شمالی فورت مایرز تریلر آتش میان COVID-19 باعث تلخ وضعیت بدتر برای سه نفر از دوستان

مایکل براون فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 10:27 AM EDT مارس 17 سال 2020زمانی که سرنوشت طول می کشد کمی آنچه

توسط ABDOOSNEWS در 28 اردیبهشت 1399

زمانی که سرنوشت طول می کشد کمی آنچه شما را ترک کرده اند و زندگی می رفتن از بد به بدتر واقعا به سرعت.

که در آن ریچارد Fairchild, ساندرا ماریان رابینسون و هاگن خود را پیدا کنید.

سه نفر زندگی کرده بود در دو گسترده تریلر در Suncoast شهرکهای شمالی فورت مایرز محله خال خال با تریلر تولید خانه های کوچک و خانواده های تک خانه ها در هر تصور دولت از جست و خیز کردن برای عشق برای مراقبت.

به عنوان آنها آماده برای رفتن به رختخواب در شب مارس 30, Hagen, 55, وجود دارد گفت: یک دست کشیدن بر روی درب.

"یک خانم به من گفت که این تریلر در آتش بود," او گفت:. "من به او گفتم "نه این نه'."

هاگن اشتباه بود.

آنها برداشت آنها چه می کردم و به عنوان شعله های آتش در زمان نگه دارید.

"این (شمالی فورت مایرز) آتش نشانی آمد و به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند" هاگن گفت. "...در 15 دقیقه آن را به زمین سوخته."

آنچه آنها برداشت شد و در واقع هیچ چیز نیست.

نه لباس و غذا و در حال حاضر هیچ جایی برای زندگی می کنند.

"درست در وسط گیر" Fairchild mused.

تریلر خریداری شده توسط جری "گیاه" ون هورن در سال 1997 بود که از دست دادن کامل و ون شاخ تا به حال هیچ بیمه برای آن است. شش هفته بعد سوخته پشتیبانی پرتوهای ذوب آلومینیوم, دیوار, امضاء, لباس, مقالات و سایر وسایل هنوز هم باقی می ماند پراکنده در اطراف ملک در 8229 McDaniel درایو.

یک حل اختلاف با RENEWECONOMY بیش از آب و برق به معنای تریلر تا به حال هیچ قدرت جز آنچه آمد از یک ژنراتور گاز Van Horn تا به حال اجازه دهید آنها را استفاده کنید. "من در خارج از شبکه پس از سال 2009" ون هورن گفت.

Fairchild, Hagen برادر گفت که او فقط تبدیل ژنراتور در زمانی که آن را موجب آتش شتافت که از طریق تریلر.

Fairchild و رابینسون شده بود تداوم اطراف از تریلر پارک هتل برای چند سال گاهی با یک کار گاهی اوقات نه.

Fairchild برگزار کردن هزاران شغل از جمله راننده تاکسی و تعمیر و نگهداری چمن کارگر. رابینسون در ناتوانی برای یک وضعیت روانی.

ون هورن که ملاقات زن و شوهر از طریق هاگن ارائه شده به آنها اجاره فضا در این تریلر حدود یک سال پیش. هاگن در حال حاضر زندگی می کنند وجود دارد.

بیشتر: کیپ کرال خانه آتش جابجا شش ساکنان

بیشتر: آتش سوزی در خیابان پنسیلوانیا در جنوب لی شهرستان سوختگی کامیون ، بیل در کسب و کار

بیشتر: کیپ کرال خانه آتش تلقی اتفاقی بدون آسیب

هاگن از دست داده بود کار خود را در یک محلی سریع-رستوران و مواد غذایی در سال 2009 زمانی که او ملاقات Van Horn یک روز او به عنوان در اتوبوس و دو زده یک دوستی.

"من بی بضاعت. من نور شستشو و لباس برای او. او گفت: من یک محل برای همیشه لطفا برای. که او چگونه است. او واقعا پسر خوبی است."

هاگن که هنوز دوره نقاهت بعد از یک عمل جراحی مغز او قرار گرفتند حدود یک سال پیش یک تومور گفت: بسیاری از خاطرات در رفت و دود.

"من از دست همه چیز را از پدربزرگ و مادربزرگ من" هاگن اضافه شده است. "من بهبود یک عکس از پسرم ژولیوس Byer. درگذشت او در سال 2011. اما من هیچ عکس کودک."

رابینسون, 55, Fairchild دوست دختر از هفت سال گفت: به کمک آمد و در پی این آتش سوزی از ساکنین که در جمع آوری لباس برای آنها.

Fairchild, 51 دوستانه مرتب کردن بر اساس که مشغول به کار بود از کوره در Buffalo Wild Wings در کیپ کرال شد و در حال حاضر نه مراتب خوب و حسن نیت ارائه میدهد از COVID-19.

او کار خود را ساعت به نصف کاهش دهد. "من نمی دانم اگر من گذاشته و یا از کار اخراج" Fairchild گفت.

او تصمیم گرفت که به دلیل او تا به حال هیچ وسیله نقلیه 14 مایل یک راه دوچرخه سواری و یا برنامه اتوبوس بود که تغییر با توجه به اپیدمی درست نیست ارزش این مشکل کمتر ساعت.

"این قرار بود جایی برای ما جلوتر است." "در حال حاضر من نمی توانم به آینده. هر چیزی زمان شروع به رفتن خوب چیزی بد اتفاق می افتد."

"پناهگاه بسته شد," او گفت:. "ما تا به حال هیچ جایی برای رفتن. و هیچ کس را اجاره به ما آن نیست که هر ID." هاگن و رابینسون را شناسایی مقالات در آتش سوخته.

"صلیب سرخ به ما 600 دلار" Fairchild گفت: برای هر سه آنها. "است که به طول انجامید حدود یک هفته در یک هتل."

Fairchild با استفاده از آخرین Buffalo Wild Wings چک برای خرید استفاده می شود کلمن pop-up camper 300 دلار است که در حال حاضر خانه سه تن از آنها در اموال.

"این بد نیست," او گفت:.

Fairchild و رابینسون همچنین با استفاده از خود محرک چک از دولت فدرال برای کمک به آنها را در جاده به بازیابی. Fairchild استفاده از آن را به خرید لباس و مواد غذایی در حالی که رابینسون خریداری ون استفاده می شود.

با برق آنها هیچ یخچال به طوری که آنها نمی تواند ذخیره مواد غذایی است.

که به معنای سفرهای منظم به بانک غذایی در Suncoast مرکز جامعه چند بلوک دور برای گرفتن وعده های غذایی توزیع شده است.

آنها در حال گرفتن به سختی. همسایه آنها اجازه می دهد تا استفاده از یک حمام با دوش و بهداشت. رابینسون شدن غذا تمبر و Fairchild است که به طور فعال به دنبال کار.

"که جاوا بود," او گفت: از این پس COVID-19 کسب و کار و آب و هوا. "من با انجام پخت و پز است."

در حال حاضر, Fairchild, رابینسون و هاگن در حال انجام است.

Fairchild گفت که او شنیده ام که بیشتر محرک بودجه ممکن است ارائه شده و در صورتی که مورد او و رابینسون باید برنامه ای برای حرکت به کلرادو.

در ضمن ون شاخ ماندن با دوست دختر خود نزدیک می خواهد برای پاک کردن ظروف سرباز یا مسافر آتش در پشت سمت چپ — یک سوخته 1987 فورد تاندربرد توربو زنگ زده فلز پیچ خورده جانبداری و سوخته ریزه از خود و دوستان خود زندگی می کند — و دوباره ساخت.

"من نمی خواهم آن را به یک تریلر. من در حال حاضر یک طرح," او گفت:.

Van Horn گفت: پول محرک است که تنها تسکین موقت برای ساکنان کم درآمد محله.

"برخی از آنها را خریداری اتومبیل و استفاده از آن برای خرید مواد غذایی," او گفت:, آن را نسبت به رفاه چک در برای اولین بار از ماه که در آن مردم باید پول اما سپس اجرا کنید بعد.

"بسیاری از مردم خود را stim چک و "POOF'," او گفت:. "تا زمانی که چک خود را اجرا می شود. اما آنها خواهید بود. این که چگونه آن کار می کند."

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن