هیچ مالیاتی افزایش نرخ در استروئ با وجود COVID-19 رکود اقتصادی

تادئوس ماست ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 4:30 PM EDT Jul 23, 2020استروئ ساکنان را ملک نرخ مالیات افزایش می دهد ب

توسط ABDOOSNEWS در 3 مرداد 1399

استروئ ساکنان را ملک نرخ مالیات افزایش می دهد با وجود کاهش درآمد ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

شورای روستا به اتفاق آرا رای به کلاه سال آینده نرخ مالیات در حدود 77 سنت به ازای هر 1000 دلار از اموال مشمول مالیات ارزش است. آن است که همان رای ساکنان پرداخت می شود در دو سال گذشته.

یک استروئ خانه به ارزش $200,000 پس از معافیت های مالیاتی خواهد پرداخت حدود 155 در روستای مالیات تحت پیشنهادی رای دادن.

چهارشنبه جلسه تصمیم نهایی نیست نرخ مالیات. شورای روستا می تواند رای به کاهش مالیات در سپتامبر جلسات اما شهردار لایحه Ribble گفت: یک تغییر بود و بعید است.

"من قصد دارم برای رای دادن به حفظ (نرخ مالیات) همان" Ribble گفت. "من نمی خواهم به افزایش مالیات اما از طرف دیگر من نمی خواهم به ساقه خودمان را در پا که وجود دارد نمی تواند به عنوان بسیاری از جریان درآمد به سال گذشته است."

اکثر نمایندگان گفت: آنها می خواستند برای اطمینان از هر گزینه بررسی شد قبل از افزایش مالیات بر املاک.

"به پتانسیل افزایش (نرخ مالیات بر دارایی) من فکر می کنم خواهد بود ارسال پیام اشتباه تا زمانی که ما می دانیم که ما انجام داده اند همه چیز را ما می توانیم به استفاده از ذخایر ما و یا نگاهی به بودجه در یک خط به خط بر اساس" مشاور نیک Batos گفت.

مقدماتی بودجه ارائه شده به نمایندگان اما مدیر امور مالی لیزا Griggs رابرتسون گفت: این ارقام به سرعت در حال تغییر به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به اقتصاد تاثیر می گذارد.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: YMCA آگهی های برنامه تابستان برای کودکان و نوجوانان در Happehatchee مرکز در استروئ

مقدماتی بودجه "به طور خلاصه لمس در جایی که ما در به طور کلی با بودجه ما اما این نه به معنای رفتن به جزئیات چون ما می دانیم که این تعداد در حال رفتن به تغییر" رابرتسون گفت.

مالیات بر درآمد است نه انتظار می رود با توجه به بودجه های مقدماتی. این باعث می شود تا نزدیک به یک سوم از استروئ درآمد.

در دیگر اخبار: لندن خلیج خانه می رود به مالکیت رپتور خلیج high-rise پروژه

نگرانی مالی ناشی از فروش گاز و درآمدهای مالیاتی است که انتظار می رود به سقوط حدود 30 درصد رابرتسون گفت. این حساب برای نزدیک به یک پنجم از ایجاد کرد درآمد. قوی فعالیت های اقتصادی قبل از coronavirus shutdown می تواند تعدیل هر COVID-19-مربوط به سال مالی خرید اینترنتی, او گفت:.

این روستا دارای حدود 6 میلیون دلار در ذخایر که می تواند آن را حمل از طریق سختی در زیر سال مالی رابرتسون گفت.

هر چند نرخ مالیات را نگه دارید ثابت استروئ ساکنان می توانید انتظار به پرداخت بیشتر مالیات در سال آینده است.

ارزش ملک ادامه داد: برای صعود که دیکته صاحب ملک مالیات است. در جولای 1, Lee County ملک ارزیاب تخمین زده می شود وجود دارد در مورد $6.72 میلیارد دلار در سال مشمول مالیات ارزش ملک در استروئ از $6.63 میلیارد سال گذشته است.

شورای روستا میزبانی دو جلسه برای نهایی کردن بودجه — سپتامبر. 9 و هفت. 23 هر دو در 5:30 p. m.

تادئوس ماست جنوبی Lee County خبرنگار برای ناپل اخبار روزانه و بنر. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن او را در توییتر به عنوان @thaddeusmast.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن