دهانه و بسته شدن: رستوران جدید در حال آمدن علاقه مندی های قدیمی بازگشت

ما دهانه و بسته شدن شروع به نگاه آشنا با یک تعداد انگشت شماری از رستوران جدید برنامه ریزی شده برای آینده مورد

توسط ABDOOSNEWS در 26 اردیبهشت 1399

ما دهانه و بسته شدن شروع به نگاه آشنا با یک تعداد انگشت شماری از رستوران جدید برنامه ریزی شده برای آینده مورد علاقه های قدیمی بازگشایی و متاسفانه برخی از بسته شدن اجتناب ناپذیر. برخی از هوستون رستوران ماندن با take-out تنها در حالی که دیگر با احتیاط فرو بردن انگشتان خود را به بازگشایی آب. آن را به هر فرد برای تصمیم گیری آنچه که آنها راحت هستند در این نقطه در زمان بحران.

بسیاری از رستوران ها باید اقدامات ویژه ای را نه تنها حفظ تگزاس رستوران وعده اما به فراتر از دستورالعمل. این بچه ها خوب است که ما باید پرارزش با ما سفارشی. برخی از اقدامات احتیاطی ممکن است کمی شادی از تجربه ناهار خوری اما به عنوان شهروندان خوب و مشتریان خوب ما بخشی از راه حل بحران اقتصادی. پس از انجام بخشی خود را به طوری که آنها می توانید آنها. شما نمی خواهید برای پایان دادن به در یک ویدئو ویروسی چون شما به شدت بی تاب برای Cheddar Bay Biscuits در خرچنگ قرمز.

رستوران جدید باز:

اوج صدف خانه, 1201 Westheimer انتظار می رود برای باز کردن این سقوط با توجه به هوستون کرونیکل.
رستوران شروع زندگی به عنوان اوج کافه در محله فرانسوی نیواورلئان در سال 1910. هنگامی که آن را سوخته در سال 1924 آن را مجددا آغاز شد در آن زمان نقطه 724 Iberville همچنین در سه ماهه. این یک اضافی در محل در داخل harrah's کازینو در نلا و رستوران در باتون روژ و Metarie خلیج فارس سواحل آلاباما و فلوریدا, فلوریدا.

آن را در خدمت معمول Cajun and Creole کرایه مانند غذاهای دریایی بامیه, etouffee خام و chargrilled صدف po'boys و غذاهای دریایی صفحات. این نویسنده می خواهد به سعی کنید بو زمینی سرخ کرده سیب زمینی: سیب زمینی صدر با کباب گوشت گوساله سس و پنیر, NOLA نسخه poutine.

Dish Society moves forward with its farm-to-table dining.گسترش

ظرف جامعه حرکت رو به جلو با آن مزرعه به میز ناهار خوری.

Photo by Jeff Solomon

ظرف جامعه, 4191 بللیر بلوار باز خواهد شد بعد از این سال در سوتهسید عوام دوباره با استفاده از توسعه پروژه که قرار بود در کاخ سابق خطوط بولینگ ساختار است که در سال 1955 ساخته شده. محل حاصل شد تاج سه گانه سرمایه گذاری در سال 2018 است.

این خواهد بود که ششم, محل, مدرن, مزرعه به جدول مفهوم از صاحب هارون لیون. برای اولین بار ظرف جامعه باز در سال 2014 در گالری منطقه است. لیون یافته به یادبود سبز کتی فین سالن و اخیرا در ارتفاعات 2019. آن را ارائه می دهد ساندویچ, سوپ, سالاد, تازه فشرده آب میوه و نوشیدنی های قهوه از محلی سرخ Greenway قهوه. همچنین ویژگی های یک چرخش خط به بالا از هنر و صنعت آبجو به علاوه شراب و کوکتل.

رستوران را اشغال جلو سمت چپ 80,000 متر مربع و ساختمان آن نیز عبارتند از مستاجرین دیگر از جمله کاخ های اجتماعی خواهد شد که محور این پروژه است. کاخ اجتماعی خواهد شد 172-صندلی رستوران و سالن 60-صندلی پاسیو هشت خط بولینگ, گذرگاه طاقدار, E-sport, سالن, و بیشتر. ظرف جامعه را 3,600 فوت مربع از ناهار خوری و پاسیو فضای سرپوشیده-نوار در فضای باز. پاسیو پوشش داده خواهد شد و در طول سال استفاده می شود. جین sophie dany e. جین طرح های طراحی فضا. او قبلا همکاری با لیون برای طرح یادبود سبز و ارتفاعات مکان.

Molina's Fulshear location will have a large bar.گسترش

ملینا را Fulshear محل خواهد شد که یک نوار بزرگ.

عکس ریکاردو ملینا

ملینا مغازه خواربار یا مشروب فروشی, 6300, FM, 1463, تحت ساخت و ساز و رفتن gangbusters به زودی باز در Fulshear. پس از بسته شدن آن محل واشنگتن در ماه سپتامبر 2017 صاحبان بودند سراغ یک وست هوستون نقطه. در حال حاضر آن است که با توجه به باز خیلی زود به Westpark Tollway. آن را به صندلی 220 و ارائه اختصاصی با سرویس کامل و نوار.

ملینا مغازه خواربار یا مشروب فروشی بوده است در خدمت آن Tex-Mex و کرایه مکزیکی از سال 1941. آن خوراک لوبیای پر ادویه است که هنوز هم از اصلی ساخته شده 78-سال-دستور قدیمی و استفاده شده است برای بالا Enchiladas د Tejas. آن دسته کوچک موسیقی جاز صفحات fajitas و محبوب خوزه در شیب adriano با ادویه تاکو گوشت حفظ شده است هوستون خانواده مبارک برای چند دهه.

شما لازم نیست که صبر کنید برای Fulshear محل برای باز کردن ، این مکان در 3801 بللیر بلوار و 7901 Westheimer شده اند خدمت منظقه انتخاب و پس از تحویل all hell broke loose با مارس 17 shutdown از رستوران ناهار خوری. هر دو مکان بازگشایی برای ناهار خوردن در مارس 1 و اجرا شده اند تگزاس رستوران وعده با توجه به پروتکل های ایمنی. آن را نیز شروع خود را آنلاین سفارش ممکن است 5.

ملینا را تحویل برخی از قدردانی هفته گذشته به سخت کار اولین پاسخ دهندگان در هوستون آتش نشانی ایستگاه 37 در قالب Tex-Mex وعده های غذایی همراه با عضو شورای شهر Abbie کامین.

رستوران بسته شدن:

Potbelly ساندویچ کار می کند ممکن است نزدیک به 100 فروشگاه به طور دائم به عنوان گزارش شده توسط کسب و کار رستوران آنلاین.شیکاگو مبتنی بر ساندویچ, زنجیره ای, گزارش فروش توسط 45 درصد است. در اوج این بیماری همه گیر بحران آنها را با 68 درصد است. از مارس 29 شرکت تا به حال 427 متعلق به شرکت واحد و 46 franchised برگزار می گردد فروشگاه. آن را به طور موقت بسته 36 تأثیرگذارند متعلق به واحد furloughed یک سوم از آن شرکت کارکنان و قطع حقوق برای مدیران توسط 25 درصد است.

ما در زمان سوار توسط Potbelly رستوران در, در پارک و دیدم چند در حال حاضر استخدام نشانه ها در پنجره پس از آن ممکن است که برخی از آنها بهتر از دیگران است.

Openings and Closings: New Restaurants are Coming, Old Favorites Returnگسترش

عکس لوقا و دومینیک Mandola

Ragin Cajun, 9600 Westheimer نزدیک خواهد شد به طور دائم مارس 17. این Cajun and Creole restaurant از لوقا و دومینیک Mandola است که سازندگان: پس از پس از 20 سال خدمت در وستچس محل. رستوران ادامه خواهد داد برای به خدمت محدودی منو را خارج و تحویل فقط تا این جمعه. ریچموند محل در 4302 ریچموند اصلی از سال 1974 باز باقی خواهد ماند. آن را بازگشایی آن اتاق ناهار خوری برای 25 درصد ظرفیت آوریل 1. این مقدار زیادی از آب پز crawfish, بامیه, لوبیا قرمز و برنج و پو'boys به سیر خود را لوئیزیانا هوس های غذایی.

استارباکس, 2029 W. خاکستری بسته شده است. این واقعیت است که آن را به طور مستقیم در سراسر خیابان را از دیگر استارباکس در ریور اوکس مرکز خرید بوده است طنز آمیز به ما Houstonians و لوئیس کمدین سیاه و سفید استفاده می شود که در واقع در یک طرح کمدی. اعلام کرد که او را دیده بود به پایان جهان و که آن را "به اندازه کافی عجیب در هوستون تگزاس" او در ادامه به بیهوده گویی در مورد دو استارباکس. اگر ما نیاز به شواهد بیشتری فراتر از این بیماری همه گیر است که پایان جهان اتفاق می افتد, یکی از دوقلوها به توقیف ترک استارباکس در سال 2050 W. خاکستری در آن تنها و بیکس. مگر اینکه شما تعداد استارباکس واقع در Kroger کمتر از یک مایل دور در غرب خاکستری است.

شیرین گوجه فرنگی بسته تمام 97 مکان های شیرین گوجه فرنگی و Souplantation از جمله چهار شیرین گوجه فرنگی رستوران در منطقه هوستون با توجه به COVID-19 بحران در ماه مارس است. رستوران های زنجیره ای شناخته شده برای خود را در سوپ و سالاد با تنظیم مواد تازه قادر به باز با توجه به محدودیت در بوفه و نوار سالاد ناهار خوری. در حال حاضر رستوران شرکت مادر باغ تازه رستوران ها و برنامه ها به فایل برای ورشکستگی به گزارش RestaurantBusinessOnline.

مدیر عامل شرکت جان Haywood می گوید هیچ "راه مناسب برای بازگشایی" در رابطه با ممنوعیت بوفه ناهار خوری. Haywood نمی بینم رستوران عامل با خدمات جدول اما او نه به طور کامل حاکم از بازگشایی زیر یک مدل جدید است. باغ رستوران تازه پدید آمده از ورشکستگی در سال 2017 هنگامی که آن را به دست آورد دائمی سرمایه شرکای واشنگتن-بر اساس شرکت سرمایه گذاری. آن را در وسط بازسازی همه از آن مکان فعلی با برنامه های برای باز کردن فروشگاه های جدید را به عنوان به خوبی. این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به بسته شدن همه از رستوران خود را با 4,400 کارمندان که furloughed در ماه مارس است.

رستوران بازگشایی برای ناهار خوردن-در:

برگر مشترک, 2703 مونترو و 2002 N. چوپان دوباره برای پاسیو و فضای باز ناهار خوری May 13. هر دو مکان زیر پروتکل های دقیق می دانید نمره جلوتر از زمان. خط شروع خواهد شد در ورودی با نوار مارک 10 سر پا, بین احزاب است. این اجازه خواهد داد که خانواده ها و گروه های کوچک (شش نفر و زیر) به هم اما دور از مهمانان دیگر. یک نفر اجازه خواهد داشت تا در یک زمان به ترتیب, پس از آن خواهد بود و نشسته در یک جدول توسط یک عضو هیات پس از سفارش. صندلی و میز خواهد بود مقادیر بین مهمان seatings. منظقه انتخاب کنید تا ادامه خواهد داد در خارج از چادر.

برگر مشترک منو ویژگی های همبرگر گوشت گاو آنگوس مانند دومینو با آووکادو jalapenos adriano نقاشی با آبرنگ روی گچ کبابی ژامبون و chipotle مایو و کیمچی. همچنین گیاهی و غیر ممکن برگر علاوه بر آن کلاسیک برگر. وجود سوسیس و سالاد به همراه بستنی می لرزد با یا بدون الکل. آبجو و شراب در دسترس هستند و ارتفاع محل امکانات کامل نوار.

Chef Philippe Verpiand is taking all the precautions for reopening.گسترش

آشپز فیلیپ Verpiand است در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی برای بازگشایی.

عکس کیمبرلی پل

Etoile Cuisine et Bar, 1101 بالای شهر پارک بلوار بازگشایی آن اتاق ناهار خوری و پاسیو برای هر دو ناهار و شام با همان ساعت به عنوان قبل از همه گیر shutdown. رزرو مورد نیاز برای اتاق ناهار خوری که باید جداول فاصله در انطباق با TRA دستورالعمل. نیز وجود داشته باشد مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه برای مهمانان و کارکنان را به پوشیدن ماسک. در همه 30 صندلی در دسترس خواهد بود برای ناهار خوردن ، منظقه را خارج و ادامه خواهد داد برای مهمانان که ترجیح می دهند به ماندن در خانه در حال حاضر. ظروف مانند تنها Amandine, پخت و پز گوشت گاو کوتاه, دنده, میگو و مارچوبه ریزوتو و cassoulet از گوشت خوک و اردک کلاسیک و زیبایی اعدام یک عهد به آشپز فیلیپ Verpiand تعیین به عنوان یک استاد آشپز فرانسه.

Restaurateur Tracy Vaught and husband Chef Hugo Ortega are reopening Hugo's for dine-in.

رستوران تریسی Vaught و شوهر آشپز هوگو اورتگا در حال بازگشایی هوگو برای ناهار خوردن ،

عکس توسط چاک طبخ عکاسی

هوگو, 1600 Westheimer باز برای ناهار خوردن در سرویس May 14 در 3 p. m. یکی از هشت رستوران زیر ثانیه رستوران شهر گروه چتر هوگو را در خدمت آشپز هوگو ارتگا مدرن غذاهای مکزیکی است که او را به دست آورده جیمز ریش جایزه بهترین آشپز: جنوب غربی 2017. آن را می شود باز از دوشنبه تا جمعه از ساعت 3 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر شنبه از ساعت 10 صبح تا 9 بعد از ظهر و پنج شنبه از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر با توجه به ممنوعیت بوفه-سبک خدمات یکشنبه صبحانه بوفه جایگزین خواهد شد با همان یک جداجدا سفارش داده شده به عنوان صبحانه روز شنبه.

رزرو به شدت تشویق. قابل فهم خواهد بود نشسته به عنوان جداول در دسترس است اما مهمانان خواسته لطفا صبر کنید در اتومبیل خود یا خارج یک فاصله از درب جلو.

الان کافه دیگری ارتگا رستوران را بازگشایی آن اتاق ناهار خوری در اواخر ماه مه پس از داخلی تعمیر کار به اتمام است. آن آشپزخانه و نوار هنوز هم باز برای منظقه انتخاب کنید و تحویل. Caracol و Xochi دو رستوران دیگر در ثانیه رستوران شهر, گروه, نمونه کارها باقی می ماند به طور موقت بسته شده است.

Kata Robata lets you roll your own.گسترش

کاتا Robata شما اجازه می دهد خود را رول.

عکس کارلا گومز

کاتا Robata 3600 کربی خواهد بازگشایی برای ناهار خوردن در مارس 18. آشپز Manabu Horiuchi را از منوی کامل خواهد شد در ارائه وجود خواهد داشت و 84 صندلی های موجود با استفاده از جداول جدا شده حداقل شش فوت است. گسترده اقدامات احتیاطی را در محل و کل لیست از اقدامات ایمنی ذکر شده در وب سایت خود را. رزرو مورد نیاز هستند و احزاب از چهار یا کمتر می توانید رزرو از طریق resy.com. برای احزاب از پنج یا شش رزرو باید ساخته شده توسط تلفن. دولت دستورالعمل انجام نمی دهد برای احزاب بیش از شش در حال حاضر. ناهار seatings محدود خواهد شد به یک ساعت در حالی که شام بار پوش خواهد شد در 90 دقیقه.

برای کسانی که آماده برای ناهار خوری در منظقه خدمات است که هنوز هم در دسترس روزانه از ظهر تا 3 بعد از ظهر و سپس 4 بعد از ظهر تا 8:30 p. m. علاوه بر منو از تگزاس کوبه گوشت سیخ سوشی و ساشیمی, رستوران اضافه شده است مادر خود را روز DIY سوشی کیت ($55) به منظقه و تحویل منو. کیت در خدمت دو نفر و شامل دو فنجان سوپ میسو ورق نوری, ماهی تازه julienned سبزیجات و پر کردن. شما و خود را قرنطینه عیار با هم می تواند رول و ببینید که چه کسی است که دیوانه سوشی مهارت.

Maggiano کوچولو, ایتالیا, 700 Baybrook بازار 602 یادبود شهر بازار و 2019 ارسال بلوط بازگشایی برای ناهار خوردن در خدمات. رستوران ها ادامه خواهد داد carryout ویژه نیز از جمله وعده های غذایی خانواده. آنها را می توان به عنوان دو ($39) و یا چهار ($58) نفر و ارائه یک خانواده به اندازه سالاد ماکارونی با مرغ دخول و ciabatta رول. اضافه کردن یک دسر برای 5 دلار یا دو دلار 10.

Mala Sichuan Bistro is ready to spice you up!گسترش

Mala سیچوان اغذیه فروشی و مشروب فروشی آماده است به ادویه شما را تا!

عکس هنگ چن

Mala سیچوان اغذیه فروشی و مشروب فروشی, 9348 بللیر بلوار 23119 استعماری پارک وی و 1201 Westheimer بازگشایی آن سه مکان برای ناهار خوردن در سرویس ممکن است 10. رستوران ها زیر تگزاس رستوران دستورالعمل انجمن و فرماندار ابوت منظور محدود کردن ظرفیت به 25 درصد است. منظقه انتخاب کنید و تحویل هنوز در دسترس است به عنوان به خوبی.

برای کسانی که کاملا آماده نیست به ناهار خوردن در ساخت-Your-Own وعده غذایی خانواده Combos ($48) ارائه یک انتخاب پنج ظروف که شامل پروتئین و سبزیجات و سوپ و برنج در لوکس بخش. مشتریان می توانید اضافه کردن یک بطری شراب یا شش بسته از Tsingtao آبجو برای $20 (وانت تنها).

صاحبان کری منتظر و هنگ چن نیز رفتن به جلو با برنامه های برای باز کردن یک چهارم سکونت در زمین قند.

The patio is open at The Union Kitchen in Cypress.

پاسیو باز است در این اتحادیه در آشپزخانه سرو.

عکس کیرستن Gilliam

اتحادیه آشپزخانه
9955 بارکر سرو
3453 الا
23918 بزرگراه 59 N.
12538 یادبود

اتحادیه آشپزخانه بازگشایی شد چهار نفر از آن شش مکان در منطقه هوستون بیشتر. صاحبان پل و دوریس میلر ساخته شده تصمیم به بستن تمام هشت نفر از Gr8 بشقاب مهمان نوازی رستوران که شامل شش توک و دو Jax کوره, مارس 24. این سرو الا و یادبود مکان های باز ممکن است 1 در حالی که Kingwood رستوران باز, مارس 13. در بللیر و واشنگتن مکان هنوز هم به طور موقت بسته شده است. Millers برنامه ریزی برای باز کردن دو مکان در کتی بعد از این سال.

رستوران با را-را ارائه می دهد:

Le Grand Fizz would make a lovely gift for a birthday girl stuck at home, like me.

Le Grand Fizz خواهد هدیه ای دوست داشتنی برای تولد دختر در خانه گیر کرده بود و من.

عکس کیمبرلی پل

Brasserie du Parc
1440 Lamar
832-879-2802
brasserieduparc.net

مدیر نوشیدنی و mixology متخصص کیمبرلی پل ایجاد کرده است برخی از کوکتل کیت در دسترس برای منظقه انتخاب کنید تا در رستوران همراه با آن به منو بروید. هر کیت باعث می شود سه نوشیدنی و شامل مواد و مشروب و جهت. آنها جذاب بسته بندی شده و هر یک باید یک کوله پشتی مورد از مشروب شرکت. شامل گزینه های غیر معمول زمان ($39) یک کیت با Hendricks, Gin, housemade لیمو, شربت افزایش قند Topo چیکو و تونیک. گزینه های دیگر مانند Le Grand صدای فش فش ($42) با غاز خاکستری ودکا و افسانه است ($32) با تولامور هوا قطره ویسکی ایرلندی خود را به اقامت در خانه زندگی کمی روشن تر است.

مشتریان همچنین می توانید درمان خود را به, را از ظروف مانند اتاق چینی (20 دلار) و Coq, Au, Vin ($18). Brasserie du Parc است که هنوز هم بسته شده به طور موقت برای ناهار خوردن در خدمات.

Get your provisions from Goodnight Hospitality.گسترش

دریافت خود را از مقررات شب بخیر مهمان نوازی.

عکس از ماه ژوئن Rodil

شب بخیر مهمان نوازی
مارس, 1624 Westheimer, 832-380-2481
مونترو پنیر و شراب 1618 Westheimer, 832-380-2461
روزی توپ 1620 Westheimer
goodnighthospitality.com

شب بخیر مهمان نوازی سه مفهوم در کنار یکدیگر بنابراین شما می توانید به منظور هر چه شراب و پنیر میان وعده و یا مواد غذایی شما نیاز دارید و آنها را انتخاب کنید تا در همان زمان. مارس, آن, خرده فروشی, فروشگاه شراب نیاز به خرید مواد غذایی که سفارش شراب بنابراین مشتریان می توانند هماهنگ انتخاب کنید تا با روزی گلوله توپ را "روزی برای رفتن." مارس منتشر شد فقط آن شراب لیست ارائه می دهد که یک فرانسوی و کالیفرنیا-سنگین خم, همراه با دنیای قدیم شراب از ایتالیا و اسپانیا و پرتغال به همراه تعدادی از آفریقای جنوبی شراب به عنوان به خوبی. محدوده قیمت از $35 بطری حباب به بیش از $300 برای بیشتر بالا پایان quaffs.

MARCH has released the wine list.

مارس منتشر کرده است فهرست شراب.

عکس از ماه ژوئن Rodil

روزی گلوله توپ ارائه شده است آن, پیتزا, پاستا و انواع دسر برای منظقه انتخاب کنید تا. نیز وجود دارد که ویژه مانند بره آلا Genovese ($28) یک بره ملایم پخته شده گوشت ماهیچه با قشنگ سوپ زرت و کبابی کاهو پیچ ($16) خدمت با نارنجی vinaigrette سیب سبز و boquerones (به اسپانیایی آنچوی) drizzled با پسته کرما.

Rosie Cannonball is offering its delicious menu to-go.گسترش

روزی گلوله توپ ارائه آن خوشمزه منو به رفتن.

Photo by Rachael پینو

مونترو پنیر و شراب به مقدار زیادی از شراب تنقلات و پنیر را انتخاب کنید به علاوه مواد غذایی و شراب کیت. آن را نیز ارائه ارائه جعبه های تحت شنبه غذایی عنوان در آن سفارش آنلاین در سایت. مطالب متفاوت است اما این هفته ارائه شامل تازه های محلی مانند چغندر و هویج و کلم و کدو و سبزی آش نیم دوجین تازه مزرعه تخم مرغ از Whitegurst مزارع در برنهام. جعبه همچنین ویژگی های دو پنیر ریکوتا تازه و Latteria Vecchio از لیره Rossa همراه با دستور العمل برای یک لازانیای سبزیجات پخته و پنیر بری با کمپوت توت.

هر مفهوم ارائه می دهد آنلاین سفارش از شب بخیر مهمان نوازی وب سایت.

Tha taboon is on fire.گسترش

Tha taboon در آتش است.

عکس جولی Soefer

یک پنجم مدیترانه
1658 Westheimer
713-955-1024
onefifthhouston.com

کریس چوپان و تیم خود را از کوچک نوازی بازگشایی شد و آن سوختن چوب taboon برای منظقه pick-up ممکن است 8. قبل از COVID-19 گیر چوپان برنامه ریزی شده بود به نوبه خود از آخرین تکرار از یک پنجم مفهوم به یک پنجم رعد و برق دور به ما گزارش شده در اینجا در هوستون مطبوعات. نسخه چهارم شد یک پنجم سواحل خلیج فارس. در حال حاضر این تیم رفته به مفهوم سوم یک پنجم مدیترانه وجود دارد و آن باقی خواهد ماند تا زمانی که اجاره نامه اجرا می شود. چوپان نمی بینم یک راه انجام رعد و برق دور مسئولانه با توجه به زمان رستوران محدودیت. یک پنجم مدیترانه ای باز خواهد شد برای ناهار خوردن در سرویس زمانی که تیم احساس می کند آن را می توانید انجام دهید تا به راحتی.

تا پس از آن مشتریان می توانند سفارش آنلاین از یک منو است که با تمرکز بر روی صفحات کوچک و mezze مانند kataifi پیچیده haloumi پنیر salatim (سرد سالاد سبزیجات) و نرخهای مانند حموس mutabal (بادمجان) و muhamara (فلفل قرمز و گردو). این taboon خواهد بود تبدیل کردن آتش بو کباب گوشت بره و گوشت گاو و بادمجان یا قارچ و نان پیتا. دسر مانند kataifi کیک پنیر و کوکتل بسته مانند Bloody Mary (35 دلار) است که باعث می شود چهار تا شش نوشیدنی های دور به رفتن را تجربه کنند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im