ویروس جدید در چین یافت می شود با همه گیر بالقوه'

یک گونه جدید از آنفولانزا است که دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر یافت شده در چین توسط دانشمن

توسط ABDOOSNEWS در 11 تیر 1399

یک گونه جدید از آنفولانزا است که دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر یافت شده در چین توسط دانشمندان و رسانه ها گزارش شده است.

دانشمندان نوشت و در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم که سویه های آنفولانزا است که محققان تماس G4 EA H1N1 است شبیه به آنفولانزای خوکی 2009 اما با برخی از تغییرات جدید بی بی سی گزارش روز سه شنبه.

آنها شواهدی از عفونت اخیر انجام شده توسط خوک ها شروع شد در افرادی که مشغول به کار در کشتارگاهها و خوکی صنعت در چین است.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

محققان نگران بودند که آن می تواند جهش بیشتر به طوری که آن را می توانید به راحتی از فردی به فرد و باعث شیوع جهانی. در حالی که آن است که یک مشکل فوری آنها گفت که این "همه نشانه" بودن بسیار سازگار به آلوده کردن انسان و نیاز به نظارت نزدیک.

Flu virus with 'pandemic potential' found in China
دانشمندان در ادامه گفت که اقدامات لازم برای کنترل این ویروس در خوک و نظارت نزدیک خوکی کارگران صنعت باید به سرعت اجرا شود. Pixabay

استاد Kin-چو چانگ, که با این نسخهها کار در دانشگاه ناتینگهام در بریتانیا به بی بی سی گفت: "در حال حاضر ما در حال پریشان با کروناویروس و به درستی. اما ما باید از دست ندهیم به طور بالقوه خطرناک ویروس های جدید." در حالی که این ویروس جدید است نه یک مشکل فوری او می گوید: "ما نباید آن را نادیده گرفت." محققان نگران بودند که آن می تواند جهش بیشتر به طوری که آن را می توانید به راحتی از فردی به فرد و باعث شیوع جهانی.

پروفسور جیمز چوب رئیس اداره دامپزشکی در دانشگاه کمبریج گفت که این کار "می آید به عنوان یک یادآوری سودمند" است که ما در حال به طور مداوم در معرض خطر از ظهور جدید از عوامل بیماری زا و پرورشی حیوانات که با انسان تماس بیشتری نسبت به حیات وحش ممکن است به عنوان منبع مهم پاندمی ویروس ها.

آخرین آنفولانزای همه گیر جهان مواجه می شوند – به شیوع آنفولانزای خوکی در سال 2009 آغاز شد که در مکزیک – کمتر کشنده از ابتدا می ترسید عمدتا به دلیل بسیاری از افراد مسن به حال برخی از ایمنی به آن احتمالا به دلیل شباهت آن به سایر ویروس آنفولانزای که تا به حال منتشر شده سال قبل گفت: گزارش بی بی سی.

همچنین بخوانید: بین المللی, روز میوه : بیایید تگرگ به این میوه ها

که ویروس به نام/H1N1pdm09 در حال حاضر تحت پوشش سالانه واکسن آنفولانزا به مطمئن شوید که افراد حفاظت شده هستند. توسعه می آید که جهان هنوز در تلاش برای جلوگیری از COVID-19 همه گیر است که سرچشمه در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر گذشته.

از سه شنبه این ویروس آلوده شده است و در مجموع 10,302,867 نفر در سراسر جهان در حالی که مرگ و میر در ایستاده بود 505,518. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de