Namit دس اعتراف اولیه خود را با هدف تبدیل شدن به یک نوازنده

یکctor Namit دس اعتراف خود هدف اولیه این بود که یک نوازنده و او هرگز خاموش شده با رویای به یک بازیگر."زمانی که

توسط ABDOOSNEWS در 29 تیر 1399

یکctor Namit دس اعتراف خود هدف اولیه این بود که یک نوازنده و او هرگز خاموش شده با رویای به یک بازیگر.

"زمانی که من شروع به بازیگری در فیلم های من 25 و فیلم 'Wake Up Sid'. آن بوده است که 11 سال پس از آن. من عمل کرده اند در مجموعه تلویزیونی میزبانی تلویزیون را نشان می دهد عمل در تبلیغات تئاتر انجام می شود. من واقعا نمی باید سفت و سخت رویای تبدیل شدن به یک بازیگر بالیوود. من اجازه زندگی اتفاق می افتد به من. نه من فکر می کنم من می خواستم برای انجام موسیقی من بسیار پرشور در مورد آن چرا که موسیقی اجرا می شود در خانواده است. من در درجه اول می خواستم برای تبدیل شدن به یک موسیقیدان, من آغاز شده است که راه" Namit گفت: سرپرستان.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

این بازیگر که به تازگی ساخته شده و علامت خود را در OTT با نشان می دهد مانند "Aarya" و "مافیا", دارد هویت دوگانه به عنوان یک هنرمند: "من فکر می کنم به عنوان یک بازیگر که او نیز می داند که موسیقی باعث می شود زندگی من هیجان انگیز تر است. من یک بازیگر است که می تواند آواز خواندن به عنوان به خوبی. بسیار وجود دارد در موسیقی من و که می افزاید: یک لایه که من به عنوان یک فرد."

شروع سفر خود را در تلویزیون با نمایش "pancham نمایشگاه تالار"او مشهور شد و با مجموعه تلویزیونی "Sumit سامبال Lega". او به طور فعال می کند و تئاتر انجام شده است در پخش چنین به عنوان "صداهای خاموش", "Much Ado About Nothing", "رئیس جمهور آینده", "Mastana Rampuri Urf Chappanchuri" و "هملت دلقک شاهزاده".

Namit Das: I primarily wanted to become a musician
"زمانی که من شروع به بازیگری در فیلم های من 25 و فیلم 'Wake Up Sid.", Namit گفت. پینترست

"من فکر می کنم من یک فاعل و من این مبارزه یک مبارزه چون من و گفت که من یک فرد مبتلا. من نه. که این است که ما چگونه رشد می کنند, ما به یاد بگیرند که از طریق فرایند. آن زمان من 11 سال به پیدا کردن فضا. مردم ممکن است فقط می گویند که من یک مقدار زیادی از زمان است که درست است. اما این درست است که زمان را برای یک بازیگر به رشد و رضایت بخش سفر. این نگرش به من کمک کرد زنده ماندن" او می افزاید.

همچنین بخوانید: Facebook برای راه اندازی بخش جدید برای کم ارزش کردن تاج اسطوره

بنابراین چه چیزی است که بهترین نکته او برای تمام جوانه زدن بازیگرانی که بسته کیسه های خود را و سر به شهر رویایی بمبئی?

"من می گویند که به عنوان یک جوجه بازیگر زمانی که شما وارد دنیای بازیگری آماده سازی ذهن برای کشف خود را. اگر شما در حال آمدن به این دنیا برای نام و شهرت و پول شما در حال اتصال خود را به نتیجه که غیر قابل پیش بینی است. شما هرگز می دانم که نشان می دهد و یا فیلم را کار می شود و یا توسط مخاطبان. راستش روند درآمد محبوبیت بسیار آهسته است. من شات همه نشان می دهد که به تازگی منتشر شده — 'Aarya', 'ایتالیا' و آینده 'مناسب پسر' — راه قبل از. بنابراین در زمان نشان می دهد طول می کشد سال انتشار. برای یک بازیگر, صبر و شکیبایی است که قطعا یک کلید برای زنده ماندن" Namit امضا کردن. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب