جدید Gmail به روز رسانی در اپل به پشتیبانی از تقسیم نمایش چند وظیفه ای

Gthe game creators ltd toolbar به روز شده آن برنامه Gmail برای iPad به اضافه مدتها در انتظار تقسیم نمایش چند و

توسط ABDOOSNEWS در 18 تیر 1399

Gthe game creators ltd toolbar به روز شده آن برنامه Gmail برای iPad به اضافه مدتها در انتظار تقسیم نمایش چند وظیفه ای پشتیبانی می کند.

با تقسیم مشاهده ویژگی های یک قادر خواهد بود برای باز کردن جیمیل در حالی که چک کردن برنامه در تقویم گوگل برای تایید یک وقت ملاقات و یا کشیدن و رها کردن تصاویر از عکس های گوگل را به یک ایمیل.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

"شما می توانید با استفاده از جیمیل و تقویم گوگل در همان زمان با تقسیم توجه به برنامه خود را چک کنید قبل از پاسخ دادن به یک ایمیل برای تایید یک وقت ملاقات. و یا شما به راحتی می توانید با کشیدن و رها کردن تصاویر از عکس های گوگل را به یک ایمیل بدون خروج از جی میل" این شرکت در بیانیه ای گفت.

Gmail for iPad update adds support for Split View multitasking
برای ورود به تقسیم مشاهده از Gmail یکی خواهد شد که به نوبه خود بر عملکرد چند تکلیفی بر روی iPad. Pixabay

این ویژگی در دسترس است بلافاصله به همه G سوئیت شخصی و حساب های گوگل.

همچنین بخوانید: در اینجا چگونه شما می توانید مدیریت آنفولانزا در خانه

برای ورود به تقسیم مشاهده از Gmail یکی خواهد شد که به نوبه خود بر عملکرد چند تکلیفی بر روی iPad. و سپس کش رفتن از پایین صفحه نمایش و کشیدن برنامه می خواهید به اجرا در کنار جیمیل به لبه سمت چپ یا راست از روی صفحه نمایش.

اپل برای اولین بار اضافه شده تقسیم از ویژگی های نمایش به اپل بازگشت و در سال 2015 از سیستم عامل iOS 9 و گوگل اضافه شده تقسیم پشتیبانی از نمایش به صورت Docs, Sheets و همچنین اسلاید در سال 2016. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب