دهانه و بسته شدن: Jax کوره گسترش جزیره کوره باز می شود, آمریکا, حرکت

رستوران جامعه در هوستون است که بازگشایی و ژوئن 12 دستورالعمل های تعیین شده توسط فرماندار گرگ ابوت در حال حاضر

توسط ABDOOSNEWS در 23 خرداد 1399

رستوران جامعه در هوستون است که بازگشایی و ژوئن 12 دستورالعمل های تعیین شده توسط فرماندار گرگ ابوت در حال حاضر اجازه می دهد تا رستوران برای رفتن به 75 درصد ظرفیت است. برخی از باز آوریل 1 با 25 درصد ظرفیت در حالی که دیگران منتظر تا مارس 22 کمک هزینه از 50 درصد است. در حالی که بسیاری از مورد علاقه ما باید اب و هوای طوفان دیگران ندارد. ما نمی خواهیم به پیامبران از عذاب و دل تنگی اما هم وجود دارد موارد که در آن کارکنان رستوران باید قرارداد COVID-19 ویروس نیاز به دو هفته تعطیلی برای رستوران خود را. این داوطلبانه تعطیلی موقت رخ داده است با توجه به فراوانی بیش از احتیاط توسط صاحبان رستوران ها و اپراتورها به جای دستور دولت است. این انتخاب عاقلانه اما آنهایی که گران است.

بنابراین اگر شما می خواهید برای حمایت از رستوران های محلی شما می توانید ناهار خوردن و یا همچنان به سفارش را خارج و تحویل. ما را دیده اند برخی از راه حل های خلاقانه از هوستون رستوران و تیم خود را به منظور نگه داشتن شناور در طول این بحران است. اما, آن را به مشتریان که آنها را نگه دارید قایقرانی.

Island Grill has a bright and airy interior.گسترش

جزیره کوره روشن و با روح داخلی.

عکس الکس مونتویا

جزیره کوره, 1701 دریاچه پلازا درایو باز ژوئن 3 در CityPlace یک مخلوط با استفاده از توسعه در Springwoods روستا در شمال هوستون. این پنجمین مکان برای نام تجاری است که در سال 2000 راه اندازی شد. این اولین بار است که محل خروج از کمربندی. دیگر چهار مکان در وودوی پناهگاه تپه برنج ایجاد کرد و بللیر.

غذاهای ترکیبی از مدیترانه و آمریکا کرایه خدمت در آرامش و فضای راحت. بنیانگذاران Faysal حداد و ماریا مهاجرت از سوریه در سال 1981 و بسیاری از ظروف در جزیره کوره ایجاد شده از دستور العمل های خانواده. کرایه در عرضه و اجرا می شود از موارد مانند فلافل توپ و tabbouleh به آنگوس همبرگر, پاستا و پیتزا. وجود دارد انواع مختلف pitas از جمله ژیروسکوپ ترکیه و یا کبابی و سبزیجات نسخه. جزیره کوره در خدمت صبحانه تا ساعت 11 صبح با گزینه های مانند تخم مرغ صفحات, پنکیک صبحانه pitas و tacos. وجود دارد یک اسموتی و آب منو به علاوه تعدادی از نوشیدنی های قهوه. انگار بچه ها منو به عنوان به خوبی.

رستوران ارائه می دهد 3,584 فوت مربع از فضای همراه با پاسیو در فضای باز.

Jax Grill offers diners Southern comfort.گسترش

Jax کوره شام ارائه می دهد آسایش در جنوب.

عکس از ویکتوریا کریستنسن

Jax کوره, 9910 گاستون باز در کتی ژوئن 8. این سومین مکان برای نام تجاری است که افتتاح محل جدید در بیش از 25 سال است. اول آن موقعیت باز در بللیر در سال 1993 به دنبال یک نقطه چوپان در سال 1994.

رستوران جدید ارائه می دهد صندلی برای 250 در یک 4,600 فوت مربع فضا از جمله صندلی برای 50 در نوار منطقه است. وجود دارد کشویی درب گاراژ باز از نوار به 80 صندلی تحت پوشش پاسیو رو به یک فضای سبز. از آن خواهد شد به اشتراک گذاشته شده با آینده هفتم محل اتحادیه آشپزخانه نیز توسط Gr8 بشقاب مهمان نوازی. باز به زودی اعلام خواهد شد.

منو به روز شده است از زمان Jax منو و اجرا خواهد شد در دو محل در نهایت. غذاهای جدید شامل ، Bang! میگو جنوب غربی تخم مرغ, رول, a Tex-Mex برگر و مرغ بوفالو باشگاه ساندویچ. آشنا و علاقه مندی ها مانند کهور-کبابی Jax برگر خواهد ماند در منو است.

Tito Ayosa, Doug Wilson, Doris Miller and Paul Miller await customers in Katy.گسترش

Tito Ayosa, داگ, Wilson, Zach Miller و پل میلر در انتظار مشتریان در کتی.

عکس های امیلی Jaschke

Gr8 بشقاب مهمان نوازی صاحبان دوریس و پل میلر که خریداری Jax کوره در سال 2015 به ارمغان آورده اند بیش از تیتو Ayosa برای کمک به اطمینان از انتقال آرام. Ayosa به عنوان مدیر کل در بللیر محل از سال 1993. او می خواهد پیوست توسط Carlos Alvarado شده است که آشپزخانه مدیر در Jax در بللیر برای 23 سال و آنتونیو خوان لارا است که یک مدیر در این چوپان محل برای 15 سال است. که برخی از جدی وفاداری کارکنان. COO داگ Wilson خدمت خواهد کرد به عنوان مدیر کل در افتتاحیه هفته.

Jax Grill Katy has school spirit.گسترش

Jax کوره کتی در مدرسه است روح.

عکس های امیلی Jaschke

محیط جدید Jax کوره باز است و گاه به گاه با آرم کتی ISD نه مدارس تزئینات دیوار بالای آشپزخانه منتقل می کند. Millers هستند کتی ساکنان.

آمریکا, 2040 W. خاکستری را بازگشایی با توجه به CultureMap هوستون. این دومین محل برای این مفهوم از مایکل Cordua و پسر دیوید و باز در سال 2010. اصلی آمریکا باز در پست بلوط در سال 1993 و سپس بسته در سال 2011. سوم آمریکا باز در جنگل اما rebranded به Churrascos در سال 2017. این Corduas راه از هم جدا Cordua رستوران در سال 2018 و پس از آن Churrascos رستوران ،

بیانیه رسمی از Churrascos رستوران گروه COO فرد Espinoza بخوانید: "با توجه به کسب و کار اثرات coronavirus و بالا-ساختار هزینه از عملیات ما تصمیم به بازگشایی آمریکا. ما بسیار سپاسگزار برای همه ما طرفداران وفادار برای همه حمایت در طول سال و ما به امید دیدن شما در یکی از ما Churrascos مکان."

Churrascos has hearty family packs for Father's Day.گسترش

Churrascos اتحاد دلچسب خانواده بسته برای روز پدر.

عکس توسط فرد Espinoza

Churrascos, اما, ادامه عملیات در آن پنج مکان در سراسر هوستون و بشود برای روز پدر صبحانه 21 ژوئن از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر با به طور منظم شام منوی شروع در 4 بعد از ظهر آمریکای جنوبی steakhouse نیز ارائه روز پدر خانواده بسته به رفتن. وجود دارد چند از را انتخاب کنید. به طور منظم به خانواده بسته شامل یک انتخاب از دو پروتئین مانند خرده فیله و میگو و ماهی قزل آلا و انواع غذاهای مرغ. مشتریان می توانید انتخاب کنید یا Churrascos Salad یا سالاد سزار و سپس انتخاب دو دسر مانند tres leches, کیک میوه و dulce de leche کوکی ها. خانواده بسته است $69.95 برای چهار نفر و $94.95 برای شش و شامل شیرین درخت چنار چیپس و chimichurri. وجود دارد حق بیمه, خانواده, بسته مانند Chateaubriand ($89.95) که در خدمت چهار تا شش و همراه با برنج و پوره سیب زمینی moduros (سرخ شده plantains) و سبزیجات و سالاد.

Churrascos نیز ارائه می دهد کوکتل کیت برای رفتن مانند درخت گل ابریشم کیت ($19.95) این Mojito کیت ($31.95 قیمت) و مارگاریتا کیت ($34.95)

The lush patio at Tropicales has closed permanently.

شکوه پاسیو در Tropicales بسته شده است به طور دائم.

عکس بروک Viggiano

Tropicales, 2132 Bissonnet را بازگشایی به گزارش CultureMap هوستون. لاتین-الهام کافه بسته مارس 17 با توجه به ناهار خوری محدودیت گذاشته شده توسط فرماندار تگزاس گرگ ابوت در ابتدای COVID-19 بحران است. آن را باز کرد در مارس سال 2019 به عنوان یک مشارکت بین Greenway قهوه دیوید Buehrer و استیو و هیلاری Ibarra. جیلیان Bartolome, قبلا آشپز شیرینی در Aqui و پیوند مشترک در آورده بود به عنوان مورنینگ را کارلوس توپ طلا.

رستوران ارائه کوکتل خلاق مانند Avocolada یا نارگیل گراو به علاوه هنر و صنعت آبجو. منوی غذا در ریزه اندام طرف با صبحانه tacos, enchiladas یک کوبا ساندویچ ceviche و empanadas خدمت, در, تمیز, مدرن فضا طراحی شده توسط مایکل هسو دفتر معماری.

The Traveler's Room at Musaafer is a feast for the eyes.

مسافر اتاق در Musaafer یک جشن برای چشم.

عکس جولی Soefer

Musaafer, 5115 Westheimer خواهد بازگشایی June 12 در ساعت 5 بعد از ظهر مجلل, هندی, رستوران باز, مارس 18 به گزارش اینجا را در هوستون مطبوعات. متاسفانه این بسته مارس 30 به مدت دو هفته پس از یک عضو تیم قرارداد COVID-19 به عنوان گزارش شده توسط هوستون کرونیکل. با توجه به در حال حاضر دقیق اقدامات ایمنی کارکنان به سرعت شناسایی شده است. صاحبان Mithu و Shammi مالک تصمیم به رستوران برای دو هفته هر چند آن را مورد نیاز نمی باشد.

انتشار Mithu ملک گفت: "قطعا آن دشوار است برای بستن درهای ما برای دو هفته پس ما باز ما را در درک این وضعیت بیشتر از یک کسب و کار تصمیم گیری — این گزینه به طور مستقیم تحت تاثیر بودن از دیگران است." رستوران در آورده حرفه ای مایع تیم و در ادامه به بررسی درجه حرارت کارکنان و نیز انجام دهید که از مهمانان هر چند آن است که اجباری برای مهمانان. نیز وجود خواهد داشت بدون تماس ناهار خوری و اجتماعی فاصله اقدامات همراه با دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در سراسر رستوران.

Millie و کوکتل, 3542 جنگل بلوط بسته شده است به طور موقت به مدت حداقل دو هفته. این بسته برای اولین بار گزارش شده توسط EaterHouston. با توجه به آن, Facebook, پست, کارمند Millie در بیمار نامیده می شود. با توجه به علائم صاحب پل کن به حال کارمند تست بلافاصله. متاسفانه اعضای تیم آزمایش مثبت برای COVID-19. کارمند در سوال دستور داده شده است به قرنطینه. هر چند هیچ یک از کارکنان دیگر نشان داده اند که علائم و همه در حال برنامه ریزی برای تست و گفته شده به قرنطینه تا نتایج شناخته شده است.

در این میان پل گفت: مطبوعات است که او را به صرف چند روز آینده به پایان رساندن داخلی buildout و آماده سازی اتاق ناهار خوری و پاسیو برای بازگشایی آن برنامه ریزی شده است که نسبت به پایان ماه.

Mico's Hot Chicken logo decorates masks.

Mico گرم مرغ لوگو تزیین ماسک.

عکس توسط کریستوفر Frydenlund

Mico گرم مرغ, 1603 N. دورهام دگرگون شده از آن کامیون مواد غذایی به آن آجر و ملات ، صاحبان در حال کار برای گسترش آشپزخانه به نگه دارید تا با تقاضا برای آن نشویل مرغ گرم. صف های طولانی در هوستون گرما به عهد به کیفیت و عطر و طعم از آن موارد مانند Sammich با آن سرخ شده سینه مرغ و سالاد کلم, ترشی و Mico سس. وجود حیوانات سیب زمینی سرخ کرده; وفل صدر با سیب زمینی سرخ کرده, مرغ سرخ شده, مناقصه ها و مزایده پنیر ذوب شده و Mico سس به علاوه یک مناقصه مرغ سبد خرید.

در حال حاضر صاحبان قرار داده اند به کامیون مواد غذایی برای فروش آنها به عنوان آماده سازی برای باز کردن رستوران برای ناهار خوری ، صاحبان گفت: هوستون مطبوعات که آنها در حال برنامه ریزی یک دستاورد بسیار به زودی.

برای کسانی که به دنبال یک شغل آنها در حال حاضر در مصاحبه های بالقوه کارکنان. درخواست برای کت.

Reopenings:

Bread, pasta and wine are a holy trinity.

نان و ماکارونی و شراب هستند تثلیث مقدس.

عکس سارا Blancett

Campioni رستوران, 13850 Cutten دوباره ممکن است 1 و در ادامه به باز کردن در مراحل طبق دستورالعمل های تعیین شده توسط ایالت تگزاس تگزاس انجمن رستوران. Campioni شده است در اطراف از سال 1991 زمانی که آن را در اصل باز FM در سال 1960. آن را در حال حاضر بسیار ظریف تر محل در لیگ قهرمانان است که ارائه می دهد یک نمای درختان و باغ منطقه است. صاحب Ric Mausser به رسمیت شناخته شد به عنوان برجسته رستوران از سال 2011 اولین بار این افتخار شده بود عطا در یک رستوران در خارج از 610 حلقه.

رستوران ارائه می دهد مورد علاقه های ایتالیایی مانند لازانیا و پیتزا و بادمجان parmigiana به علاوه entrees از گوشت گوساله و مرغ و غذاهای دریایی و استیک. مرغ پاملا یک سینه مرغ با تست پودرهای سوخاری و سیب و پنیر گورگونزولا و گردو و کره بالای تخت خواب اسفناج یک غذای محبوب. این نویسنده دوست دارد Campioni را canneloni به دلیل آن ساخته شده با مناقصه, در خانه, اسفناج, پاستا. و تعریف نان خوشمزه است پاداش.

Owner Ric Mausser practices social distancing with guests at Campioni Restaurant.گسترش

صاحب Ric Mausser شیوه های اجتماعی فاصله با مهمانان در Campioni رستوران.

عکس سارا Blancett

Mausser می گوید که تبدیل به را خارج و تحویل شد و در واقع راحت تر از این عملیات روز به روز طبیعی است اما استرس حفظ کارکنان سخت تر بود. پس از تاخیر با بانک Mausser شد در نهایت قادر به امن PPP وام و حفظ کارکنان خود را استخدام.

رستوران پیوستن به شدت به پروتکل های ایمنی و تبدیل ضیافت اتاق به طور منظم ناهار خوری مناطق اجازه می دهد تا برای بیشتر فضای بین مهمانان. بخشی از بار نیز اختصاص داده شده به مشتریان چیدن برو سفارشات.

Local artist Daitrell performs at House of Blues.گسترش

هنرمند محلی Daitrell انجام در خانه, بلوز.

عکس نیک Scurfield

House of Blues, 1204 کارولین بازگشایی 12 ژوئن با موسیقی زنده. وجود خواهد داشت شبانه سرگرمی مانند L. O. U. D. Muzik ویترین با Khody بلیک چلسی Cymone و DJ Hillo ژوئن 13, شروع در 9 p.m.دیگر آینده را نشان می دهد شامل 40th Anniversary of the Blues Brothers با تگزاس Bluesmen, ژوئن 20, بت آمریکایی شرکت کننده کیت واتسون ژوئن 26 و بازگشت از کشیدن سردستهزنان خواننده اپرا صبحانه, ژوئن 27.

The Yardbird at House of Blues offers a bourbon-butter-brushed fried chicken breast.

این Yardbird در خانه, بلوز, ارائه می دهد یک بوربن-کره-خار سینه مرغ سوخاری.

عکس از شین قهوه ای

رستوران و نوار را بازگشایی را خارج و تحویل و ناهار خوردن در. رستوران در خدمت جنوبی-الهام منو از ظروف مانند اش شله قلمکار یک گربه ماهی سرخ شده ساندویچ میگو و بلغور و لود مک n'cheese با انتخاب مرغ مناقصات و یا از هم پاشیده پستان.

House of Blues نیز راه اندازی شد "دریافت برخی از, برخی از" وعده غذایی-مطابق با انتخاباتی که در آن فراهم می کند یک وعده غذا برای بچه ها غذا برای هر غذای اصلی سفارش داد برای ناهار خوردن-در-خارج و تحویل. بچه ها وعده های غذایی رایگان ارائه می شود وعده های غذایی سالم برای کودکان سنین پیش دبستانی در خانه های خود و کمک می کند تا به ارائه منابع به خانواده خود را برای مبارزه با چرخه فقر است.

Get sauced at Sticky's.

دریافت sauced در مهم است.

عکس بنسون Vivares

مهم مرغ, 2311 ادواردز, بازگشایی آن اتاق ناهار خوری مارس 12 تا 75 درصد ظرفیت است. آن را به محدود کردن احزاب به چهار نفر یا کمتر و مهمانان خواهد بود فاصله (به معنای واقعی کلمه نه ظاهرا) در مقابله و جداول ناهار خوری. آن را نیز در ادامه آن را از خدمات همراه با تحویل از طریق UberEats.

در جشن بازگشایی آن را به شما معرفی جدید بال طعم چسبنده را شیرین و تند.

Have a bisou de francais at Sweet Paris.گسترش

یک bisou de francais در پاریس شیرین.

عکس شانون o'hara

شیرین پاریس Creperie و کافه, 700 Baybrook بازار آرام باز, مارس 13 پس از آن تا به حال به آن اتاق ناهار خوری چهار روز بعد زمانی که فرماندار گرگ ابوت دستور رستوران ناهار خوری محدودیت. در حال حاضر جدیدترین محل بازگشت است باز برای ناهار خوردن-از جمله دوست داشتنی خود را به ایوان رو به باغ یک turfed منطقه واقع در بین رستوران ها و مغازه ها که دو برابر به عنوان یک رویداد فضایی برای فیلم و موسیقی زنده. آن را نیز یک فضای که در آن کودکان می توانند بازی خود را به عنوان پدر و مادر یک جرعه حساسه یا شیشه ای از شراب در بینایی. در واقع تمام شش منطقه هوستون مکان در حال حاضر باز برای ناهار خوری. در طول محدودیت های آنها همچنان با موفقیت به انجام گرفتن است.

The Parisian-style terrace is perfect for people-watching.گسترش

پاریس-سبک تراس مناسب برای تماشای مردم.

عکس شانون o'hara

مهمان می تواند با دریافت یک طعم و مزه از فرانسه با Croque خانم صبحانه کرپ یا ژامبون و Gruyere مرزه کرپ. علاوه بر انواع کوکوی وجود دارد و سالاد و سوپ و پانینی. در سمت شیرین وجود دارد, Nutella کوکوی و بیشتر. شیرین پاریس به نوشیدنی قهوه و شراب و آبجو و منحط milkshakes.

UB Preserv will open with a new direction.

UB Preserv را با باز کردن یک مسیر جدید است.

عکس جولی Soefer

UB Preserv, 1609 Westheimer خواهد بازگشایی آن اتاق ناهار خوری 12 ژوئن در 5 p. m. کریس چوپان شده است سریع و با عجله باز از خود هوستون رستوران. در حالی که بسیاری از صاحبان در زمان استفاده از 25 درصد ظرفیت در مارس 1, زمانی که محدودیت بودند کاسته چوپان نیست باز کردن درب خود را در رستوران ها تا هفته بعد اگر آنها همچنان به انجام گرفتن است. یک پنجم باز آن اتاق ناهار خوری و بازگشت به کار سابق خود مدیترانه, مفهوم, مه 22, آیا به عنوان چوپان steakhouse, گرجستان, James. در حال حاضر یوبی Preserv تر و صمیمی برگزاری است بازگشایی با کمی تغییرات در محل.

UB Preserv is bringing back its Sunday brunch.گسترش

UB Preserv بازگرداندن آن یکشنبه صبحانه.

عکس جولی Soefer

آن را لزوما بازگشت به نظر کوچک اما در زمان طولانی مشتریان لذت بردن از این جهت است که یوبی Preserv گرفتن است. وجود خواهد داشت و همیشه در حال تغییر منو که خواهد شد با تمرکز بر ویژگی های فصلی و در دسترس بودن مواد تازه. در حالی که برخی از منوی علاقه مندی ها خواهد ماند مانند گوشت کوفته سوخاری سالاد برنج ویتنامی Fajitas و آه-تا-محبوب Ca Phe Sua دا هویج, کیک, Chef de Cuisine نیک وانگ به چالش کشیده خواهد شد با ایجاد غذاهای جدید روزانه یک وظیفه است که وانگ همراه با sous chef Aidan Farris و بقیه تیم ها استفاده می شود به انجام برای یکشنبه مبلغ کم-سبک صبحانه.

در حالی که شناخته شده برای خود را متمرکز و دقیق به روش جدید آیتم های منو ونگ می بیند این به عنوان یک فرصت. او گفت: در آزادی مطبوعات " من در نهایت می تواند اجرا محدود ویژه مانند نرم پوسته خرچنگ و دیگر سوپر غذاهای فصلی. اگر ما به اجرا در حین خدمت که ok! ما اضافه کردن یک ظرف جدید فردا. "کسانی که غذاهای جدید را لود خواهد شد به وب سایت 5 بعد از ظهر هر روز از خدمات.

کوچک نوازی نیز نصب فولبرایت منزوی کردن تلفن همراه صفحه نمایش شیشه ای در تمام رستوران ها' اتاق ناهار خوری. آن را مانع جریان هوا خواهد شد اما هنوز هم اجازه می دهد مهمان به دریافت زیرچشمی نگاه کردن-a-لوو در غذاهای خوشمزه (مواد غذایی و انسانی) ساخت راه خود را به جدول.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de