بعد: یکی دیگر از عجیب و غریب پیکسار آین رند عشق نامه

اجازه بدهید شروع با گفتن این که هیچ فیلمی تا به حال غافلگیر من بیشتر از بعد بود. تریلر underwhelmed من اما مان

توسط ABDOOSNEWS در 2 اردیبهشت 1399

اجازه بدهید شروع با گفتن این که هیچ فیلمی تا به حال غافلگیر من بیشتر از بعد بود. تریلر underwhelmed من اما مانند بسیاری از شما من گیر در خانه با حوصله کودک با تشکر از coronavirus بنابراین ما آن را تماشا لطف دیزنی+. آن را به پایان رسید تا بودن داستان heartwarming – خوب از اول برادران داستان از دیزنی من می توانید به یاد بیاورید پس از روباه و سگ شکاری – که کاملا متعادل کمدی و ترحم است. این Ferris بولر روز ملاقات آخر هفته در برنی را مطابق با افسانهو من مثل یک کودک گریه در پایان. من می خواهم این فیلم است.

که گفت... چه جهنم است تا با عجیب و غریب فاشیستی undertones در پیکسار?

من اشاره کرد و این را قبل از, با, باور نکردنی. فیلم پیکسار بسیار دلسردکننده وسواس با این مفهوم که برخی از افراد ذاتا ویژه و دموکراسی از توانایی فساد.

در بعدسحر و جادو واقعی است, اما آن را سخت به انجام است. این فیلم باز می شود با یک شاگرد جادوگر دادن تا کارکنان خود را به تعجب در ساده تر و کاربر پسند اختراع برق است. علم هنجار می شود به جای به لطف آن در دسترس بودن و ظاهرا واقعا آسان است.

این بیشتر یا کمتر منجر به یک فانتزی نسخه Idiocracy. با شکوه تک شاخ در حال حاضر زباله پانداهای. که قبلا توانمند manticore است overworked مدیر رستوران. اژدها غیر قابل تشخیص از Pomeranians. ماجراجویی زندگی تنها در ذهن پیشرفته که بازی RPGs. همه کس در همه نیازهای خود را ملاقات کرد اما هیچ چیز وجود دارد حماسه و هیچ کس خاص است. آنها می گویند که یکی از آخرین چیز بدی است.

سحر و جادو است و نه دموکراتیک در این جهان است. آن است نه شایسته سالاری. این فیلم باعث می شود آن را کاملا روشن است که برادر کوچکتر ایان چیزی منحصر به فرد را قادر می سازد که او را به خوب بکار بردن eldritch نیروهای. او به معنای واقعی کلمه تصادفا به عظمت لطف ارثی منابع از پدر خود و برخی از مرتب کردن بر اساس از ubermensch کیفیت.

شما می دانید که نمی توانید با استفاده از سحر و جادو ؟ برادر بزرگتر و جو. فکر می کنم در مورد چگونه آشفته است که برای یک ثانیه. برای برخی از دلیل جو ندارد مناسب ژن برای سحر و جادو است. در عین حال او بسیار خوب versed در این نظریه آن است. در طول فیلم آن است که دانش خود را به دست آورد از طریق سال پژوهش و آماده سازی رغم تمسخر که راهنمای ایان طریق قادر به تبدیل شدن به یک جادوگر است. او تلاش بیشتر به سحر و جادو از هر کسی که ما می بینیم در این فیلم مظهر بوت استرپ روایت و در عین حال او نمی تواند با استفاده از آن خود را. که قدرت محفوظ است برادر خود را که مخصوص دلایل ما هرگز داده می شود.

این را ندارد ایان یک شخصیت بد. قطعا او را بدست آورده و هر بیت از پیشرفت او باعث می شود در طول فیلم است. آن را ندارد اما صحبت در مورد فیلم نظر قدرت. جو می تواند به کار به عنوان سخت به عنوان او می خواهد به مطالعه به عنوان عمیق به عنوان او می تواند و او هرگز بیش از enabler برادر خود عظمت زیرا او بخشی از جادوگر کلاس. علم یک رقت بار آبیاری پایین الهی واگذاری از وضعیت یک نیروی آنتروپی است که به معنای واقعی کلمه نگه می دارد و ساکنان این جهان بر روی زمین به جای در هوا.

با این باور نکردنی, بعد یک فیلم تثبیت شده بر ضرورت استثنایی افراد برای حفظ جامعه از راکد. آن پژواک فردریش نیچه که گفته بود: "تنها ترین فکری از مردان حق دارند به زیبایی به زیبا. تنها در آنها می تواند به خوبی فرار بودن ضعف است." نیز وجود دارد یک آین رند نقل قول است که کاملا متناسب با آن پیام اگر شما به جای کلمات به معنی عقل (که ما ایجاد می کند تاثیر نمی گذارد جادوگری در بعد) با سحر و جادو.

مرد در بالای هرم فکری کمک بیشتر به همه کسانی که زیر او اما هیچ چیز به جز مواد, پرداخت, دریافت, هیچ فکری پاداش از دیگران برای اضافه کردن به ارزش زمان خود. مرد در پایین که در سمت چپ به خود گرسنگی می خواهد در خود نا امید کننده نادانی کمک هیچ چیز به کسانی که بالاتر از او اما دریافت این جایزه از تمام مغز خود را.


این ایده که نژادها فانتزی تبدیل شده اند تالکین نسخه از انسان ها از Wall-E با تشکر از وسایل رفاهی ارائه شده توسط ظهور علم کاملا ناسازگار با آرمانی جامعه دموکراتیک. این فیلم که پرستش مردم از توانایی اما تنها می دهد که توانایی انتخاب چند با ذاتی منش. در بهترین حالت آنها می توانند خوب بکار بردن سلاح سحر و جادو با نیروی بی رحم مانند مادر خود لورل و یا خدمت به عنوان مشاوران مانند جو. هر چیز دیگری یک انحراف از مناسب سلسله مراتب ساخته شده است که جامعه ضعیف و نالایق.

آنچه مورد نیاز است یک انتخاب که می توانید جدید Mushroomton بزرگ دوباره با حق الهی است. من فکر نمی کنم آن است که هر اتفاقی که یکی از چیزهایی که نابود می شود در نبرد نهایی در یک مدرسه دولتی ابزاری برای دولت است که آماده سازی نسل بعدی با شکوه جادویی جدید آینده. ایان سخنرانی در مورد سحر و جادو وجود دارد در خاتمه است.

فیلم پیکسار هستند و من آنها را دوست دارم از صمیم قلب. آنچه که من را درک نمی کنند این است که عجیب و غریب سخت است که استفاده از آنها برای قهرمان خود را به سفر. این به اندازه کافی برای آنها را به استثنایی قهرمانان. آنها باید ایستادگی در برابر هر چیزی که پهن کردن سلسله مراتب و جلوگیری از حق مردم از افزایش به بالا معمولا با ناسالم تثبیت در شکوه گذشته (اواسط قرن در شگفتانگیزانروز از قدیم در به بعد). غریب و در حال حرکت به این داستان ها هستند که بیش از یک کمی فاشیستی. هر کس با داشتن لامپ دلیلی نیست که افراد اختصاص داده شده نمی تواند موفقیت و اقدام مانند آن است که فقط مردم را نه از شکوه های کلاس در تاریکی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب