آقای کمال گرا, Aamir Khan, می دهد برخی از راهنمایی های ارزشمند به فیلمنامه نویسان در طول مستند

لایه برداری یک گام مهم در مراقبت از پوست. Pixabay لایه برداری است که یک گام بسیار مهم در مراقبت از پوست. هنگام

توسط ABDOOSNEWS در 21 اردیبهشت 1399
cosmetics-4050088_1920
لایه برداری یک گام مهم در مراقبت از پوست. Pixabay

لایه برداری است که یک گام بسیار مهم در مراقبت از پوست. هنگامی که شما با استفاده از نوع مناسب از exfoliant تفاوت در ظاهر و بافت پوست را بهبود می بخشد بیش از شب.

با استفاده مداوم برداری خواهد حفظ سلامت و جوانی پوست است. اما چگونه شما لایه برداری فوق العاده مهم است زیرا با استفاده از اشتباه exfoliant خواهد شد و در نهایت صدمه زدن به پوست شما و باعث مشکلات جدی است.

چرا باید به شما استفاده از یک آنزیم?

هر کس نیاز به پوسته پوسته شدن به دلیل طول زمان با توجه به محافظت نشده قرار گرفتن در معرض آفتاب و آلودگی سن و برخی از اختلالات پوستی پوست دیگر نمی تواند پوسته پوسته شدن (ریختن سلول های مرده پوست) آن را به عنوان یک بار بود به طور طبیعی هنگامی که ما جوان بودند. هنگامی که پوست نمی تواند پوسته پوسته شدن در خود و دیگر آن علل نامطلوب ساخت لایه های مرده پوست است که می تواند منجر به مسدود شدن منافذ پوست, جوش داشتن خشک یا ترکیبی از پوست پوست نگاه و احساس خشن و کسل کننده و مانع توانایی پوست برای درمان و ترمیم خود را.

بسیاری از مردم فکر می کنم با استفاده از ساینده و اسکراب یا با یک قلم مو و یا loofah یک راه برای لایه برداری پوست است اما هستند کسانی که واقعا وحشتناک زیرا آنها ایجاد اشک های میکرو در سطح پوست است که باعث می شود یک مناجات از مشکلات از جمله کلاژن تفکیک قرمزی کم آبی و از بین می برد و پوست تا پوست می شود بیشتر مستعد ابتلا به آسیب های زیست محیطی.

وزش کلیدی برای هر پوست مراقبت گام به گام از جمله لایه برداری

مشکل دیگر با استفاده از ساینده و اسکراب برای لایه برداری است که آنها به سادگی نمی تواند برسد که در آن لایه های ساخته شده تا پوست مرده اقامت. اسکراب تنها می تواند تاثیر بسیار سطح پوست است. اگر اسکراب ملایم است که ممکن است خوب برای پاکسازی, اما آن را نمی خواهد کمک به پوست ریختن مرده پوست راه های جوان پوست می کند.

Exfoliation_tools
ابزار مورد نیاز برای لایه برداری مانند پلاستیک, داخل حمام اسفنجی در زیر آن یک قلم مو با سنگ پا در یک طرف و یک قلم مو از طرف دیگر در پایین سمت چپ یک ماسک گل بسته در بالا سمت چپ یک شیشه ژل اسکراب بدن. Wikimedia Commons

مطلق بهترین راه برای لایه برداری است که با استفاده از یک ترک-AHA exfoliant (از جمله گلیکولیک یا اسید لاکتیک) و یا ترک در BHA exfoliant (که تنها اسید سالیسیلیک). هنگامی که یک AHA و BHA یا ترک بر روی آنزیم های فرموله شده است بدون هر گونه مواد تحریک کننده مانند witch hazel الکل یا روغن های ضروری می تواند نتایج شگفت انگیز. هر دو AHAs و BHA به حداقل رساندن چین و چروک, روشن کسل کننده, پوست, بهبود, تغییر رنگ پوست صاف, خشن, پوست, تقویت پوست, کاهش جوش, unclog منافذ و حتی پوست!

BHA در نظر گرفته شده است بهترین برای پوست های معمولی تا چرب و یا مختلط و AHA در نظر گرفته شده است بهترین برای طبیعی به پوست خشک. اضافه کردن یک ترک در AHA و BHA یا آنزیم های خود را به محصولات مراقبت از پوست روال ساده است.

یک یا دو بار در روز بعد از شما پاک و تن درخواست exfoliant بیش از همه خود را به صورت و گردن و سینه و حتی خود دست و پا کنند. شما می سپس خود را با دیگر محصولات مراقبت از پوست.

به یاد داشته باشید که در طول روز آخرین محصول اعمال شما است که همیشه ضد آفتاب با SPF 30 یا بیشتر است.

در اینجا چند راهنمایی برای چگونه به لایه برداری:

شما می توانید پوسته پوسته شدن اطراف ناحیه چشم اما نه پلک و یا به طور مستقیم زیر چشم (در امتداد خط شلاق پایین تر).

ادامه مطلب: 3 مرحله به دنبال پس از تصادف خودرو

شما نمی نیاز به صبر برای شما BHA یا AHA exfoliant به جذب یا خشک; شما می توانید هر محصول دیگر در روال خود را-مرطوب کننده, سرم دور چشم کرم یا کرم های ضد آفتاب-بلافاصله پس از آن.

آزمایش با استفاده از انواع رز و سنج چه فرکانس برنامه با این نسخهها کار بهترین برای شما. برخی از افراد بزرگ انجام لایه برداری با AHA و BHA یا دو بار در روز, در حالی که دیگران پیدا کردن که یک بار در روز یا هر روز دیگر است که یک تعادل کامل است. توجه داشته باشید که چگونه پوست خود را پاسخ می دهد و بر این اساس تنظیم کنید. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب