جدید Doc در نهایت می دهد سوزی Quatro او با توجه

در اواسط دهه 1970 او یک پیشگام زن برای حرکت سوپاپ ماشین در یک زمان وقتی که مدت تقریبا وجود ندارد بسیار محبوب ض

توسط ABDOOSNEWS در 5 تیر 1399

در اواسط دهه 1970 او یک پیشگام زن برای حرکت سوپاپ ماشین در یک زمان وقتی که مدت تقریبا وجود ندارد بسیار محبوب ضبط و کنسرت جاذبه ها و آیکون سبک. است که در بسیاری از غیر ایالات متحده در جهان است.

در اینجا در خانه خود کشور خواننده/نوازنده بیس متولد و تربیت در سخت دیترویت میشیگان است بهترین و شناخته شده برای همکاری با دو مرد: کریس نورمن در سال 1979 شماره 4 soft rock "Stumblin' In" و با یکی آرتور Fonzarelli در هفت قسمت از تلویزیون نشان می دهد مبارک روز در حدود همان زمان.

اما داستان سوزی چهار نفره شامل یک کل بسیاری از موسیقی – و خیلی خارج از آن به عنوان: جنسیت و خانواده biz موسیقی, موفقیت, رویاهای دست آورد و انتظارات نقش برآب. او 55 سال فعالیت حرفه ای موضوع این فیلم مستند س Suzie.

با توجه به همه گیر یک اکران شده است scuttled اما وجود خواهد داشت جولای 1 مشاهده آنلاین و زنده Q&A با چهار نفره تعدیل توسط کتی ولنتاین (Go-Go) و Cherie Currie (Adelaide) قبل از 3 ژوئیه انتشار در صفحه اصلی تصویری و VOD.

یک سقط قبلی مستند در Quatro باقی مانده است منتشر نشده با توجه به افکار دوم از برجسته موضوع مصاحبه. بنابراین چهار نفره شده بود از طریق فرایند قبل از ملاقات با سوزی Q مدیر لیام Firmager در سال 2015. او می گوید: او می خواست یک "زگیل و همه" تصویر و فقط ویرایش کردن هر چیزی است که "اتفاق نمی افتد" -- هر چند هر کسی نظرات خوب بودند.

"او به من گفت از حق دور است که او یک فن بود که یک راه جالب برای شکستن یخ!" Quatro می خندد از خانه اش در انگلستان است. "اما او گفت: او عاشق موسیقی است. و او را دیدم من در یک بحث نشان می دهد و من او را مجذوب. بنابراین من می دانستم که او می تواند به هدف و نه یک بوسه و صادقانه با من. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در مورد من گفت: اما نیز وجود دارد مقدار زیادی از انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته لحظات در سمت چپ وجود دارد. وجود دارد یک rawness یک آسیب پذیری و واقعی بودن به آن است."

این مستند آشکار Quatro داستان از سال های نوجوانی در گروههای با خواهر او به حرکت خود به انگلستان و موسیقی همکاری با ترانه سرایان/تولید نیکی Chinn و Mike Chapman, این اولین بازی از علامت تجاری روی صحنه, سیاه, چرم, کت و شلوار اتصالات (با الهام از '60s, علمی تخیلی, فیلم Barbarella) و شیدایی از '70s تجاری اوج و متنوع قصه های بعد از آن دهه است. او بازدید شامل "می تواند" "48 تصادف" "دیتونا شیطان" "شیطان دروازه درایو" را "وحشی" و "ماما خود را نمی خواهد مثل من."

در سراسر گسترده ویدئوها و کلیپ کنسرت, عکس معاصر و آرشیوی و مصاحبه با Quatro. و یک لیست از صحبت کردن در سر تحسین از جمله Joan Jett, کتی ولنتاین از Go-Go را Anal جرقه L7 Cherie Currie و Lita Ford of the Runaways نرمشی را Debby هری و کلم برک سر صحبت' کریس Frantz و تینا ویموته. وجود دارد در اوایل حامی آلیس کوپر که انتخاب Quatro به عنوان باز عمل به او "خوش به حال من کابوس" تور. حتی Fonz خود هنری وینکلر باعث تعجب آور و خوش آمدید cameo.

این فیلم است که بدون آن شخصی درام و ترحم است. درام می آید در حضور چهار نفره خواهران پتی و نانسی. و زمانی که سوزی است cross-مصاحبه دهه از حسادت و خشم و منفعل-پرخاشگری می آیند شارژ رو به جلو است.

Suzi Quatro (vocals/bass) and her band (clockwise from left): Dave Neal (drums), Len Tuckey (guitar), and Alastair MacKenzie (keyboads). She and Tuckey were married from 1976-1992 and have two children together.

Suzi Quatro (خواننده/باس) و گروه او را (در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ): Dave نیل (درامز), Len Tuckey (گیتار) و Alastair MacKenzie (keyboads). او و Tuckey ازدواج کرده بودند از 1976-1992 و دارای دو فرزند با هم.

Photo by Roger Gould/حسن نیت ارائه میدهد از سیسیل تبلیغات

پس از بازی هم در 1960s گاراژ گروه پانک لذت متقاضیان با پتی و آرلین و بعد از آن سخت تر تاب گهواره با پتی و نانسی موفق به زبان انگلیسی تولید کننده میکی ترین ارائه یک قرارداد و یک فرصت برای حرکت به لندن برای Suzi تنها.

Patty و ابراز تنفر نانسی که سوزی مبارزه نمی کند و یا اصرار برای آنها را شامل می شود. و آن را هنوز هم گاوداران آنها نزدیک به 50 سال بعد به عنوان آنها را منفعل-تهاجمی نظر در حالی که با استناد به سوزی نیاز به فن ،

در پایان سوزی حفظ هر نوع اعتبار سنجی ستایش یا "عطا دختر" از خواهران یا پدر بودند هرگز آینده که صدمه دیده است.

در این فیلم سوزی نقش یک نوار کاست که خانواده اش برای او ساخته شده در روز شکرگزاری شام یک سال زمانی که او نمی تواند خانه را به Detroit – کامل با خانواده بدنام کردن او نوازندگی. سوزی به یاد او در سن 36 سالگی و با بازی در موسیقی Annie Get Your Gun قبل از دریافت پدرش اولین و احتمالا تنها کلامی مهر تایید.

به عنوان مستند روشن (و چهار تکرار بر روی گوشی) او آگاه بود برای بیش از سه ماه است که او در ارائه یک معامله دو بار در یک هفته – از Elektra سوابق Jac Holzman و تولید کننده میکی بیشتر است.

هر دو علاقه مند بودند در آن نوجوان Quatro تنها به عنوان یک عمل انفرادی. او می گوید تنها پس از گهواره شروع به شکستن و مشاوره حمایتی قدیمی ترین خواهر Arlene – به او پیدا کردن در مورد و به دنبال, از خود ارائه دهد.

"من تقریبا از دست رفته فرصت. و آن را از نظر اخلاقی نادرست نیست به من بگویید. میکی گفت: من برادر مایکل که او نمی خواهید برای شکستن یک خانواده گروه است. اگر این [وضعیت معکوس شد] من را تحسین و گفت: "برو!' من پیدا کرده اند راه دیگری برای خودم."

پس از آن وجود دارد این واقعیت است که در حالی که او به فروش می رسد میلیون ها پرونده و به فروش می رسد بزرگ و سالن های کنسرت در اروپا و استرالیا و ژاپن به نظر می رسد بر روی هر تلویزیون نشان می دهد و نشان داد تا در نمرات مجلات و روزنامه ها او هرگز به این سطح از موفقیت در اینجا.

به دلایل فراوان که چرا سوزی Quatro هرگز شکست بزرگ در ایالات متحده است. به عنوان یک زن و کرنش او فقط چند سال جلوتر از منحنی, اما قطعا لگد درب باز برای دیگران. او نمی باید از رادیو پخش و آمار تک آهنگ او در غیر ایالات متحده در جهان است. و او ناعادلانه lobbed در انگلیسی گلم راک با گروههای موسیقی مانند شیرین و T. Rex و اسلید که هرگز واقعا ترجمه به این سواحل.

Quatro به راحتی اذعان می کند او از حضور بازیگری و خوانندگی به عنوان چرم Tuscadero در روز مبارک که واقعا بالا برده و مشخصات خود را در ایالات متحده است. به عنوان doc, توضیح می دهد, تهیه کننده, Garry Marshall حتی ارائه Quatro خود spin off سری برای شخصیت اما او کاهش یافته است به دلیل ترس از typecasting. و در حالی که به موسیقی و مصاحبه واقعا هرگز ساخته شده اشاره جنسیتی یا فمینیسم آن را حذف از لیست طولانی از تحسین آنها احساس متفاوت است.

"من نمی باز کردن درب را بر روی هدف, اما من انجام داد. و من نمی دانستم تا این فیلم ساخته شد که آنچه من سهوا شد به این زنان که مناسب نیست در هر نقطه جایی برای زنده ماندن" Quatro ارائه می دهد. "من خوشحال هستم که در مورد. و من که فوق العاده میراث به قبر من."

Joan Jett چنین بود: قسم خورده Quatro فن و چنین طلبانه imitator در نگاه و مرحله ای که او را فراری bandmates از او خواست به تن کردن آن است. این واقعیت است که او در ادامه به موفقیت های بزرگی تا به حال به نیش Quatro بیش از یک بیت و Quatro می گوید روی صفحه است که بسیاری از مردم آمده اند تا به او درآوریم Jett و/یا موسیقی او برای خود او.

در دهه های اخیر و تا به امروز در حال حاضر 70 ساله سوزی Quatro همچنان برای انجام, برای اصلی و جدید طرفداران در سراسر جهان است. او همچنین سمت hustles به عنوان یک memoirist (استخراج) شاعر (از طریق چشم من), دی جی, تلویزیون مهمان ستاره و headliner در موسیقی تئاتر (Annie Get Your Gun و تلولا – دومی که او co-نوشت).

حتی در قرنطینه زیبا مشغول ساخت موسیقی های جدید با پسرش برای آلبوم آینده در استودیو تهیه یک قهوه جدول نشان داده شده شعر کتاب آپلود 50 از خطوط باس به یوتیوب و انجام آنلاین "یکشنبه ویژه" نواختن پیانو. و پس از آن وجود دارد این اسکریپت فیلم از زندگی او انتظار ها به پایان رسید در اواسط ماه جولای.

"من بدون شرمندگی یک هنرمند. من عاشق ایجاد. و حتی اگر سنگ و رول من است طبیعی ترین زیستگاه من می دانستم که من می خواهم شعبه. و من انجام آنچه که من دوست دارم" او می گوید. "این همه چیز همان. این همه ارتباط و سرگرم کننده است. و با این مستند من می دانم که آمریکا را کشف من است. من هنوز هم بخوان من هنوز بازی باس و در 70 سال من هنوز kick ass "

برای کسب اطلاعات در جولای 1 غربالگری و زنده Q&A از سوزی Q بازدید Altavod.com/movies/suzi-q

برای کسب اطلاعات در این مستند بازدید SuziQMovie.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب