افتتاح Luminary, هتل, تاخیر یک ماه با توجه به همه گیر

ملیسا مونتویا فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 5:00 PM EDT Jul 7, 2020این جرم اسمانی هتل دارای تاخیر در افتتا

توسط ABDOOSNEWS در 17 تیر 1399

این جرم اسمانی هتل دارای تاخیر در افتتاح آن توسط يک ماه با آزمایشی, تاریخ در اواسط ماه سپتامبر.

این هتل در مرکز شهر است که نزدیک به اتمام بود و انتظار می رود برای باز کردن در مرداد اما همه گیر تحت فشار قرار دادند تا آن تاریخ حدود یک ماه و نیم.

نوری چه گوارا, سخنگوی, گفت: افتتاح هتل مجموعه برای سپتامبر. 17 "با این حال بسیاری وجود دارد در حال حرکت قطعات بین در حال حاضر و پس از آن."

از 243-اتاق هتل در بانک ها از Caloosahatchee رودخانه بوده است انتظار می رود برای باز کردن در ماه اوت در کنار Caloosa صدا در مرکز همایش & آمفی تئاتر است که به تازگی بازسازی رویداد Harborside مرکز.

دلار 92 میلیون هتل و مرکز کنوانسیون به حال اول کنفرانس رزرو برای ماه اکتبر این سال است. معلوم نیست اگر آن است که هنوز هم اتفاق می افتد به عنوان همایش لغو شده است در سراسر کشور به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. مرکز کنوانسیون اما قرار است میزبان یک خانه و باغ نشان می دهد در سپتامبر. 19 و 20.

به آماده شدن برای باز کردن هتل ارائه شده است به اوج دزدکی حرکت کردن تور به رسانه ها و انتخاب اعضای جامعه در جولای 18. عمومی دعوت به شرکت در هتل های رسانه های اجتماعی مسابقه در Facebook و Instagram به سعی کنید به یکی از سه نقطه در تور خصوصی.

بیشتر: Luminary هتل: پنج چیز به دانستن در مورد فورت مایرز' افزایش downtown hotel

این مسابقه در پوش سه برندگان به همراه مهمانان خود را در نظم اجتماعی را حفظ فاصله, چه گوارا گفت. ماسک نیز برای ارائه سخت کلاه تور.

12-داستان هتل شامل بیش از 8000 فوت مربع فضا ، اتاق قیمت در بالای $100s به پایین $200s محدوده. رزرو در دسترس هستند شروع Nov. 1 گفت: گوارا. یک اتاق برای نوامبر. 1 برای رفتن $215 این هفته است.

رستوران آن عبارتند از: نقره ای پادشاه اقیانوس Brasserie الا مای, کسی که شام میخورد کارگاه و چراغ اجتماعی Drinkery و Oxbow Bar & Grill.

این هتل بخشی از یک مشارکت عمومی-خصوصی بین شهر فورت مایرز و Mainsail توسعه تمپا که می تواند یک هتل لوکس بخشی از مجموعه تولدش یک Marriot بین المللی مجموعه ای از بالا پایان بوتیک خواص.

مشارکت کمک های مالی تمپا توسعه دهنده اجاره ملک برای 99 سال پرداخت اجاره به شهر در مقیاس کشویی است که در صدر در 3.5 درصد از درآمد هتل. این شهرستان خواهد ساخت 12 میلیون دلار در مکان پارکینگ گاراژ متصل به هتل.

بیشتر: فورت مایرز' Luminary, هتل, مجموعه ای برای باز کردن در ماه اوت سال 2020 اولین کنوانسیون در حال حاضر رزرو

این شهرستان در مجموع هزینه است $22.8 میلیون در بازسازی به مرکز رویداد است که خالی برای حداقل دو سال و گاراژ.

شهر برنامه ریزی شده برای یک هتل در ادواردز درایو ملک برای مدت زمان طولانی. این برنامه ریزی شده است از سال 1999 زمانی که هتل هیلتون بخشی از این گفتگو است. که از طریق کاهش عدم بودجه. یک هتل شرایتون نیز برنامه ریزی شده در سال 2016 اما این ایده fizzled.

این coronavirus تاخیر است نه برای اولین بار است که قرار بود برای باز کردن در سال 2019 شد اما این کاهش به دلیل عمل مسائل. قانونی رسیدگی به تاخیر در ساخت و ساز بعد از یک گروه از فرزندان اوایل فورت مایرز ساکنان به چالش کشیده هتل به دلیل عمل منع استفاده از زمین برای کسب و کار.

"از خارج آن را واقعا شروع به شکل" گفت: Kevin Anderson, عضو شورای برای بخش 4 که در آن هتل واقع شده است. "ما آرزوی آن را موفقیت بزرگ است. من تصور می کنم آنها در حال رفتن به مواجهه با برخی از چالش است. چقدر دشوار چالش باقی مانده است دیده شود."

بیشتر: مرکز کنوانسیون که قبلا شناخته شده به عنوان Harborside یک نام جدیدtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن