چگونه یک مرد در زمان بیش از هوستون نمایندگی فروش در بازار از آپارتمان خود

یکی از یک نوع اقلام منحصر به فرد همواره یک کالا در صنعت مد اما در طول چند سال گذشته تقاضا برای نادر کالا به شد

توسط ABDOOSNEWS در 28 خرداد 1399

یکی از یک نوع اقلام منحصر به فرد همواره یک کالا در صنعت مد اما در طول چند سال گذشته تقاضا برای نادر کالا به شدت افزایش یافته است. با کفش کتانی بازار به تنهایی حسابداری 2 میلیارد دلار از شرکت 29 میلیارد فروش, صنعت, همه به دنبال راه خود را به ایجاد برخی از پول نقد. و با هوستون جمعیت متراکم و متنوع فرهنگ شهر جنوبی hotspot برای صنعت مد.

در حالی که ایرانیان میزبان چندین بالا پایان مد گل سرسبد عرض شما باید برای رفتن به دیگر ثانویه نمایندگی فروش مغازه ها برای به دست آوردن این اقلام منحصر به فرد به عنوان مهمترین و به دنبال پس از "اعتیاد به مواد مخدره" مارک های چنین به عنوان عالی و Bape را بسیار محدود مغازه با هیچ یک بودن حتی از راه دور و نزدیک به تگزاس. این نمایندگی فروش مغازه های در حال پاشیده در سراسر شهرستان و ثابت در رقابت با یکدیگر به کمیاب ترین و منحصر به فرد ترین کالا.

در حالی که بیشتر آنها تاسیس نمای فیزیکی و یا وب سایت یک مرد به طور کامل پیشی گیرد و بقیه از یک خوابه آپارتمان و تلفن همراه.

A Covid-19 relief Supreme T-shirt above a box of Supreme Oreos.

یک Covid-19 امداد عالی تی شرت فوق یک جعبه عالی Oreos.

عکس جنیفر دریاچه

"این دیوانه! می گوید:" هوستون کارآفرین مایکل میلز. "مردم نمی دانند که یکی از پرطرفدارترین فروشگاه های لباس در هوستون اجرا در داخل یک 950 متر مربع و محل سکونت. و من قتل آن را برای بیش از یک سال با هیچ سربار!"

میلز است صاحب هوستون گنجه نمایندگی فروشگاه مباهات بیش از 25000 followers on Instagram. آسیاب اجرا می شود کسب و کار کامل از گوشی خود و آپارتمان. مشتریان ارسال یک پیام به طور مستقیم از طریق Instagram برنامه و تنظیم تاریخ و زمان برای چک کردن خود را ارائه.

Michael Mills sits in the middle of his original Houston Closet.

مایکل میلز نشسته در وسط اصلی خود را هوستون گنجه.

عکس جنیفر دریاچه

دیدن هوستون گنجه نزدیک است فک انداختن. دیواره های تحت پوشش در اسکیت و آثار هنری از طراحان برتر مانند Kaws و Taksashi موراکامی; شیشه ای روده پر شده با نادر خرده ریز و لوازم جانبی مانند قفل مسابقات سوت و keychains از مارک های مانند کاخ عالی و Bape; و قفسه های پر از پیراهن و کت از پرطرفدارترین مارک های آنه در وسط اتاق. کیفیت و انتخاب جلب توجه بسیاری از مجموعهداران و محلی مشهور مانند ضبط هنرمند تاس سوهو و بیلبورد نمودار رپ Maxo Kream.

A capsule of small trinkets of various brands.

یک کپسول کوچک و خرده ریز از مارک های مختلف.

عکس جنیفر دریاچه

اما یک نمای قریب الوقوع بود. محل همه چیز است بنابراین برای اطمینان از ثبات بعدی خود مبادرت میلز تیمی با هیچ یک دیگر از استاد طلا و جواهر و هوستون افسانه جانی دنگ به میزبان جدیدترین محل خود را در حال حاضر تغییر نام گنجه. با خود نرم باز کردن در حال حاضر انجام شده در 15 ژوئن, فروشگاه میزبان افتتاح رویداد ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

نرم باز ارائه یک انتخاب کوچک از نادر merch و کفش. گنجه را اشغال طبقه بالای جانی دنگ & Co.'s فروشگاه طلا و جواهر در 6224 خیابان ریچموند — با تعداد زیادی بیشتر باز خرید فضا از کوچک یک خوابه آپارتمان. کفش را خط دیوار قفسه نادر تاپ را پوشش کف و در مرکز نشستن سفارشی جانی دنگ/Travis Scott میز پینگ پنگ.

Shoppers at the soft opening of The Closet.

خریداران در نرم باز کردن گنجه.

عکس جنیفر دریاچه

"او به من گفت قبل از" توضیح می دهد که میلز "" شما می دانید آنچه که من قصد دارم را به جدول مایک, اما شما می دانید آنچه شما نیاز دارید به ارمغان بیاورد. شما باید به مردم را از طریق این درب ها شما را در بهترین merch شما رو به داغترین داغ!' و من مانند " جانی آن را انجام می شود!' شما به ما اجازه انجام این کار بقیه سابقه است."

جانی Dang, "raps مورد علاقه طلا و جواهر" است که یک ویتنامی متولد هوستون طلا و جواهر هنرمند قابل توجه ترین برای کار اولیه خود را با هوستون هنرمند رپ Paul Wall و ایجاد سفارشی با کیفیت بالا و grillz. Dang کار کرده با بزرگترین نامها در صنعت مانند بیانسه Kanye West and Lil Wayne و شناخته شده است منحصر به فرد خود را سفارشی قطعات و تکنیک های نوآورانه. او باز "بزرگترین فروشگاه طلا و جواهر در هوستون" در اکتبر 2016. این 16,000 متر مربع و خانه های پیچیده میلیون ها نفر در سفارشی الماس قطعات و حتی انجام یک مرحله.

"طلا و جواهر چیزی است که قطعا او لین چیزی که مایل به دریافت به جانی است که برای ایجاد یک فروشگاه توقف برای افرادی که از طریق هوستون می گوید:" کارخانه های تولید. "او می شود هنرمندان بزرگ و مشهور در جای خود پس از به راه رفتن به یک فروشگاه است که قدر و دیدن میلیون ها نفر در, طلا و جواهر, و سپس راه رفتن طبقه بالا و اتصال نقطه. شما برو از طلا و جواهر به مد; تمام جنبه است مانند پاپ آپ فروشگاه با اقلام منحصر به فرد اما سه شصت و پنج! یکی دیگر از نکته جالب این است که در تاریخ جانی دنگ کسب و کار او هرگز در روز یکشنبه باز است اما با آنچه که ما در حال حاضر انجام با او باز خواهد شد در روزهای یکشنبه!"

A rare supreme inflatable toy gun and a Maxo Kream poster

نادر عالی اسباب بازی بادی تفنگ و یک Maxo Kream پوستر

عکس جنیفر دریاچه

حتی اگر Dang باقی خواهد ماند ستاره طلا و جواهر آسیاب در حال حاضر شروع به کار بر روی خود را سفارشی الماس قطعات. در ادامه دانش خود را در "اعتیاد به مواد مخدره" شیوه زندگی او ایجاد یک منبع محدود دست ساز, سفارشی, Travis Scott کاکتوس جک گردنبند ورزشی آرم هوستون نمودار-شکوه rap star رکورد برچسب همکاری با دنگ مدیر خلاق پاتریک Vo از SeanPatrickVo را ایده به زندگی است.

"آنها مانند" مایک ما باید چیزی برای اعتیاد به مواد مخدره بازار است.' و من گفتم: "ما باید یک کاکتوس جک قطعه! بنابراین ما در زمان یک جامد بازیگران نقره دست آغشته به آن 18K طلا سفید و مجموعه دست همه سنگ CZ در آن وجود دارد. بدیهی است که شما می تواند به شما یک آب گرفتگی تا یکی اما این رفتن برای اجرا به شما مقدار زیادی از پول. ما می خواستیم چیزی است که مرد می پردازد که 120 دلار برای یک پیراهن می تواند چیزی شبیه به این. پس قطعه ای بود که تنها 160 دلار. کنترل آن اما با صدای بلند! آن را زرق و برق دار آن می درخشد و این تنها چیزی خنک برای فرهنگ است. من نمی توانم صبر کنید تا در واقع به جانی به این دلیل که طرح های که او انجام شده است که واقعا در سطح بعدی و قطعا رفتن به ادامه هنرمند ما خط و سری با هم"

Custom jewelry lay atop a Travis Scott Jordan 1.

طلا و جواهر سفارشی ذخیره کردن در بالای یک Travis Scott اردن 1.

عکس جنیفر دریاچه

مصاحبه ما در زمان سریع شکستن به عنوان میلز decked در لوکس سایه های به تازگی منتشر شده جاستین بیبر Drewhouse پیراهن و آخرین Yeezy, اسلاید پریدند خود کوچ به خوش دیدار با یک مشتری.

"هی مرد در آمده! خوب ببینید شما من brotha! شما می خواهم به نگاهی به برخی از چکه? وجود دارد یک کل بسیاری از چیزهای جدید اجازه دهید من حرکت این قفسه در اطراف بنابراین شما می توانید همه چیز را ببینید. وجود دارد مانند پنج جعبه آرم كم فقط chillin اینجا" میلز می گوید.

Rare Travis Scott merchandise.

نادر Travis Scott کالا.

عکس جنیفر دریاچه

سرمایه گذاری با دنگ جدید است و مدت زمان طولانی در ساخت. کارخانه های تولید استفاده می شود خود را به یک استودیوی موسیقی بین سال های 2010 و 2012 به نام صدا طرح و ملاقات دنگ در چند نوبت اما بر اساس یک شخصی تا زمانی که او را به صنعت مد.

"من او را یک بار زمانی که من در خانه از من حتی در این صنعت در آن زمان بود و آن فقط یک چیز است اما سریع به جلو به سال 2010 زمانی که من تا به حال آغاز شده my music studio, من شروع به اجرا به او را در هر حال حاضر و پس از آن; اما آن نبود تا من به مد است که من در رادار خود را. I ain't gonna lie, روز بیدار شدم و دیدم که جانی دنگ را Instagram صفحه زیر من واقعا یک لحظه جدی آن شگفت انگیز بود! من همین حالا امتحان کنید و یک fanboy اما من همیشه از نگاه کردن به او.

"او همیشه در مورد خانواده و کسب و کار و انجام کار درست. اگر به شما می گویند شما در حال رفتن به انجام کاری است که آنچه شما انجام, شما نمی سرقت از مردم, شما لازم نیست را به استفاده از مردم, شما آنها را به فروش نمی یک subpar محصول. شما آنها را به فروش بالای بالا و شما را کشت که رابطه. شما آن را نگه دارید شما را نمی سوزاند پل. من یاد گرفتم این از من یهودی پدربزرگ و مادربزرگ آنها بازماندگان هولوکاست من آموخته است که بسیاری از کسب و کار قوانین و مقررات از آنها را تا زمانی که من دیدن جانی; او یک قلب خوب است."

"پدربزرگ و مادربزرگ من بودند مهاجران لهستانی آنها را بر روی یک قایق در اینجا به هوستون و ندارد هر چیزی را به طوری که آنها تا به حال واقعا چیزی برای خانواده است. آنها با این نقطه به نام مادر PoBoys آن نقطه در کربی یک سنگ پرتاب دور از اجلاس زمانی که راکت استفاده می شود به بازی وجود دارد.

"وقتی که من کوچک بود, من استفاده می شود به تماشای پدر بزرگ من خوش آمد می گوید و درمان همه با احترام و مهم نیست که چه رنگ یا نژاد او آنها را همان که بود که با من گیر کرده. از آن همه فقط ذوب شده و با هم به یکی از راه های من دیدن همه چیز و من می بینم که هر کس نیاز به احترام و عشق, اگر کسی با شما درمان آنها را مانند خانواده شما را مجبور به انجام کار درست. البته من نگاه کردن به جانی به عنوان یک کسب و کار, الهام, اما رسیدن به جایی که من در هستم بدون پدربزرگ و مادربزرگ من پدر و مادرم من هرگز آن ساخته شده است."

Shoppers displaying their newly acquired items.

خریداران نمایش خود را تازه به دست آورد اقلام است.

عکس جنیفر دریاچه

از طریق بسیار زیاد مهارت های کسب و کار به دست آمده از خانواده خود را در سن جوان میلز نقل مکان کرد و تا صف فروش خرده فروشی در حال حرکت از درب به درب برق و تلفن های همراه و خرید و فروش به فروش موتور سیکلت و بالا پایان اتومبیل.

"زمانی که من 15 فروش اول من تا به حال برای اسکات, Covington, او صاحب یک فروشگاه پیانو و مانند 'مایک شما می دانید که چگونه به صحبت به خوبی به مشتریان اگر شما در واقع می تواند فروش پیانو, من به شما یک کمیسیون.' با توجه به آنچه من به فروش می رسد من می توانم در جایی نزدیک به یک گرند. و من مانند " Oh shit!' در آن زمان من تا به حال هرگز دیده می شود یک هزار دلار در زندگی من! پس من بود '،' من در آن وجود دارد و من به فروش می رسد که $10,000 پیانو ساخته شده و من برای اولین بار کمیسیون بزرگ که اولین بار من طعم خون."

"در اوایل من واقعا به Diamond Supply Co., که در واقع اولین نام تجاری هوستون گنجه تا کنون به فروش می رسد. فریاد به نیکی الماس شخص دیگری من نگاه کردن به. نیکی را قرار دادن این چیزها به نام "راز جعبه" آن را حدود 100 دلار اما آنها می خواهم به شما ارسال تقریبا 500 دلار در merch! بنابراین رونق, من می خواهم من موجودی و مردم در آن زمان خواهد بود 'که در آن شما که ؟ و من می تواند آن را به فروش در خرده فروشی و چند دلار بود اما بیش از حد کار می کنند. من مانند وجود دارد به عنوان یک راه بهتر است.'

"بنابراین من در زمان برخی از زمان و انجام بسیاری از تحقیقات است. من رفتم به فروشگاه های دیگر که به فروش لباس و کفش و جوانب مثبت و منفی از لیست. و باهم مشترک است که همه آنها بود و آنها فقط به حال چیزهای بیش از حد! به عنوان یک مشتری شما می خواهید بدانید که چه فروشگاه منحصر به فرد است! اگر من در راه رفتن و دیدن پنج جفت از همان کفش پنج از همان colorways خاص, پیراهن, آن را فقط رفتن به نشستن وجود دارد! پس من به چه پرطرفدارترین برندها و البته در آمد عالی, قصر, ضد, اجتماعی, اجتماعی باشگاه Bape Yeezy و معرفت. کسانی که اصلی من شش برندها و من تصمیم من تنها به فروش آن شش علامت های تجاری."

A collection of Anti Social Social Club items on display.

مجموعه ای از ضد اجتماعی باشگاه اقلام بر روی صفحه نمایش.

عکس جنیفر دریاچه

پس از شیرجه رفتن به بالا پایان اقلام منحصر به فرد او شروع به دیدن موفقیت های بیشتر و در نهایت اتصالات ساخته شده است که او را سوق بیشتر از جمله آشنا شدن با شانس مک گریدی برادر سابق هوستون راکت تریسی مک گریدی در فروشگاه SoleLounge.

"من رفتم برای خرید چند آیتم و برای نشان دادن عشق و حمایت از کسب و کار خود را در حالی که وجود دارد او متوجه آنچه که من پوشیده بود و پرسید: آنچه که من انجام داد. من به او گفتم در مورد هوستون گنجه و او مانند " صبر کنید. شما باید همه از این ؟ اندازه بزرگ است ؟ آن را در اینجا فردا است!' بنابراین من نشان می دهد تا با مسائل و ما همچنان به بحث و شروع به بحث در مورد ایده از آنچه بعدها بود ما اول pop-up. اما در بحث ما کودک جی شاهزاده را نشان می دهد و ما می پیوندد مکالمه او را بعد از پیام من برای کمک به با پاپ آپ برای موج جدید رپ-A-Lot merch و MobTies پاپ تا پس از آن. J شاهزاده جونیور, Jas بال همه شاهزاده خانواده باید به من کمک کرد خیلی من واقعا ارزش رابطه من با خانواده که در آنها برخی از بهترین و سخاوتمندانه ترین مردم من ملاقات و اوباش روابط تجاری آنها انجام داده ایم فقط آغاز شده است."

هوستون نیروگاه خانواده شاهزادگان اراذل و روابط تبدیل شده است از یک روش ساده نام تجاری به یک شیوه زندگی بیش از چند سال گذشته است. با اتصال به هنرمندان مانند دریک و Migos به عنوان به خوبی به عنوان هنرمند عنوان گذاری و به طور مستقیم ذکر نام تجاری در آهنگ های این جنبش در سراسر جهان تبدیل شده روند با اعضا و هواداران در همه جا.

A collection of shoes provided by the Texas Shoe Exchange.

مجموعه ای از کفش های ارائه شده توسط تگزاس کفش ارز.

عکس جنیفر دریاچه

کفش ها بخش عمده ای از فروش کسب و کار و هیچ فروشگاه کامل است و بدون آنها. در حالی که کارخانه های خود را می خواهد تمرکز اصلی در مد و صرف زمان بیش از حد بر روی کفش کتانی فروشد او همچنین همکاری با تگزاس کفش ارز به بیش از کتانی جنبه از فروشگاه.
"من قصد فروش کفش. من اهمیتی نمی دهند چگونه اعتیاد به مواد مخدره بودند! که نبود خط من تصمیم گرفتم من فقط می خواهم به انجام داغترین مکانیک! پس کفش من پسر بزرگترین کفش پلاگین در همه هوستون; بن وانگ تگزاس کفش ارز. که به همین دلیل من به قلاب تا با او بهترین است. او شده است در این بازی برای ده پانزده سال به علاوه او شده است کشتن این راه قبل از Instagram او اخذ شده است نادر اردن و دیگران از راه بازگشت."

بن وانگ نام عمده در کفش کتانی جامعه گذشته از شهرت قابل توجه بورس اوراق بهادار تهران, Ben همچنین بنیانگذار KicksEveryDay یک Instagram حساب اختصاص داده شده برای کفش جمع است که دارای تقریبا پنجاه هزار پیروان.

"من واقعا هیجان زده هستم!" گفت ونگ در روز دوشنبه نرم باز کردن رویداد "با همه ما با هم هیچ محدودیتی برای آنچه که ما می توانید انجام دهید. این یک گام بزرگ برای هر دو ما است."

Mike Mills and Ben Wong at the soft opening of their new shop.

مایک میلز و بن ونگ در نرم افتتاح فروشگاه جدید.

عکس جنیفر دریاچهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب