مادران جدید به احتمال زیاد به رنج می برند از افسردگی و اضطراب در طول همه گیر

Ladies لطفا توجه داشته باشید. محققان تاکید کرده اند که مادران جدید به احتمال زیاد به رنج می برند از پس از زایمان افسردگی و اضطراب در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

مطالعه منتشر شده در مجله Frontiers in جهانی سلامت زنان نشان داد که تعداد زیادی از زنان باردار و پس از زایمان در زنان مبتلا به این بیماری افزایش یافته و در طول بحران بهداشت و درمان.

“اجتماعی و فیزیکی جداسازی اقدامات است که به شدت مورد نیاز به منظور کاهش گسترش این ویروس در نظر گرفتن تلفات در سلامت جسمی و روانی از بسیاری از ما” گفت: مطالعه همکاری نویسنده مارجی داونپورت از دانشگاه آلبرتا در کانادا.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

برای مادران جدید, این تنش با عوارض جانبی است. از جمله عوارض می تواند شامل زایمان زودرس کاهش می یابد مادر و نوزاد پیوند و تأخیر رشد در نوزادان است.

New moms more like to suffer from depression, anxiety during COVID-19
دچار اضطراب و افسردگی در دوران بارداری و دوره پس از زايمان می تواند اثر مخربی بر سلامت جسمی و روانی. Pixabay

“ما می دانیم که تجربه افسردگی و اضطراب در طول بارداری و دوره پس از زايمان می تواند اثر مخربی بر سلامت جسمی و روانی مادر و کودک است که می تواند برای سالها باقی بماند,” نیمکت راحتی اضافه شده است.

برای یافته های این تیم تحقیقاتی بررسی 900 زنان – 520 از آنها باردار و 380 آنها داده بود تولد در سال گذشته – و خواسته خود را در مورد علائم افسردگی و اضطراب قبل و در طول بیماری همه گیر.

قبل از همه گیر آغاز شد 29 درصد از کسانی که زنان با تجربه در حد متوسط به بالا علائم اضطراب و 15 درصد را تجربه علائم افسردگی است.

این مطالعه نشان داد که در طول همه گیر این اعداد افزایش – 72 درصد را تجربه اضطراب و 41 درصد را تجربه افسردگی است.

چون مستند اقدامات را تحت تاثیر روزمره و دسترسی به ورزشگاه محققان همچنین پرسید که آیا زنان خود را به ورزش عادت را تغییر داده بود.

از زنان مورد مطالعه و 64 درصد کاهش فعالیت های فیزیکی خود را پس از همه گیر آغاز شد در حالی که 15 درصد افزایش یافته است و 21 درصد با تجربه بدون تغییر دهید.

ورزش یک راه شناخته شده برای کاهش علائم افسردگی پس از محدود فعالیت بدنی ممکن است در یک چشم انداز مثبت در علائم افسردگی است.

New moms more like to suffer from depression, anxiety during COVID-19
ورزش یک راه شناخته شده برای کاهش علائم افسردگی. Pixabay

همچنین بخوانید: بالیوود و خطرناک آن خائنانی

این مطالعه همچنین نشان داد که زنانی که درگیر در حداقل 150 دقیقه فعالیت فیزیکی متوسط یک هفته به طور قابل توجهی کاهش علائم افسردگی و اضطراب است.

“حتی زمانی که ما در جهانی همه گیر بسیاری از زنان باردار و پس از زایمان زنان اغلب احساس انزوا که آیا با توجه به اینکه در بیمارستان بستری نداشتن خانواده و یا دوستان در اطراف و یا دلایل دیگر” او گفت:.

“این مهم است که به افزایش آگاهی از تاثیر اجتماعی (و فیزیکی) انزوا در سلامت روان زنان باردار و پس از زایمان زنان,” نویسندگان این مطالعه نوشت. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net