دهانه و بسته شدن: اتحادیه آشپزخانه کتی باز می شود خوش شانس ' انتشارات شرق بسته

این هفته برخی تعجب آور دهانه جدید و غمگین برخی از بسته شدن برخی دائمی و برخی فقط به طور موقت. به تگزاس می بیند

توسط ABDOOSNEWS در 30 خرداد 1399

این هفته برخی تعجب آور دهانه جدید و غمگین برخی از بسته شدن برخی دائمی و برخی فقط به طور موقت. به تگزاس می بیند دوم سنبله در COVID-19 آن را اجتناب ناپذیر است که این امر بر صنعت رستوران. کارکنان در خط مقدم خدمت مهمانان و در حالی که اکثر کارمندان با پوشیدن ماسک های بسیاری از مشتریان هستند. اثر پوشیدن ماسک و دستکش و اجتماعی فاصله ، به نظر می رسد برای بحث توقف و هر کس نظر. اما این حقیقت باقی می ماند که COVID-19 توسط هدف قرار دادن صنعت خدمات و کسب و کار بسیاری در حال تلاش برای نگه دارید تا با پروتکل های ایمنی در حالی که نگه داشتن کارکنان خود و مشتریان خود را امن است.

چند نیست. رسانه های اجتماعی پر شده است از مشاهدات از کافه ها و رستوران ها بیش از ظرفیت محدودیت و یا موسسات نه در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب. این بد بازیگران اقلیت اما آنها آن را مشکل تر برای کسب و کار که در حال تلاش مجدانه برای حفظ اعتماد عمومی را.

بسیاری از موسسات در حال حاضر در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی توسط داوطلبانه بسته شدن در حالی که برخورد با COVID-19 تست از کارکنان خود و تلاش برای بازگشایی با خیال راحت. ما می دانیم که آن را به سختی در حال حاضر و ما تحسین تمام افرادی که در حال تلاش برای دریافت هوستون بار و رستوران جامعه در مسیر بازگشت.

I'm not blushing, you're blushing.

من نمی فروتن, شما در حال فروتن است.

عکس Lorretta دکتر ruggier

افسون حلقه ای, 1214 Westheimer زنجان به باز نزدیک به پایان سال است. این خواهد بود که دوم هوستون محل برای بد بو فروشگاه doughnut که باز اول آن هوستون فروشگاه در ژانویه 2020 در واشنگتن است. فروشگاه جدید استخدام بیش از 70 عضو هیات. اعطای واکر و براد Kilbride لی و همکاران همراه با وید سبز از Transwestern نمایندگی افسون Doughnut LLC در اجاره نامه از 3000 فوت مربع فضا در مونترو راهرو.

شیرینی بی شیرینی های زنجیره ای تاسیس شد و در مرکز شهر پورتلند اورگان در سال 2003 توسط دوستان مادام العمر ترس شانون و Kenneth "Cat پدر" Pogson. آن را تا به آنجا گسترش آن افسون به دیگر شهرستانها در اورگان دنور و لس آنجلس با اولین تگزاس افتتاح فروشگاه در Austin در سال 2015. آن هوستون محل در 3715 واشنگتن است و تنها به ارائه مناسب drive-thru.

افسون ارائه می دهد بزرگ دونات و کیک و مطرح مخمر خلاق با نام و طعم. وجود دارد حبوبات پر کردن مانند cap'n Crunch Crunchberries در بالای 'کاپیتان, کاپیتان من' و برش بیکن در بیکن افرا بار, پرفروش. برای لیسانس و لیسانس احزاب بزرگ-N-توپ باعث می شود شیطان درمان است. این دو شکلات تحت پوشش باواریا-کرم دوناتها در هر دو طرف از یک پیچ و تاب و حلقه ای.

The Union Kitchen Katy has a casual and open space for dining and relaxing.گسترش

اتحادیه آشپزخانه کتی یک بازی گاه به گاه و فضای باز برای ناهار خوری و آرامش بخش است.

عکس های امیلی Jaschke

اتحادیه آشپزخانه, 9920 گاستون در حال حاضر در آن نرم و باز کردن مرحله در کتی. وجود خواهد داشت تغییر ساعت این هفته با صبحانه آخر هفته در دسترس شنبه و یکشنبه. از آن خواهد شد به طور منظم عامل ساعت و منوی کامل ژوئن 23. این هفتمین محل توک که باز مجاور به Jax کوره هر دو مفاهیمی هستند از Gr8 بشقاب مهمان نوازی. Jax جلو پنجره باز شده در 8 ژوئن Stableside در فرود فالکون.

Chefs Paul Winn and James Lund lead the kitchen at TUK Katy.گسترش

سرآشپزها پل وین و جیمز لوند منجر آشپزخانه در توک کتی.

عکس های امیلی Jaschke

صاحب پل میلر باز برای اولین بار در اتحادیه آشپزخانه در سال 2010. او هیجان زده است به یک جدید Jax کوره آن اول محل جدید در 25 سال و توک به کتی از او و همسرش در حال ساکنان. محل جدید خواهد شد در نهایت از ویژگی های منحصر به فرد منو آیتم های منحصر به فرد به کتی محل. جیمز لوند خدمت خواهد کرد به عنوان آشپز اجرایی نظارت بر آشپزخانه آشپز پل وین. دیوید ری را در نقش مدیر آوردن تجربه قبلی از زمان خود را در توک یادبود و سرو.

تاکو Bueno, 20995 کتی آزادراه افتتاح شد ژوئن 16 در کتی. این اولین محل برای دالاس اساس تاکو زنجیره ای است که برای اولین بار افتتاح شد در ابیلن در سال 1967. آن است که شبیه به تاکو خانه کوچک در این واقعیت است که آن را به یک تازه سالسا بار اما آن را به فروش نیست margaritas یا آبجو.

آن را ارائه می دهد معمول tacos, burritos و quesadillas به علاوه chiladaیک burrito صدر با سس چیلی و ذوب adriano. وجود بزرگ Freak n تاکو سالاد و انواع خیابان tacos, بیش از حد. در سمت شیرین وجود دارد, cheesecake chimichangas و churros. برای شکست blokes وجود دارد بونو تحت باک منو.

Common Bond adds a drive-thru location.گسترش

پیوند مشترک می افزاید: یک درایو از طریق محل.

عکس پیوند مشترک کارکنان

پیوند مشترک بر روی برویددر 601 ارتفاعات افتتاح شد مارس 18. مفهوم جدید می آید از پیوند مشترک شیرینی و کافه که دارای سه مکان در هوستون. آن را متفاوت از پدر و مادر خود مفهوم با ارائه خدمات کامل drive-thru و گسترش قهوه منو. منو ارائه می دهد grab n go صبحانه, ناهار و شام انتخاب صبحانه گزش گوجه فرنگی سالاد, TLT در خمیر ترش و Charcuterie در Ciabatta. نیز وجود دارد یک پیک نیک منو با Prosciutto و خربزه و گوشت و پنیر و نان و پنیر و میوه. خدمات سریع نسخه هنوز عرضه کامل پیوند مشترک شیرینی منو.

جدید 1,176 فوت مربع فضا شامل مقابله با سرویس محدود داخل صندلی و 450 متر مربع و پاسیو در فضای باز. توسط شیشه ای یا بطری و هنر و صنعت آبجو در دسترس هستند وجود دارد Frose توسط پارچ به لبه گرمای تابستان.

The hard part is choosing bewteen pistachio or plain butter croissants at Common Bond.گسترش

بخش سخت است انتخاب bewteen پسته یا ساده کره croissants در پیوند مشترک.

عکس پیوند مشترک کارکنان

وجود دارد دو دیگر پیوند مشترک مفاهیم برنامه ریزی شده برای بیشتر هوستون منطقه در سال 2020 است. پیوند مشترک اغذیه فروشی و مشروب فروشی و شیرینی باز خواهد شد در CityPlace در Springwoods Vilage در ماه جولای و پیوند مشترک Brasserie و شیرینی است که میله میله برای بانک مرکزی امریکا برج بعد از این تابستان.

Bosnian Pita is difficult to make, but easy to eat.

بوسنی پیتا دشوار است اما آسان به غذا خوردن.

عکس Anel Abdulovic

کافه Adel, 6363 San Felipe, در حال حاضر تحت این فرایند اجازه و صاحبان طرح برای شروع ساخت و ساز به زودی. بوسنی رستوران بسته به محل اصلی آن در 13110 FM 529 مارس 12 به منظور آماده سازی برای رستوران جدید. آن را در خدمت سنتی بوسنی غذا خواهم داد gulas (خورش گوشت گاو) و sakavci (بوسنی کوفته) به علاوه مدیترانه کرایه مانند gyros دلمه, کباب و ساندویچ نان پیتا. نیز وجود دارد, پیتزا, سخاوتمندانه مزا صفحه گرامافون و بوسنی, نسخه باقلوا. محل جدید خواهد بود با الهام از اروپا bistros و شراب و آبجو منو به علاوه یک گنبد به سبک گاز/چوب فر پیتزا.

Openings and Closings: The Union Kitchen Katy Opens, Lucky's Pub East Closes

عکس Anel Abdulovic

وقتی پرسیده شد که چرا او تصمیم به نقل مکان به ایرانیان صاحب Anel گفت: "آرزوی من بود همیشه به حرکت و یا باز کردن یک مکان دوم در این شهرستان است. فقط تنوع در مورد شهر چیزی بود که من همیشه تحسین است." متاسفانه این بدان معناست که بسیاری از او وفادار حومه کاربران را به درایو به شهر به بوسنی آشپزی رفع.

Riel is temporarily closing to allow its staff to be tested for COVID-19.

Riel به طور موقت بسته اجازه می دهد تا کارکنان خود را به آزمایش می شود برای COVID-19.

عکس برادفورد یو

Riel رستوران در مونترو است به طور موقت بسته و با توجه به بیانیه منتشر شده روز شنبه از آن است که انجام این کار ما از یک فراوانی از احتیاط و اجازه می دهد تا کارکنان خود را به آزمایش می شود برای COVID-19. رستوران بسته پنج شنبه شب و باقی خواهد ماند تا از طریق پنج شنبه, 22 ژوئن.

در بیانیه ای در instagram آن گفت: "هیچ کس در تیم ما آزمایش مثبت اما اعتقاد ما این است که کار درست را انجام دهید برای رفاه کارکنان و مشتریان است. ما در حال فعال کردن یک فراوانی از احتیاط.

"با توجه به موج اخیر رستوران تعطیلی و سنبله در COVID-19 موارد ما می خواهیم به مطمئن شوید که همه سالم است. با وجود این زمان به چالش کشیدن برای صنعت رستوران و اشتیاق ما را برای خدمت به جامعه هوستون ایمنی است که بیشترین اولویت ما. ما را کامل تمیز رستوران در حالی که ما به طور موقت بسته شده و ما مشتاقانه منتظر دیدن شما را در Riel دوباره به زودی."

We are keeping and eye on the crab.گسترش

ما در حال نگه داشتن و چشم در خرچنگ.

عکس باب دکتر ruggier

خرچنگ قرمز خوش طعم, غذاهای دریایی, 8383 Westheimer, تحت ساخت و ساز. ما رسیده به این شرکت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن باز و دو دیگر هوستون مکان در 5370 W. 34 و 9205 S. اصلی آن نیز در آثار و رله خواهد شد آن زمانی که ما آن را دریافت کنید.

Gooey mac and cheese accompanies the Frenched Pork Chop at Upper Kirby Bistro.

چسبناک مک و پنیر به همراه Frenched ریز ریز کردن گوشت خوک در بالا کربی اغذیه فروشی و مشروب فروشی.

عکس شلبی Tsika Marquardt

بالا کربی اغذیه فروشی و مشروب فروشی, 2736 ویرجینیا بود که در آن نرم و افتتاح فاز زمانی که این بیماری همه گیر محدودیت ضربه بسته شدن آن ناهار خوردن در خدمات. آن را به تازگی تغییر مالکیت در ژانویه و بازسازی و ساخته شد قبل از افتتاح آن در ماه مارس است. در حال حاضر آن را تا بازگشایی با یک به روز رسانی منو که تساوی از آفریقایی با ظروف بر اساس Creole کارائیب و آفریقایی-آمریکایی فرهنگ و غذاهای. این منو شامل استارت مانند کلم برگ و کنگر فرنگی غوطه خدمت با wonton چیپس و گل کلم Tacos. روح رضایت راحتی مواد غذایی مانند Oxtails و بلغور خدمت با collards و کلم و کاری مرغ بو داده ظاهر می شود غذای منو همراه با ساندویچ مانند Yardbird, دو-غوطه ور سرخ شده سینه مرغ با پنیر پارمسان-سیر aioli داغ, سس, نان و پنیر ترشی و سالاد کلم.

وجود دارد نیواورلئان الهام گرفته از ظروف مانند لوئیزیانا بامیه که ویژگی های میگو و مرغ و سوسیس و بامیه در خانه roux به علاوه crawfish برنج سرخ شده و دودی ترکیه collard greens به عنوان طرف. مواد تشکیل دهنده مانند شیر نارگیل گیاهان و بتها ا و میوه شور راه خود را به کوکتل در این ریور اوکس اغذیه فروشی و مشروب فروشی. رستوران نیز ارائه می دهد یک نیواورلئان-سبک صبحانه شنبه ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر و پنج شنبه 11 صبح تا 4 بعد از ظهر یک ساعت یک مبارک اجرا می شود سه شنبه تا جمعه از 3 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر سیگار هنردوستان می توانید راه خود را از طبقه بالا به خیابان داونینگ اجتماعی باشگاه برای stogies و کوکتل.

مالک Jocelyn ویلیامز میزبانی جورج فلوید خانواده و دوستان نزدیک در رستوران پس از خانواده تا به حال ملاقات با معاون رئیس جمهور جو بایدن و همسرش در Lucille را پیش از آن در روز. فلوید کشته شد مارس 25 بعد از مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین ، knelt در دستبند آفریقایی-آمریکایی را گردن تا زمانی که او دیگر تنفس و در نتیجه فلوید مرگ است.

Saint Patrick's Day at Lucky's Downtown is no more.

روز سنت پاتریک در بخت و اقبال را در مرکز شهر بیشتر است.

عکس آنتونی Wegmann

خوش شانس است, میخانه, 801 سنت Emanuel تعطیل حزب در 2 صبح 13 ژوئن در مرکز شهر. ورزشی میخانه که باز در سال 2007 در آن نوشته شده Facebook صفحه سرزنش همه گیر برای خاموش کردن آن East End محل و ارائه یک #FUCOVID-19. این رفت و با صدای بلند به معنای واقعی کلمه به عنوان صاحبان تنظیم کردن ترقه روز بعد برای خداحافظی. صاحب آنتونی Wegmann گفت: هوستون کرونیکل که آن را نمی تواند مذاکره و اجاره با صاحبخانه اما او به دنبال پیدا کردن یک محل جدید احتمالا.

این بسته برای اولین بار گزارش شده توسط هوستون Food Finderآمد به عنوان یک شوک برای بسیاری از کسانی که آباد نوار برای آن بازی های ورزشی بلوک احزاب, روز سنت پاتریک روز جشن و خشن جشن های سال جدید. آن نیز شناخته شده برای برخی مناسب و معقول نوار مواد غذایی است. آن را بارها و بارها به رسمیت شناخته شده توسط هوستون مطبوعات و نیز خوانندگان خود را به عنوان بهترین نوار های ورزشی و اخیرا برای یک ساعت یک مبارک و بهترین نوار در سال 2020 است.

The party's over on the east side and moving west.

این حزب بیش از در سمت شرق و حرکت غرب است.

عکس آنتونی Wegmann

همه گیر محدودیت وارد, مارس 17 فقط به عنوان بسیاری از کافه ها و رستوران ها آماده شد به یک جریان نقدی از روز سنت پاتریک. این حرکت توسط فرماندار ابوت به رستوران ها و کافه ها برای ناهار خوردن در خدمات ممکن است مانع برخی از عواقب جدی از جمله آسیب های انجام شده در نیواورلئان در طول مردی Gras.

هر چند EaDo محل بود حزب مرکزی برای Houstonians خوش شانس را میخانه غرب 17754 کتی آزادراه باز می ماند با توجه به "خنک خداوند زمین" با توجه به آن در Facebook صفحه. برای کسانی که احساس بیماری همه گیر خرج کردن از نظر مالی آن ارائه شده است برخی از معاملات بزرگ برای تاکو جمعه از جمله $1 tacos (گوشت گاو, گوشت خوک و یا گوشت مرغ) 1 دلار نورد سنگ پیش نویس $3.75 کرافت پیش نویس و خوشحال از ساعت 4 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر نیز وجود دارد که $2 لغزنده در روز پنج شنبه با 11.m تا 7 بعد از ظهر یک ساعت یک مبارک. خوش شانس است loyals هم اکنون می توانید خود را غرق غم در سمت غرب.

نوار 5015, 5015 Almeda جاده به شدت آسیب دیده بود توسط یک انفجار 12 ژوئن که گزارش شد در 4:55 صبح با توجه به abc13.com . نوار و رستوران به تازگی بازگشایی آوریل 1 پس از آن بسته جولای 2019 برای بازسازی.

انفجار و منجر به آتش سوزی شد و در حال بررسی, به عنوان آتش سوزی و در حال حاضر با توجه به khou.com, چهار مردان گرفتار شده اند در تصویری ریختن مایع در اطراف رستوران و عرشه. محققان بر این باورند که چهار مظنون ممکن است متحمل صدمات ناشی از این انفجار اما هیچ کس دیگری مجروح شد.

Alfreda را غذای روح کافه درب بعدی دریافت برخی از آسیب و همچنین فکر کردم آن را به نظر می رسد نقاشی دیواری معروف سیاه شخصیتهای مانند اوباما, مارتین لوتر کینگ, باربارا اردن و دوک الینگتون دست نخورده باقی می ماند. نقاشی دیواری انجام شد و در سال 2018 توسط هنرمند محلی ویکتور Gaddie. کباب کامیون است که به طور منظم پارک شده در محل نیز آسیب دیده است.

Hamburger Mary's will sparkle again June 23.

همبرگر مریم را به درخشش دوباره ژوئن 23.

عکس Cuc لام

به طور موقت بسته شدن:

دوستان, 2409 اعطای بسته شده است به طور موقت به عنوان اولین گزارش abc13.com. صاحب کریستوفر بری اعلام کرد در Facebook پست که به بار آورده بود و نه کارکنان هنگامی که آن را بازگشایی شد. متاسفانه پنج نفر از آنها را آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله بری خود را. مونتروز گی بار تا به حال تنها شده باز برای 11 هفته وقتی مارس 17 محدودیت اثر صورت گرفت. بری است که در حال حاضر انجام مایع برای تمیز کردن و تلاش برای آماده سازی برای بازگشایی.

تاری نوار, 710 اقیانوس آرام نیز بسته به طور موقت با توجه به هوستون کرونیکل. در یک Facebook پست ژوئن 14, دیرین, هوستون, LGBTQ رقص باشگاه اعلام کرد که بسته شدن به دلیل داشتن کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 و که این امر بسته باقی می ماند تا دو هفته برای تمیز کردن عمیق. با توجه به بسیاری از آن Facebook, نظرات, Blur شده است نیاز به تمیز کردن عمیق و بازسازی به خوبی قبل از این بیماری همه گیر.

دو دیگر LGBTQ, کاباره ها Ripcord, 715 فرویو و همبرگر مری 2409 اعطای, اعلام تاریخ 16 ژوئن از طریق Facebook که آنها را برای یک هفته نزدیک به کارکنان آزمایش با توجه به پیشدستی کردن مجله. هر دو سالن های در حال انجام این کار از احتیاط با توجه به مواردی که گزارش شده است در جای دیگر نه در کسب و کار خود را. این به خصوص در زمان سختی با توجه به این که ماه ژوئن غرور ماه و زمانی که جامعه تجاوز و حامیان آن را جشن می گیرند و حمایت همجنسگرا, لزبین, دوجنسي, و عجیب و غریب برابری و حقوق بشر است.

Pappas رستوران دارای بازگشایی اکثر رستوران آن اما یک دوجین یا بیشتر باقی می ماند به طور موقت بسته شده است. شام می توانید وب سایت خود را برای یک لیست از رستوران ها که دوباره باز شده اند و دیگران که باقی می ماند بسته شده است. این وب سایت همچنین به فهرستی از اقدامات احتیاطی گرفته شده برای اطمینان از سلامت آن مهمان و کارکنان.

چیزهای جدید:

Dan Pastorini brings his family's rub recipe to Gourmet Ranch.

دن Pastorini به ارمغان می آورد خانواده اش مالش دستور به Gourmet Ranch.

عکس Gourmet Ranch

Gourmet Ranch, 13400, دید از است معرفی کارفرمایی جعبه که شامل هشت اونس ظرف سبک تگزاس گوشت Rub ساخته شده از یک خانواده از دستور سابق هوستون Oilers کارفرمایی دن Pastorini. منحصر به فرد Luv Ya آبی بسته شامل مالش به علاوه شش وزارتخانه انتخاب گوشت فیله استیک برای $75.95. هفتم rub خود است $6.49.

Gourmet Ranch نیز ارائه می دهد یک انتخاب گوشت با قطع و یا دیگر جعبه بسته مانند حزب تابستان جعبه ($35.65) ارائه می دهد که چهار 5.3 اونس بتس گوشت گاو, یک, کل مرغ (هشت تکه برش) چهار تا 6 اونس سینه مرغ فیله و هشت 44 مزارع گوشت گاو آنگوس فرانکها. وجود دارد انتخاب و گزینه های حمل و نقل در دسترس است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب