ناسا مریخ در 2020 پشتکار مریخ نورد ماموریت آماده برای راه اندازی

در میان همه گیر ناسا مریخ در 2020 پشتکار مریخ نورد ماموریت برنامه ریزی شده برای راه اندازی در تاریخ 30 ژوئیه پ

توسط ABDOOSNEWS در 2 مرداد 1399

در میان همه گیر ناسا مریخ در 2020 پشتکار مریخ نورد ماموریت برنامه ریزی شده برای راه اندازی در تاریخ 30 ژوئیه پاک است آن پرواز آمادگی نقد و بررسی است که نقطه عطف مهمی در راه خود را به سکوی پرتاب.

با تمام اتصالات بین فضاپیما و اطلس V راه اندازی خودرو کامل اکثر کسب و کار باقی مانده به مریخ در 2020 را مونتاژ و تست و راه اندازی عملیات (ATLO) تیم شامل چک کردن هر یک از بسیاری از سیستم ها و زیر سیستم پردازنده رور aeroshell کروز مرحله و تبار مرحله ناسا روز چهارشنبه گفت:.

"این ماموریت سمبل ملت ما روح جلسه مشکلات و پیدا کردن راه حل با هم" ناسا مدیر جیم Bridenstine در بیانیه ای گفت:.

"باور نکردنی علم پشتکار را فعال و پررنگ بشر ماموریت آن کمک خواهد کرد که ممکن است در حال رفتن به الهام بخش برای همه ما است."

NASA's Mars Rover
پشتکار rover astrobiology ماموریت را برای جستجوی نشانه های باستان زندگی میکروبی. Pixabay

فضاپیما و راه اندازی تیم را یکی از عمده نقد و بررسی کامل.

برنامه ریزی شده در جولای 27, 'راه اندازی آمادگی نقد و بررسی" در آخر قابل توجهی معاینه قبل از ماموریت دریافت تایید نهایی به ادامه راه اندازی.

پشتکار rover astrobiology ماموریت را برای جستجوی نشانه های باستان زندگی میکروبی.

همچنین بخوانید: اپل به ویژه آیفون به محققان امنیتی به نقطه اشکالات

آن را نیز توصیف این سیاره آب و هوا و زمین شناسی هموار کردن راه برای بشر اکتشاف این سیاره قرمز و اولین سیاره ماموریت به جمع آوری و ذخیره سازی نمونه انتخاب شده از مریخ سنگ و سنگپوش — شکسته سنگ و گرد و غبار.

ماموریت بعدی در حال حاضر تحت نظر ناسا در همکاری با ESA (آژانس فضایی اروپا) را ارسال فضاپیما به مریخ برای جمع آوری این ذخیره سازی نمونه ها از سطح و بازگشت آنها به زمین در عمق تجزیه و تحلیل. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن