Ola وعده تومان 500 کرور روپیه بیش از 1 سال به منظور افزایش ایمنی

ستاره هالیوود آنجلینا جولی احساس تبعیض و مصونیت از مجازات را نمی توان توجیه کرد و در هر راه. WIkimedia Commons

توسط ABDOOSNEWS در 17 خرداد 1399
Angelina Jolie
ستاره هالیوود آنجلینا جولی احساس تبعیض و مصونیت از مجازات را نمی توان توجیه کرد و در هر راه. WIkimedia Commons

ثانیهollywood ستاره آنجلینا جولی احساس تبعیض و مصونیت از مجازات نمی توان به هیچ وجه توجیه می شود و می گوید او امیدوار است مردم در آمریکا می توانند با هم به "آدرس عمیق ساختاری متداول در جامعه ما" با توجه به اخبار سرگرمی.

برنده جایزه اسکار ستاره که تبدیل 45 روز پنج شنبه نیز اهدا $200,000 برای NAACP صندوق دفاع حقوقی, به گزارش یک وب سایت به نام مردم.

"حقوق نمی متعلق به هر گروه را به دیگری بدهد. تبعیض و مصونیت از مجازات را نمی توان تحمل توضیح داده میشه و یا توجیه می شود. من امیدوارم که ما می توانیم گرد هم می آیند به عنوان آمریکایی ها به آدرس عمیق ساختاری متداول در جامعه ما" جولی گفت.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اتفاقات جهان

"من ایستاده با NAACP صندوق دفاع حقوقی خود را مبارزه برای برابری نژادی عدالت اجتماعی و تماس خود را به صورت فوری اصلاحات قانونی," او اضافه شده است.

این بازیگر در جشن تولد او در میان مستند با شش فرزند — Maddox, 18, Pax, 16, Zahara, 15, شیله, 14 و 11 ساله دوقلو ناکس و Vivienne.

بازیگر و فعال شده فعال از COVID-19 همه گیر در سراسر جهان است و اهدا به سازمان های مختلف.

Jolie
"حقوق نمی متعلق به هر گروه را به دیگری بدهد. تبعیض و مصونیت از مجازات را نمی توان تحمل توضیح داده میشه و یا توجیه می شود.", جولی گفت: نقل شد. Pixabay

جولی قبلا اهدا $1 میلیون به هیچ بچه ای گرسنه سازمان کار برای تغذیه کودکان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

همچنین بخوانید: سالم صحبت با بچه ها در مورد همه گیری ناشی از از دست دادن شغل و شاید یک ایده خوب

"من می دانستم که وجود دارد مشکلات در امریکا بود که فقر اما من نمی توانست باور کند که من متوجه شدم که چگونه بسیاری از کودکان مدرسه ای در امریکا وابسته به یک وعده غذایی نه گرسنه. من خیلی منزجر که ما بدست به این نکته به عنوان یک کشور و ما را در آسیب پذیر ترین در یک دولت است. من نمی توانم تصور آنچه در آن احساس می کند مانند برای کسانی که پدر و مادر او گفت:" در حالی که باز کردن در مورد او به دلیل دریافت در ارتباط با سازمان است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن