دهانه و بسته شدن: گود پرنده آغاز بکار کینگ Biergarten بازگشایی

پادشاه Biergarten, 1329 E. برادوی, بازگشایی جولای 14. باواریا رستوران و باغ آبجو شده است تحت بازسازی پس از بسته شدن این گذشته مارس فقط قبل از نهمین سالگرد. آن را برای اولین بار باز در مارس 2011 پس از مالک و بنیانگذار هانس نگهدار بازسازی یک فروشگاه کامپیوتر و تبدیل آن به یک 45 صندلی رستوران در کنار یک خودرو. آن اوایل روز شد به عنوان یک “آبجو و brats” نقطه برای کسانی که در انتظار کارواش اما گسترش آن نیم دوجین بار برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد آن پایه فن.

این آخرین تجدید ارائه می دهد یک بازنگری شده منو و مدرن داخلی با صنعتی روشنایی و یک باغ آبجو با نور طبیعی. اصلاح چوب و چرم صندلی و دیوار سنگ آهک حفظ coziness. وجود دارد یک نام تجاری جدید نوار با 36 biers در شیر و نقاشی های دیواری پاغœانغœ دیوار که منعکس کننده نگهدار میهن در رشته کوه های آلپ اتریش از جمله رستوران او به عنوان یک پسر جوان است.

King's Biergarten has refreshed its look.گسترش

پادشاه Biergarten است و تجدید آن نگاه کنید.

Photo by Philipp نگهدار

وینر کتلت گوشت گوساله است البته در منوی اما ارائه جدید جاز آن را کمی با گزینه های مانند Tex-Mex, کاخون, کباب و پیتزا. وجود دارد کمی از کرایه جنوبی در دیدار اتریش با طبخ غذاهای مانند Crawfish Etoufee توپ های گوشت خوک کشیده پر Jalapenos و پادشاه معروف کهور دودی بال. خوراک سوسیس و جشن اکتبر سیب زمینی سرخ کرده اضافه کنید و به bier-دوستانه دس Fressen. طعم و مزه از آلمان ($49) ویژگی های تعدادی از biergarten مورد علاقه های شما برای به اشتراک گذاشتن با یک دوست نزدیک یا دو وجود دارد و تخصص غذاهای خدمت هفتگی مانند $15, گوشت خوک, گوشت ماهیچه در روز دوشنبه.

New turf and new murals await at King's Biergarten.گسترش

چمن جدید و جدید نقاشی های دیواری در انتظار شاه Biergarten.

Photo by Philipp نگهدار

وجود دارد خواهد بود موسیقی زنده هر شنبه در خارج در تازه turfed biergarten به علاوه مقدار زیادی از آلمانی و تگزاس آبجو یا امضاء خانه کوکتل.

Levi Goode shows off his Southern roots with Goode Bird.گسترش

لوی گود نشان می دهد خود را در جنوب با ریشه های گود پرنده.

عکس توسط آلیسون Moorman

گود پرنده, 5015 کربی عرضه 12 جولای به عنوان تنها مفهوم از گود شرکت خانواده ها و رستوران ها. عامل خارج از گود Co. نوعی حیوان گورکن کاخ آن ارائه می دهد Southern fried chicken, تازه, کره, بیسکویت, بامیه سرخ شده با تخم مرغ deviled و آهسته پخته سبزی که شما را به بوسه و نه با کف دست زدن, مادر خود.

مرغ سرخ شده را شروع می شود با همه طبیعی مرغ از تگزاس هیل کشور است که پس از آن غرق در یک چاشنی دوغ آویشن شور و تگزاس عسل مخلوط قبل از اینکه داستد با آرد و سرخ شده. شام می توانید سفارش تمام یا نیمی پرنده. وجود دارد دست پوشیده با نان مرغ مناقصات ،

مرغ نیز در دسترس تف بو بیش مرغ با رزماری, لیمو و سیر. طرف شامل کاخون, کثیف, برنج, فلفل هالوپینو آبش ذرت و فلفل شیرین مک و پنیر و دست برش سیب زمینی سرخ کرده در میان ارائه شده است. برای شروع وجود دارد کتری نان ذرت کره و بیسکویت و روبان آبی Deviled تخم مرغ است. وجود دارد, سالاد, ساندویچ و دسر مانند گود شرکت Brazos پایین پای گردو. نیز وجود دارد که خانواده بسته به مدت چهار و مواد غذایی می تواند در دستور فله.

مشتریان همچنین می توانید سفارش آبجو و شراب و شامپاین و کوکتل برای رفتن. سعی کنید یکی از آن لعنت گود Margaritas یا دو مرغک ساخته شده با بوربن لیموناد و چای شیرین. دستورات را می توان از طریق تلفن در 713-999-4180 برای انتخاب کنید تا در نوعی حیوان گورکن کاخ و یا از طریق خدمات تحویل GrubHub و Doordash.

مفهوم جدید اهدا خواهد شد 1 درصد از هر گود پرنده خرید به سازمان های خیریه محلی.

Saint Arnold Beer Garden and Restaurant is currently open for take-out only.

سنت آرنولد باغ آبجو و رستوران است که در حال حاضر باز برای take-out تنها.

عکس کلودیا Casbarian

سنت آرنولد باغ آبجو و رستوران, 2000 لیون است بازگشت به منظقه و از طریق درایو را خارج و با توجه به گیج کننده دستور از ایالت تگزاس فرمانداری با توجه به اینکه چگونه برخی از موسسات که در خدمت الکل می تواند خود را به باز کردن اتاق ناهارخوری, به ما گزارش شده در اینجا در هوستون مطبوعات این هفته است. بسیاری از کسب و کار در حال حاضر احساس تنگنا زمانی که تجدید حیات در COVID-19 موارد ناشی از دولت برای بازگشت به 50 درصد ظرفیت برای رستوران ها و کافه ها در کامپیوتر است.

اما کارخانه های لبنی با رستوران ها هستند که ناعادلانه تحت تاثیر قرار در یک تفسیر عجیب و غریب از سفارش. آزادی مطبوعات از سنت آرنولد هفته گذشته اعلام کرد که نظم جدید است از جمله آبجوسازی آبجو و شراب فروش به توزیع کنندگان به عنوان بخشی از 51 درصد کلاه فروش مشروبات الکلی که در اصل هدف قرار دادن بارها و کاباره ها که بیشتر از درآمد خود را از فروش مشروبات الکلی در سایت به مشتریان. سنت آرنولد دم شرکت برای اولین بار باز آن سنت آرنولد باغ آبجو و رستوران در ماه جولای سال 2018 در کنار آن آبجوسازی قدیمی ترین صنایع آبجوسازی در هوستون. آن را بازگشایی آن, در بیرون باغ آبجو برای ناهار خوردن-در هفته خدمات پس از اصل محدودیت برداشته شده بود مارس 1, گرفتن متعدد احتیاطی از قبل.

سنت آرنولد است که نه تنها هنر و صنعت آبجوسازی تحت تاثیر قرار داده است TABC تفسیر از سفارش. بوفالو بایو دم شرکت همچنین در برخورد با همان موضوع را با آن رستوران است. موسس و مدیر عامل شرکت Rassul Zarinfar گفت CultureMap هوستون است که او در حال ملاقات با شرکت وکلای تعیین بهترین پاسخ به TABC سفارشات.

سنت آرنولد موسس و صاحب براک واگنر گفت: در یک ایمیل به هوستون مطبوعات که او نیز با توجه به پیگیری های امدادی از طریق دادگاه ها. واگنر گفت: “مهم است مردم بدانند که ما کاملا خوب با بسته شدن آن است که اگر مشخص شود که رستوران باید دوباره برای یک دوره. قطعا وجود دارد علت آن است. آن است که تعریف نادرست از طریق یک پوچ تفسیر قانون است که ما شی.” واگنر در ادامه می گویند که آن نیست در مورد ساخت پول از رستوران در حال حاضر سودآور با تمام اقدامات احتیاطی گرفته شده است. برای Wagner, آن را در مورد نگه داشتن افراد شاغل و تیم خود را با هم.

هوستون رستوران هفته خواهد به زندگی می کنند با آن در لیست رستوران شرکت و جایزه بزرگ-fixe منوها ژوئیه 17. هفته اجرا می شود جمع آوری کمک از اوت 1 تا 7 سپتامبر روز کارگر. این بزرگترین سالانه جمع آوری کمک برای هوستون مواد غذایی بانک در آوردن 16.6 میلیون دلار تا به امروز برای هوستون بانک مواد غذایی و شرکای آن مونتگومری و شهرستان گالوستون بانک های مواد غذایی. آشپزی بیدار کننده صندوق تاسیس شد محلی شناخته شده روزنامه نگار و رسانه ها, شخصیت کلورلی سنگ در سال 2003. سنگ متاسفانه در گذشت این گذشته ممکن است. دخترش کتی سنگ گرفته نقش رهبری برای حمل در او و مادرش میراث.

Tostadas get heaped with ingredients at Tacos Dona Lena.

Tostadas دریافت انباشته با مواد تشکیل دهنده در Tacos دنا لنا.

عکس از فرشته کبررا

Tacos دنا لنا, 8788 Hammerly افتتاح شد مارس 11, کمتر از یک ماه پس از همه گیر ناهار خوردن در محدودیت قرار داده بودند در محل مارس 17. خانواده متعلق به تاکو فروشگاه عمل با را-تا زمانی که ممکن است 1 زمانی که محدودیت ها کاسته شد و دفتر فرماندار مجاز برای 25 درصد ظرفیت است. در حال حاضر کمی رستوران آن باز کرده غذاخوری برای 50 درصد ظرفیت است.

این ارائه می دهد انواع مختلفی از خانه کرایه مکزیکی مانند spandex, tacos آل, کشیش, مول و tortas. آن Facebook صفحه لیست محصول فوق العاده روزانه مانند Torta پنج شنبه ها با 5 دلار tortas و تاکو شنبه با پنج خیابان tacos برای شگفت انگیز قیمت از $5. تعطیلات آخر هفته ارائه شده ممکن است در خانه posole و menudo. صاحب فرشته Cabrera گفت که وجود دارد 15 پروتئین گزینه های را انتخاب کنید از جمله گزینه های گیاهی مانند سویا, al پاستور و napolitos. نیز وجود دارد فاهیتا گوشت, مرغ tinga, lengua, tripa, chicharron و بیشتر. این sopes ساخته شده با خانه masa chalupa, لوبیا, انتخاب, از, گوشت, کاهو, گوجه فرنگی, adriano نقاشی با آبرنگ روی گچ و خامه ترش. این spandex هستند دستباف نیز به عنوان ویژه fideoمکزیکی مرغ سوپ رشته فرنگی.

You won't miss the meat with the soy al pastor tacos at Tacos Dona Lena.

شما را از دست ندهید گوشت با سویا al پاستور tacos در Tacos دنا لنا.

عکس از فرشته کبررا

این همه خوبی در خانه الهام گرفته است Cabrera مادر دنا لنا. برای 20 سال او به فروش می رسد tacos به ارائه برای خانواده اش. Cabrera می گوید که آن را همیشه مادر خود را به رویای خود را به یک رستوران که در آن همواره رویای خود را به آن را به او بدهد. در حال حاضر مادر و پسر در حال ایجاد معتبر گوآناخوآتو-الهام ظروف در نزدیکی خانه اش که در آن ساکنان در حال حاضر آشنا با “تاکو بانوی بهار شاخه”.

Cabrera گفت: مطبوعات “من نمی توانم از او تشکر می کنم به اندازه کافی برای همه چیز او بود و همچنان به انجام این کار برای من و خواهر و برادر و خودم را به ما بدهد بهترین زندگی ممکن است. من که هستم امروز به دلیل که زن…او بیش از فقط مادر من او مدل نقش من.”

اگر شما هنوز هم خود را مادر او را در آغوش بگیرید.

The Fried Cauliflower is a popular shareable at Roost.گسترش

سرخ شده و کلم محبوب اشتراک گذاری در جای شب بسر بردن.

Photo by Shawn چیپندیل

جای شب بسر بردن, 1972 Fairview بازگشایی آن اتاق ناهار خوری برای 50 درصد ظرفیت جولای 10. رستوران تصمیم به تعطیل آن اتاق ناهار خوری برای دو هفته فقط به عنوان یک اقدام احتیاطی هر چند هیچ کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19. در حال حاضر که آن را به بازگشایی آن است که در حال حاضر ارائه 15 درصد تخفیف برای تمام مواد غذایی و 30 درصد تخفیف برای تمام شراب و آبجو برای ناهار خوردن در و از. برای کسانی که مایل به ناهار خوردن در, رزرو از طریق باز کردن جدول به شدت توصیه می شود. رستوران ضد عفونی کننده دست در هر جدول و ماسک های مورد نیاز برای ورود به رستوران. چندین جداول حذف شده اند از داخل منطقه ناهار خوری و قرار داده شده در منزل تحت پوشش پاسیو برای مطلب نقاشی با آبرنگ روی گچ صندلی.

آشپز کوین نادری نیز اولین بازی خود را در منوی جدید در جای شب بسر بردن در 23 ژوئیه همزمان با آینده هوستون رستوران هفته. منو در دسترس خواهد بود از طریق اوت. ما به خوانندگان یک نگاه اجمالی ما به محض دریافت اطلاعات.

The Toasted Yolk Cypress is now open .گسترش

تست زرده سرو است که در حال حاضر باز است .

عکس حباب

تست زرده, 27008 بزرگراه 290 اسب خود را جشن می گیرند افتتاح 20 ژوئیه رایگان churro دونات و $3 mimosas. این خواهد بود که سیزدهم محل برای صبحانه صبحانه و ناهار رستوران در منطقه هوستون بیشتر. این در اصل میله میله برای باز کردن 15 ژوئن به ما گزارش شده در اینجا را فشار دهید. با همه گیر بسیاری از کسب و کار نیاز به انطباق با برنامه های جدید.

Bottled Blonde serves pizza, cold beer and titillation .

بطری, ورزش, خدمت, پیتزا, آبجو سرد و titillation .

عکس های ملیسا Valladares

بطری, ورزش, پیتزا فروشی و باغ آبجو, 4901 واشنگتن به نظر می رسد در راه خود را به باز کردن محض شروع استخدام در ماه گذشته. اگر آن Instagram photos هستند هیچ نشانه ای از الزامات آن در حال ورزش است نه لزوما یکی از آنها اما دیگر ویژگی ممکن است مفید در فرآیند استخدام. در حالی که وب سایت خود را می گوید آن است که برنامه ریزی برای باز کردن در جولای سال 2020 این بیماری همه گیر ممکن است تاخیر که برای کمی. ما رسیده اند را برای باز بینی تاریخ و شنیده ام و نه به عقب.

ملینا مغازه خواربار یا مشروب فروشی, 6300, FM, 1463, شروع استخدام های جدید Fulshear محل آخرین هفته از ماه ژوئن به یک Facebook post. ما در حال نگه داشتن چشم باز برای اولین آن.

Grab some One Fifth Mediterranean to-go at Urban Harvest Farmers Market this Saturday.

چنگ زدن به برخی از یک پنجم مدیترانه به رفتن در شهری برداشت کشاورزان بازار این شنبه.

عکس های کریس چوپان

کوچک نوازی خواهد بود در شهری برداشت کشاورزان بازار 2752 بوفالو سریع السیر این شنبه از ساعت 8 صبح تا ظهر فروش اقلام از یک پنجم مدیترانه. بازار را برانگیخت می توانید سعی کنید روی حلوا بریزید مستی یا کلم پیچ Spanikopita برای $4 یا برخی از حموس 10 دلار یک پاینت. نیز وجود دارد پیتا (4 دلار برای چهار قطعه) و ماست و ترشی, schug (تند herby سس سیر مناسب برای شنا پیتا) و torshi ( ترشی سبزیجات). طرفداران کریس چوپان کره ای ملایم پخته شده گوشت و کوفته می توانید آنها را به خانه به پخت (12 دلار) و یا گرفتن یک نسخه امضا شده از او برنده جایزه کتاب آشپزی, طبخ مانند یک محلی (35 دلار).

Caracol's Botana Costena will take you seaside for $55.گسترش

Caracol را Botana Costena شما را در دریا برای $55.

عکس از جیمز شنیده

Caracol, 2200 پست بلوط اضافه شده یک زن و شوهر از Botana بسته به آن به منو بروید. Botana به معنی پیش غذا یا میان وعده در اسپانیایی و این بسته را سیر نیاز خود را برای برخی از تازه خلیج فارس, غذاهای دریایی با آشپز هوگو ارتگا مکزیکی لمس. این Botana Caracol (60 دلار) ارائه می دهد یک دوجین camarones لا talla است که چوب-کبابی, میگو سر با لا talla سس. این همچنین شامل ostiones ascadosچوب بو خلیج صدف با chipotle کره و پنیر و تست پودرهای سوخاری به علاوه pulpo al کربنکبابی, هشت پا, پیاز و فلفل با chipotle cake سس. این خدمت با یک ده کوچک آبی چیپس ذرت.

این Botana Costena ($55) یک پاینت ceviche tradicional, یک پوند از camaron botanero و نیم دوجین خام خلیج فارس صدف با سالسا bruja و آهک. مطمئن باشید که همچنین چک کردن Caracol بسیار با قیمت مناسب به رفتن منو از موارد مانند enchiladas taquitos و carnitas. Caracol است که ارائه برخی از بهترین معاملات در شهر برای مردمی که در حال ناهار خوری در صفحه اصلی به علاوه آنها باید margaritas, شراب و کوکتل برای رفتن.

اما برای کسانی که می خواهند به سرمایه گذاری خارج Caracol و همه ثانیه رستوران شهر گروه مفاهیم در حال گرفتن قوی اقدامات ایمنی برای محافظت از مهمانان و کارکنان. رزرو هستند به شدت توصیه می شود. لطفا بررسی وب سایت خود را برای ناهار خوردن-در پروتکل های.

Take it on the run, baby.گسترش

آن را در اجرا عزیزم.

عکس از مایکل آنتونی

لو استعماری, 4444 Westheimer است ارائه کوکتل-to-go با مواد غذایی خرید. مشتریان می توانید نوشیدنی مانند تایلندی تند فلفل قرمز مارگاریتا با اوین نقره Torress Magdala, تایلندی, فلفل قرمز و لیمو تازه و یا سرخالو مارتینی با غاز خاکستری ودکا سرخالو آب نارگیل تازه آهک و سرخالو. نیز وجود دارد سایگون پانچ با سانتا ترزا rum و آب میوه های استوایی صدر با رم تاریک. هر کوکتل برای رفتن باعث می شود دو نوشیدنی برای $28.

به همراه نوشیدنی های طراوت لو استعماری ارائه می دهد, مدرن, ویتنامی منو با مواردی از قبیل تند نارگیل, مرغ, سوپ, هانوی بخارپز برنج کوکوی تکان دادن گوشت و سبز کاری میگو. لو استعماری نیز مکان در آتلانتا و شیکاگو است.

Queso takes flight at Fuzzy's.گسترش

Adriano طول می کشد پرواز در فازی است.

عکس توسط کریستوفر Nastri عکاسی

فازی تاکو فروشگاهبا مکان در Meyerland, میزوری, شهرستان, لیگ شهرستان و بیتون است برگشتاندن مهمان به آن پتیس برای تابستان روزهای جمعه با adriano پرواز برای $7.29. این ویژگی های سه quesos با گزینه های مانند فازی معروف Adriano این Guac Adriano با گوشت چرخ Adriano و گوشت خوک سبز فلفل قرمز Adriano. Quesos ممکن است در محل.

فازی را نیز ارائه می دهد وعده های غذایی خانواده به رفتن با enchiladas tacos و fajitas. خانواده وعده های غذایی در آمده منظم و بزرگ است.

Logan's Roadhouse has Family Meal packs to-go.گسترش

لوگان را Roadhouse به خانواده غذا بسته به رفتن.

Photo by Quentin بیکن (مرغ) و آلن رالف (سالاد)

لوگان را Roadhouse, 12950 غربی آزادراه و 3160 آزادراه خلیج فارس ارائه شده است خانواده بسته و آماده به کوره کیت. خانواده بسته شامل 20 قطعه مرغ در مناقصه (25 دلار) با عسل و خردل یا سس باربیکیو و گریل مرغ بسته بندی با چهار 8-هر اونس سینه مرغ بیش از برنج پلو. مشتریان می توانید بین Teriyaki و پارمسان ناچیز. استیک شام ($40) ارائه می دهد چهار 6-هر اونس انتخاب مسکیت-کبابی sirloins و دنده پک ($40) امکانات کامل دو قفسه از نوزاد عقب, دنده کباب با سس.

نشویل مبتنی بر زنجیره ای نیز آماده ارائه به کوره کیت با استیک و گوشت خوک.

Open wide for the burger at Jonathan's The Rub.گسترش

باز گسترده ای را برای برگر در Jonathan مالش.

عکس جولی Soefer

جاناتان مالش BYOB, 9061 Gaylord در حال حاضر ارائه آن محبوب ناهار همبرگر برای شام و همچنین با گسترش منوی برگر انتخاب کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de