خانه سالمندان کارگران گفته شد که آنها نمی نیاز به تجهیزات ویژه به دلیل coronavirus وارد نشده بود. روز بعد مثبت وجود دارد موارد

ملانی Payne فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 5:00 PM EDT مارس 18 سال 2020در اواخر ماه مه کارگران در پارک میرا

توسط ABDOOSNEWS در 29 اردیبهشت 1399

در اواخر ماه مه کارگران در پارک میراث توانبخشی و بهداشت و درمان گفت: آنها نامیده می شدند به دیدار و گفت که COVID-19 تا به حال خود را لمس تسهیلات و آنها نمی نیاز به ماسک های ویژه لباس یا چهره سپر برای محافظت از آنها را از ویروس.

بنابراین دستیاران پرستاری غذایی کارگران و کارکنان خانه داری ادامه داد: توجه به نیازهای شخصی از ساکنان بدون حفاظت اضافی تغییر منسوجات خانگی و تحویل مواد غذایی به عنوان آنها تا به حال از زمان شروع این بیماری همه گیر.

روز بعد فورت مایرز خانه سالمندان به نظر می رسد در فلوریدا وزارت بهداشت لیست تسهیلات مراقبت دراز مدت با موارد مثبت COVID-19. کارگران در خانه خودداری کنید بيماران مگر اینکه آنها داده شد N95 ماسک, نوع که بیشتر موثر در مسدود کردن ویروس. گفتند به آنها گفته شد به اندازه کافی وجود ندارد لوازم. به آنها داده می شود یک ماسک و گفت که همه آنها را دریافت کنید.

بیشتر: Coronavirus: چه در سانسور فلوریدا بازرسان پزشکی COVID-19 پایگاه داده ؟

آنها تبدیل به اتحادیه خود را که شکایت خود با دولت فدرال و تنظیم کننده برای اولین بار از بسیاری از این اتحادیه قصد دارد در برابر خانه های پرستاری در سراسر فلوریدا.

دو کارگر و دو ساکنان در فورت مایرز تسهیلات شده اند آلوده به ویروس. یکی از ساکنان مرده است. فلوریدا در بخش بهداشت و درمان داده ها نشان می دهد که 45 درصد از فلوریدا مرگ و میر ساکنان و یا کارکنان دولت را نزدیک به 700 خانه های پرستاری و 3000-به علاوه امکانات زندگی کمک.

عدم دنده محافظ

عدم دنده محافظ برای خط مقدم خانه سالمندان کارگران است نه محدود به میراث پارک یا صاحب کنسولگری مراقبت های بهداشتی زنجیره ای دولت بزرگترین خانه سالمندان ارائه دهنده گفت: دیل Ewart, فلوریدا, مدیر منطقه ای برای 1199 SEIU ایالات بهداشت و درمان کارگران شرق. کارگران در سراسر کشور را مطرح کرد که مدیران در حال خروج از آنها محافظت نشده و یا ناقص محافظت می شود.

زمانی که اتحادیه خواسته دولت اگر فورت مایرز خانه تا به حال به اندازه کافی PPE, دولت, مقامات گفت: آن داده شده بود که همه ترجمه های درخواست شده است. Ewart گفت: ایمنی دنده "در حال squirreled دور" و تا "کارگران پای خود قرار داده و در آن خواستار" آنها را دریافت نمی, دنده, او گفت:. "هنگامی که آنها می گویند" من قصد دارم برای انجام این کار مگر اینکه من به حمایت من نیاز به آن را به طور معجزه آسایی را نشان می دهد."

سحر Stanfield میراث پارک مدیر گفت: او آگاه از هر گونه شکایت در مورد دنده محافظ در 120 تخت خانه و کارگران "باید همه چیز آنها نیاز دارید. ما بیش از اندازه کافی از PPE برای رسیدگی به همه ما ساکنان."

هنگامی که گفت: کارگران ادعا کرده آنها داده می شود تنها یک ماسک Stanfield گفت: "من نمی توانم تصور کنید که هر کسی در این ساختمان انجام آن است."

یلا Ducles یک سازمان با اتحادیه اروپا گفت: گواهی دستیاران پرستاری در خانه سالمندان آغاز کرد و در تماس با او با نگرانی های خود را در آخرین هفته از ماه آوریل پس از مدیر ارائه شده تنها یک ماسک برای هر کارگر به استفاده از.

بیشتر: DeSantis مذاکرات برنامه ریزی برای از سرگیری ورزش و پرستاری در منزل با در فلوریدا

Ducles گفت: کارگران نگران بودند که بيمار نشان دادن علائم این ویروس تا به حال آزمایش نشده و یا جدا شده از ساکنان دیگر. و حتی زمانی که بيمار جدا شده Ducles گفت: کارکنان است که خدمت به وعده های غذایی و کمک به ساکنان نیازهای شخصی هنوز داده نشده بودن سپر چهره و ماسک و یا لباس.

"این یک وضعیت غم انگیز," Ducles گفت.

مدیریت در دو-ستاره-تاریخ پرستاری در خانه بود و تمایلی به آدرس کارکنان نگرانی Ducles گفت: کارگران و ترس از اقدامات تلافی جویانه اگر آنها شکایت کرده است. هنگامی که تماس کارکنان کاهش یافته و اجازه می دهد تا نام خود را به تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ترس از دست دادن شغل خود اما آیا صحبت می کنند به یک خبرنگار به تایید Ducles گفته بود و جزئیات در شکایت به فدرال و مقامات دولتی.

شکایت علیه فورت مایرز خانه واصل شد مارس 7 با ایمنی و بهداشت شغلی دولت و فلوریدا سازمان بهداشت و درمان دولت برای عدم محافظت از کارکنان پیمانکاری و گسترش ویروس.

راهنمایی برای مراقبت دراز مدت از امکانات مراکز مدیکر و مدیکید خدمات متحده "اگر COVID-19 انتقال رخ می دهد در مرکز بهداشت و درمان پرسنل باید بپوشند کامل PPE برای مراقبت از همه شهروندان صرف نظر از COVID-19 تشخیص و یا علائم است."

حتی اگر تلاش کارگران "برای حل این مشکل در خانه اول" آنها نمی توانستم به خانه سالمندان به همکاری گفت: بتسی Marville یک پرستار ثبت شده و سازمان برای اتحادیه بود که چرا آنها تا به حال برای شکایت رسمی.

کارگران نمی تواند لباس و با دادن فقط یک ماسک استفاده کنید برای هفته ها در پایان آنها در معرض خطر ابتلا به ویروس و آلوده کردن ساکنان آنها, برای مراقبت, او گفت:. N95 ماسک های نصب شده به صورت Marville گفت و با پوشیدن آنها سست و کاهش حفاظت از آنها ارائه دهد.

بیشتر: 'اصرار به کمک به دیگران: سه Lee County پرستاران در شهر نیویورک برای کمک به بهداشت و درمان کارگران

او گفت که در هنگام تمیز کردن یک غائط بیمار برای مثال یک دستیار پرستاری باید همین یک شب را پوشش حداقل سه چهارم از بدن یک ماسک و دستکش. بسته به نوع عفونت فرد مراقبت های بهداشتی کارگران باید از پوشیدن چهره shield, او گفت:.

از دستکش و روپوش و ماسک باید به پرتاب کیسه زباله قبل از خروج از اتاق بیمار. و اگر بیمار دارای یک عفونت باکتریایی یا ویروسی به خصوص چیزی به عنوان مسری COVID-19 فرد با پوشیدن دنده باید آن را قرار داده و آن را به یک کیسه زباله و سپس به یکی دیگر از کیسه زباله قبل از دفع.

یکی از دلایل بسیار مهم برای کارگران به خوبی محافظت می شود هر زمان که آنها روبرو می شوند آلوده بیمار Marville گفت: به دلیل بالاتر قرار گرفتن در معرض این ویروس مربوط به میزان مرگ و میر بالاتر. یک ماسک کاهش چقدر از این ویروس وارد سیستم شخص. "این بار ویروسی. من ممکن است در معرض به یک فرد و با یک حالت خفیف. اما اگر من در معرض هر روز من می توانم یک مقدار بالاتر بار ویروسی."

ایالت کمبود عرضه

کریستن نزدیک سخنگوی فلوریدا مراقبت های بهداشتی انجمن پرستاری صفحه اصلی گروه تجارت گفت: وجود کمبود PPE در بسیاری از دولت نزدیک به 700 خانه های سالمندان.

بیشتر: Coronavirus گونه فلوریدا سواحل خلیج فارس شهرستانهای زنجیره تامین برای دنده محافظ

اگر چه زنجیره تامین را بهبود بخشیده و آن را آسان تر به دستکش و ماسک وجود دارد در سراسر کشور کمبود لباسهای او گفت:. هنگامی که آخرین بررسی های کاربران گزارش دادند که حدود دو هفته به ارزش منابع در دست است.

اما نزدیک گفت: "اگر شما یک مورد مثبت در ساختمان شما را از طریق سوزاندن که بیشتر به سرعت."

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال آغاز شده است ارسال محموله از ارزش یک هفته از PPE به بیش از 15000 آمریکا خانه های پرستاری, به گزارش انجمن بهداشت آمریکا/مرکز ملی برای کمک به زندگی.

"نگه داشتن این ویروس خواهد بود یک چالش مداوم برای خانه های پرستاری و کمک زندگی" امور عمومی مدیر Cristina کرافورد نوشت: در یک ایمیل. "این است که چرا آن را کاملا ضروری است که خانه های سالمندان و کمک به زندگی هستند و به ترتیب اولویت برای PPE تست و نیروی انسانی کمک کند."

در آغاز همه گیر بسیاری از توجه متمرکز شده بود در بیمارستان ها و کارکنان خود را Ewart گفت.

"اما در حال حاضر ما درک قابل توجهی خطر در دراز مدت مراقبت از امکانات و ما نیاز به توجه. خانه های سالمندان هستند کانون و مير است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب