ناسا انتخاب SpaceX آبی منشاء آن آرتمیس برنامه فضایی

ناسا در مسیر پایدار انسانی اکتشاف از این ماه برای اولین بار در تاریخ است. Pixabay آژانس فضایی آمریکا ناسا روز

توسط ABDOOSNEWS در 13 اردیبهشت 1399
NASA
ناسا در مسیر پایدار انسانی اکتشاف از این ماه برای اولین بار در تاریخ است. Pixabay

آژانس فضایی آمریکا ناسا روز پنج شنبه اعلام کرد آن انتخاب شده است Elon Musk-اجرای SpaceX, جف بزوس متعلق به Blue Origin و Dynetics (یک Leidos شرکت) برای طراحی و توسعه انسانی سیستم فرود (HLS) برای آژانس آرتمیس برنامه یکی از آنها را به زمین اولین زن و مرد بعدی بر سطح ماه تا سال 2024.

کل ترکیب ارزش برای همه اعطا قرارداد $967 میلیون برای 10 ماه پایه دوره است. "با این قرارداد جوایز امریکا در حال حرکت رو به جلو با گام نهایی مورد نیاز برای فرود فضانوردان بر روی ماه تا سال 2024 از جمله باور نکردنی لحظه ای که ما را به دیدن اولین زن پا بر روی سطح ماه گفت:" ناسا مدیر جیم Bridenstine.

ناسا در مسیر پایدار انسانی اکتشاف از این ماه برای اولین بار در تاریخ است.
"این اولین بار است که پس از آپولو عصر که ناسا کمک های مالی مستقیم برای یک انسان سیستم فرود و در حال حاضر ما شرکت در قرارداد برای انجام کار برای آرتمیس برنامه" او در بیانیه ای گفت.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram برای دریافت آخرین به روز رسانی از سراسر جهان!

Blue Origin در حال توسعه یکپارچه کاوشگر خودرو (ILV) – سه مرحله کاوشگر به راه اندازی خود را در آن جدید گلن موشک سیستم و ULA ولکان راه اندازی سیستم. SpaceX در حال توسعه Starship – کاملا یکپارچه کاوشگر است که با استفاده از SpaceX فوق العاده سنگین و موشک.

Dynetics (یک Leidos شرکت) از هانتسویل آلاباما در حال کار بر روی Dynetics انسان فرود سیستم (DHLS) – یک ساختار واحد ارائه صعود و نزول قابلیت های که راه اندازی خواهد شد در ULA ولکان راه اندازی سیستم. پنجاه سال پیش آپولو ناسا برنامه ثابت ممکن است به زمین انسان در ماه و بازگشت آنها را با خیال راحت به زمین.

"ما در راه ما. با این جوایز ما شروع هیجان انگیز و با همکاری بهترین صنعت برای به انجام رساندن کشور به اهداف. ما کارهای زیادی پیش رو به خصوص بیش از این بحرانی 10 ماه. من اعتماد به نفس بالا که کار با این هم تیمی های ما موفق خواهد شد" مطلع داگلاس Loverro ناسا دانشیار مدیر بشر اکتشافات و عملیات ماموریت اداره در واشنگتن است.

SpaceX
آژانس فضایی آمریکا روز پنج شنبه اعلام کرد آن انتخاب شده است Elon Musk-اجرای SpaceX, جف بزوس متعلق به Blue Origin و Dynetics (یک Leidos شرکت) برای طراحی و توسعه انسانی سیستم فرود (HLS) برای آژانس آرتمیس برنامه یکی از آنها را به زمین اولین زن و مرد بعدی بر سطح ماه تا سال 2024. Wikimedia Commons

ناسا شرکای تجاری را تصحیح خود کاوشگر مفاهیم از طریق قرارداد پایه پایان دوره در فوریه 2021. در آن زمان آژانس ارزیابی خواهد شد که از پیمانکاران انجام خواهد شد اولیه تظاهرات ماموریت.

متهم با بازگشت به ماه در چهار سال آینده ناسا را Artemis برنامه را نشان می دهد دانش جدید در مورد ماه و زمین و ریشه های ما در منظومه شمسی است. انسان فرود سیستم یک بخش حیاتی از ناسا به اعماق فضا اکتشاف طرح همراه با فضا راه اندازی سیستم (SLS) موشک Orion spacecraft, و دروازه است.

همچنین بخوانید: هند کامل مستند در نتیجه افزایش درآمد تاثیر بین المللی: آمازون

ناسا گفته است که بازگشت به ماه برای کشف علمی مزایای اقتصادی و الهام بخش برای نسل جدید است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن