شمال شرقی گراد دانشجو شکایت مدرسه به دلیل coronavirus-موجب آموزش آنلاین است پست تر به یادگیری در کلاس درس

روانشناسی گراد دانش آموز در شمال شرقی می گوید آن را تقصیر او نیست جهانی همه گیر مجبور دانشگاه بسته به دانشگاه

توسط ABDOOSNEWS در 14 اردیبهشت 1399

روانشناسی گراد دانش آموز در شمال شرقی می گوید آن را تقصیر او نیست جهانی همه گیر مجبور دانشگاه بسته به دانشگاه خود را به طوری که او می خواهد به مدرسه به بازپرداخت او $23,400 او می گوید که برای پرداخت شهریه برای ترم بهار.

وکلای مانی چونگ که در زمینه کت و شلوار در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در بوستون دیروز, به امید او منجر شاکی در یک کلاس اقدام کت و شلوار در برابر دانشگاه به دنبال جمع آوری بیش از 5 میلیون دلار از طرف برخی از 20,000 دیگر شمال شرقی دانش آموزان است.

در شکایت چونگ وکلا نوشتن است که در شمال شرقی این خبر در تاریخ 11 مارس بود که بسته شدن آن پردیس روز بعد با توجه به Covid-19 محروم او هر دو برتر در کلاس یادگیری و دسترسی به پردیس امکانات که شهریه و هزینه های حق او را به.

آموزش عرضه قابل ملاحظه ای یا به طور کامل آنلاین به رسمیت شناخته شده به عنوان pedagogically تحتانی با جمله کمیسیون مجوز رسمی از انجمن روانشناسی آمریکا (فراهم می کند که مجوز رسمی برای شمال شرقی به مشاوره روانشناسی دکترا-سطح برنامه) در آن دستورالعمل و اصول ("G&P") برای مجوز رسمی از برنامه های حرفه ای روانشناسی است. کسانی که دستورالعمل ارائه می کند که "یک برنامه دکترا ارائه آموزش و پرورش و آموزش قابل ملاحظه ای به طور کامل و یا با فاصله [آنلاین] آموزش و پرورش ... نمی تواند معتبر" به این دلیل که "چهره به چهره فرد در تعامل بين اساتيد و دانشجويان لازم است برای رسیدن به بسیاری از اجزای ضروری از G&P حیاتی هستند که به آموزش و پرورش و آموزش حرفه ای در روانشناسی از جمله اجتماعی و همسالان تعامل علمی نقش مدل سازی و توسعه و ارزیابی شایستگی."

همچنین:

برای یک دوره چند هفته و در طول ماه مارس سال 2020 هیچ شهریه-پرداخت شمال شرقی دانشجویی شده است قادر به دسترسی به شمال شرقی در دانشگاه امکانات و منابع مانند پردیس کلاس های درس, کتابخانه (همراه با مونتاژ و کپی دیسک های دانشگاهی, منابع وجود دارد) پردیس مرکز دانشجویی یا پردیس سه امکانات تناسب اندام.

شکایت می کند که چونگ امضا "سالانه مسئولیت مالی توافق" که در آن او موافقت به پرداخت شهریه در ازای "خدمات آموزشی و ارزشمند دیگر در نظر گرفتن" است و حداقل به عنوان از ژانویه شمال شرقی حتی یک آنلاین برنامه های تحصیلات تکمیلی در روانشناسی است.

فقط دو روز قبل از کت و شلوار واصل شد چونگ نوشت: در صفحه مربوط به آن:

غیر قابل پیش بینی از coronavirus باعث بازگشایی در سقوط یک چالش برای کالج ها در سراسر کشور. در بهترین منافع هیات علمی و کارکنان و دانشجویان به اعتقاد من بهترین عمل این است برای به تاخیر انداختن ترم پاییز و بالقوه (یک "اگر") بازگشایی در بهار (با وضوح بیشتر و آگاهی از حاوی coronavirus).

شکایت مفید اشاره می کند که در شمال شرقی وقف $1 میلیارد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب