یک نفر از پنج نفر بیکاری پس از مستند

یکfter کاهش مستند در کشور یک نفر از پنج نفر رندر شده است بیکاری به عنوان در هر سرپرستان-CVoter Covid-19 ردیاب

توسط ABDOOSNEWS در 4 مرداد 1399

یکfter کاهش مستند در کشور یک نفر از پنج نفر رندر شده است بیکاری به عنوان در هر سرپرستان-CVoter Covid-19 ردیاب انجام شده در میان حجم نمونه 1,723.

با توجه به بررسی 21.57 درصد از مردم یا به طور کامل گذاشته در محل کار یا خارج از محل کار. این نظرسنجی همچنین نشان داد که 25.92 درصد از مردم هنوز در حال کار تحت مقررات و اقدامات ایمنی با همان درآمد و یا حقوق و دستمزد در حالی که 7.09 درصد مردم در حال کار از خانه بدون داشتن هر گونه کاهش در حقوق و دستمزد.

دنبال NewsGram در Quora فضا برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

دولت مرکزی اعمال کرده بود در سراسر کشور مستند در مارس 25, در حالی که روند آنلاک آغاز شده بود از 1 ژوئن. این بررسی انجام شد از 24 ژوئن-ژوئیه 22, تمرکز بر وضعیت اصلی نان آور خانواده است.

One in 5 in the country jobless after lockdown
این نظرسنجی همچنین نشان داد که 6.12% مردم این کشور با درآمد پس از مستند کاسته شد. Pixabay

همچنین بخوانید: مایکروسافت اعلام کرد دو کلید رمزگذاری برای محافظت از اطلاعات محرمانه

با توجه به بررسی درآمد از 8.33 درصد مردم کاهش یافته است اما آنها در حال کار تحت مقررات و اقدامات ایمنی در حالی که 8 درصد از افرادی که در حال کار از خانه نیز مواجه حقوق و دستمزد کاهش و یا کاهش در درآمد.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 6.12 درصد مردم این کشور با درآمد پس از مستند کاسته شد در حالی که 1.20 درصد مردم هنوز هم کار می کند اما نمی گرفتن هر گونه حقوق و دستمزد.

فعلی بررسی یافته ها و پیش بینی ها بر اساس CVoter روزانه ردیابی نظرسنجی انجام شده در میان 18+ بزرگسالان در سطح ایالت. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن