد, سالاد, ساندویچ مرغ و بال. برای دسر سعی کنید Cinna استیکس یا شکلات کوکی تراشه.

Do blondes have more fun? We'll see this summer.گسترش

انجام ورزش بیشتر سرگرم کننده ؟ خواهیم دید که در این تابستان.

عکس های ملیسا Valladares

بطری, ورزش, پیتزا فروشی و باغ آبجو, 4901 واشنگتن زنجان به باز جولای سال 2020 است. خدمات کامل نوار و رستوران می آید از سرگرمی شب گروه بیرون از شهر فینیکس, آریزونا. از آن خواهد شد یک hub برای طرفداران ورزش و شب زنده داری علاقه مندان با هنر و صنعت آبجو ciders و ماهانه چرخش کوکتل همراه با بطری سرویس و 100 اونس حساسه برج.

گزینه های مواد غذایی شامل سنگ-فر پیتزا, نوار, نیش و اسپاگتی و کوفته..

استیا, 2050 Dunlavy است در مراحل پایانی با باز کردن برنامه ریزی شده در اواسط تا اواخر تابستان است. واقع در قلب مونترو در تقاطع Dunlavy و ایندیانا, باز, آشپزخانه, مفهوم ارائه خواهد شد نور مدیترانه کرایه با گرایش از آشپز تراویس McShane هوستون بومی است. McShane منو منعکس خواهد شد سفر خود را و آموزش و پرورش با مربی Jonathan Waxman که شامل زمان صرف شده به عنوان شرکت های بزرگ آشپز نظارت آشپزی عملیات و منوها برای Waxman رستوران. McShane فلسفه یکی از روستایی مزرعه به جدول کرایه با مواد تازه تهیه شده به صورت محلی.

McShane به ارمغان آورده است در جان de la Garza, یک سان فرانسیسکو-بر اساس طراح به صورت گسترده در ساخت-با گیاه شناسی-الهام شیک معمولی داخلی, تهویه مطبوع, تراس و صمیمی آشپز جدول.

Mongoose vs. Cobra is now Red Dwarf.گسترش

خدنگ در مقابل کبرا در حال حاضر کوتوله سرخ.

عکس VJ اریزپ

کوتوله سرخ, 1011 McGowen خواهد شد اولین ژوئیه 1. روز جدید برای شب, کافی شاپ, محل برگزاری موسیقی و نوار تکامل یافته از میمون پوزه دراز در مقابل کبرا مفهوم است که اشغال 105 سال-ساختمان های قدیمی برای هشت سال گذشته است. در دسامبر 2019 کوتوله قرمز و MvsC شروع به همکاری میزبانی تبادل نظر موسیقی زنده را نشان می دهد. در حال حاضر تکامل خود را کامل است با همکاری صاحبان شان پاشا سارینا پاشا و جیمز Koby Boren باز کردن محل به هنرمندان و نوازندگان در حالی که خدمت قهوه و هنر و صنعت آبجو و کوکتل و نور گزش. آن را باز خواهد شد از 6:30 صبح تا 2 صبح

BCK is carrying the party to the parking lot.گسترش

BCK حمل به پارکینگ.

عکس کیرستن Gilliam

BCK, 933 Studewood شده برای بازگشایی 50 درصد ظرفیت و دو برابر آن صندلی در فضای باز با اضافه کردن جداول به پارکینگ. این انتقال به سرعت بازی گاه به گاه ضد و خدمات به منظور محدود کردن تماس. آن را نیز به ارمغان آورد آخر هفته آن لازم است.

یکی از صاحبان آن لسلی Nguyen است عرضه او کالیفرنیا doughnut, کسب و کار, Miss مینی دونات در Studewood محل به عنوان به خوبی.

Miss Mini Donuts has debuted at BCK.

Miss مینی دونات عرضه در BCK.

عکس از @deanbernardevents

BCK همراه با یکی دیگر از محله, کافه Mastrantos برگزار خواهد شد سه شنبه شب بلوک احزاب از 5 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر در BCK پارکینگ با درآمد حاصل از بهره ساخت و ساز مفاهیم بزرگ عشق مراقبت از سرطان فراهم می کند که وعده های غذایی و سایر ضروریات برای کودکان, مبارزه با سرطان و خانواده های آنها.

شرکت کنندگان می توانند جهت taquitos از Mastrantos یا کباب کردن گوشت سینه ساندویچ از BCK آشپز ریکاردو مورنو. BCK نیز از ویژگی های $2 tacos. وجود دارد خواهد بود یک نوار کامل با کوکتل BCK خون نارنجی مارگاریتا.

SwitcHouse offers an upscale vibe in the Spring/Woodlands area.گسترش

SwitcHouse ارائه می دهد یک مجلل پرنیان در بهار/جنگل منطقه است.

عکس از دن ژامبون

SwitcHouse صفحات و هرچه1200 و دریاچه پلازا دارای بازگشایی داخل CityPlace ماریوت در Springwoods ایجاد کرد. هتل خود را دستخوش تغییرات عمده ای برای ایجاد یک محیط امن برای مهمانان پس از بسته شدن در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رستوران و بار, خارج از غرفه در میان بسیاری از هتل ناهار خوری و نوشیدن با ارائه گسترده ویسکی برنامه هنر و صنعت آبجو و کوکتل. این خدمت جدید کرایه های آمریکایی برای صبحانه, ناهار و شام.

Buy a Rosie Cannonball pizza and help give to the NAACP.

خرید یک روزی گلوله توپ پیتزا و کمک به NAACP.

عکس جولی Soefer

روزی گلوله توپ, 1620 Westheimer و مونترو پنیر و شراب در حال دادن مشتریان یک فرصت برای کمک به با توجه به اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس مارس 25 در مینیاپولیس, مینه سوتا. برای ماه ژوئن تمام درآمد حاصل برای هر بطری از ماه ژوئن آناناس خریداری شده در مونترو پنیر و شراب و همه پیتزا فروش در روزی گلوله توپ اهدا خواهد شد به NAACP.

صاحبان ژوئن Rodil Felipe Riccio و بیلی مک کارتی انتشار بیانیه ای گفت: "این است که ما اولین گام کوچک به آنچه ما احساس می کنیم که یک راه طولانی به عدالت است. ما می خواهیم به ایجاد ریشه شرکت برای ایجاد چیزی است که پایدار برای ادامه به آگاهی و تغییر در طول عمر ما. ما متعهد به یادگیری بیشتر و بیشتر. ما باز به راه, مسیر, مبانی و پیشنهادات در مورد چگونه به انجام این کار. #blacklivesmatter."

DR ظرافت, 4120 مدیران ردیف تیمی با چند تگزاس تولید به ایجاد قارچ دنبلان-حاوی مواد غذایی برای مردم است. بنیانگذار دایان Roederer بومی فرانسه تاسیس واردات و توزیع شرکت در سال 2014. آن را ارائه می دهد موارد مانند قارچ خاویار, escargot, foie gras و دیگر بالا پایان رفتار آشپزی.

موارد جدید شامل سفید و سیاه و سفید ترافل-حاوی روغن زیتون با روغن از J ولش مزارع در ویکتوریا. روغن ساخته شده با 100 درصد Arbequina و Koroneiki زیتون. نیز وجود دارد یک تگزاس wildflower عسل با خام فیلتر نشده عسل از Lone Star زنبور عسل Co. حاوی عصاره طبیعی سفید و سیاه و سفید ترافل برش. برای یک ترکیب شیرین و خوش طعم این الماس سیاه شکلات تروفلی ترکیب شکلات تیره قارچ بیشتر از شکلات واقع در هوستون با ترافل ganache لایه لایه با تکه های قارچ و enrobed در گدازه سیاه و سفید نمک دریا.

آیتم های جدید و موضوعات دیگر می تواند خریداری آنلاین.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب