ایالت نیویورک اجازه می دهد تا تجمعات تا 10 نفر

محدودیت های شل در ایالت نیویورک ایالات متحده آمریکا به عنوان یک جمع تا 10 نفر مجاز است در حال حاضر. Pixabay تی

توسط ABDOOSNEWS در 5 خرداد 1399
new york
محدودیت های شل در ایالت نیویورک ایالات متحده آمریکا به عنوان یک جمع تا 10 نفر مجاز است در حال حاضر. Pixabay

تیوی ما دولتی نیویورک در حال حاضر اجازه می دهد تا تجمعات تا 10 نفر به صورت غیر ضروری اهداف دو ماه پس از یک ایالت به منظور ممنوع چنین گردهمایی با هر اندازه ای را برای جلوگیری از گسترش COVID-19 همه گیر نشان می دهد آخرین اخبار در مورد بیماری کروناویروس (COVID-19).

فرماندار اندرو کومو با صدور یک فرمان اجرایی در اواخر روز جمعه به شل محدودیت تاکید بر این که مردم باید به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل ها و تمیز کردن و ضد عفونی از پروتکل های مورد نیاز توسط دولت و وزارت بهداشت و درمان ایسنا گزارش شده است.

در اوایل این هفته فرماندار مجاز تجمعات از جمله مقیاس در طول آخر هفته روز یادبود برای مراسم یادبود. هيأتهاي مذهبي از همان مقیاس نیز مجاز از روز پنج شنبه.

کومو گفت: لانگ آیلند و اواسط هادسون می تواند بازگشایی در هفته آینده, ترک شهر نیویورک تنها منطقه ای در کشور است که باقی خواهد ماند در "مکث" نظم در حالی که برای.

new york
محدودیت ها برداشته دو ماه پس از یک ایالت به منظور ممنوع چنین باشد. Pixabay

شهر نیویورک است هنوز رتبهدهی نشده است ملاقات دو از هفت معیارهای دولت-طراحی شده برای بازگشایی که تعداد تخت بیمارستان و تخت ICU موجود است. اما کومو گفت که او انتظار می رود شهر به بازگشایی در اوایل ماه ژوئن است.

همچنین بخوانید: LaLiga پاک به بازگشت در ژوئن 8

روز جمعه در شهر نیویورک پرده برداری از سه کلید معیارهای تعیین شده توسط خود را به پیگیری پیشرفت نسبت به بازگشایی که روزانه جدید بستری شدن در بیمارستان حاضر تعداد بيماران بستری و درصد از مردم تست مثبت هر کدام با یک شاخص واحد آستانه.

روزانه مرگ و میر در ایالت نیویورک کاهش یافت و به 84 گفت کومو در شنبه اولین بار است که رقم به کمتر از 100 پس از دولت رفت و به یک مستند دو ماه پیش.

کلی ایالت caseload رز به 359,926 با 1,772 موارد جدید گفت: فرماندار. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب