NBA حباب ممکن است شانس کار

ESPN خبرنگار راشل نیکولز شد و در نهایت آماده به ترک اتاق هتل خود را. در یک ویدئو او ارسال شده در خوراک توییتر

توسط ABDOOSNEWS در 1 مرداد 1399

ESPN خبرنگار راشل نیکولز شد و در نهایت آماده به ترک اتاق هتل خود را. در یک ویدئو او ارسال شده در خوراک توییتر خود میزبان پرش اولا قطع مچ بند سبز او تا به حال شده است در حالی که با پوشیدن قرنطینه در اتاق او و ظهور به اورلاندو گرما و آفتاب برای اولین بار در هفت روز است. او عینک یک ماسک و نشان داد او به عنوان قرار دادن در یک لیگ موظف که زنگ خاموش می رود زمانی که شما در عرض شش پا را از شخص دیگری در داخل "حباب".

به عنوان رسانه های اعضای آمده از خود COVID پیله در طول چند روز گذشته خارجی ها رو در دنیای واقعی نگاه کنید که چگونه این ارتباط به کار گرفته کسب و کار خود را به عنوان آن را آماده برای فصل راه اندازی مجدد. خبرنگاران و بازیکنان و کارکنان داخل خود هتل برای یک هفته به عنوان یک اقدام احتیاطی که زمانی که آنها می رسند. سبز گروه مچ دست نیکولز به تن خواهد هشدار لیگ اگر او پدید آمده بیش از حد به زودی چیزی موشک پشتیبان مرکز Bruno Caboclo آموخته زمانی که او جرأت را یک هفته پیش برای مواد غذایی تنها به بازگشت به اتاق خود را برای هفت روز.

ماسک, باند buzzers آن همه به نظر می رسد مانند یک گروه کمک با توجه به مسری طبیعت ویروس است که همراه با تست سخت به نظر می رسد به کار. روز سه شنبه پس از لیگ هفته اول در حباب آنها گزارش صفر موارد coronavirus از 346 بازیکنان تست شده است. قبل از آن تا به حال تست نشان داد تنها دو مورد از این ویروس بین جولای 7 و 13.

برای موشک گارد راسل وستبروک است دوباره به تیم و می تواند آماده برای بازی در این تیم برای اولین بار در نمایشگاه بازی جمعه. روز چهارشنبه گزارش شد که لوک Mbah یک Moute پاک شد برای پیوستن به این تیم در اورلاندو برای اولین بار. آن را به نظر می رسد این موشک و بقیه لیگ در حال آغاز بود که در کل به عنوان آنها می توانند.

برعکس آن اعلام شد که روز سه شنبه Astros TV play-by-play پخش تاد کلاس را از دست شروع فصل با توجه به تست مثبت برای ویروس. خوشبختانه کلاس بدون علامت است اما او نه تنها از دست دادن آستروس رنج می برد. مسکن جو اسمیت به احتمال زیاد نشستن کل سال برای محافظت از خانواده خود را از عفونت است. جوان مشت زن Yordan آلوارز هنوز برای پیوستن به این تیم است. نه خوزه Urquidy. دیگران مانند نزدیک روبرتو اسونا دیر شده بود و نیاز به زمان به شکل گرفتن است.

به دلیل مقررات تیم نمی تواند تایید بازیکنان COVID-19 اما از آن است که به طور گسترده ای به عهده گرفت بیشتر یا دارند یا داشته اند این بیماری است. به چه میزان است گفت: ساخت آن از همه بیشتر خسته کننده است.

بیس بال در حالی که با شور و نشاط تست و تلاش برای انجام همه چیز ممکن است به ویروس را دور از تیم اما هنوز موانع برای غلبه بر. بر خلاف NBA بازیکنان خود و کارکنان در خانه هستند. آنها نمی قرنطینه به هتل. و شاید بحرانی ترین آنها سفر از شهرستان به شهرستان به عنوان Astros را برای جفت خود را از نمایشگاه بازی در کانزاس سیتی در این هفته.

که البته افزایش تصاعدی این شانس را از بازیکنان آینده در تماس با این ویروس. هر تعامل است که ممکن است منبع عفونت است. و از آنجا که آنها صرف زمان زیادی را با هم در نزدیکی یک مورد می تواند در نهایت به معنی چند و یا حتی ده.

NBA طرح از نگه داشتن همه با هم ممکن است به نظر می رسد مانند یک دیوانه مفهوم در سطح, اما ممکن است این تنها یکی است که امید زنده ماندن در طول یک بیماری همه گیر. تا حدودی سخت گیرانه پروتکل هرگز به ذهن محدود تعداد تیم (کاهش سرعت پس از شروع پلی آف) و کمتر بازی به طور کلی باید بهترین شانس در واقع کار. که می تواند فرصت زمانی که این بازی ها در واقع شروع و اگر بازیکنان تبدیل به بی قراری در طول هفته از انزوا اما تا کنون خیلی خوب است.

در حالی که NFL همچنان به مبارزه بیش از آنچه که پروتکل را به جای زمانی که فصل شروع می شود و بیس بال رول تاس با سفر و هیچ قرنطینه NBA در حال انجام است همه چیز از آن می توانید برای قفل کردن لیگ خود را دریافت و از طریق پلی آف نسبتا صدمه ندیده است.

اگر آن را طول می کشد هتل اتاق انزوا مچ دست گروههای buzzers و ثابت تست برای محافظت از آنها و به طرفداران پر برگشتی هیچ کس شکایت خواهد کرد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن