حرکت به سوی جهانی بدون پلاستیک

هر سال هشت میلیون تن پلاستیک در اقیانوس یک میلیون پرندگان دریایی. PixabayPlastic آلودگی یکی از مبرم ترین مسائل

توسط ABDOOSNEWS در 19 خرداد 1399
plastic bottles
هر سال هشت میلیون تن پلاستیک در اقیانوس یک میلیون پرندگان دریایی. Pixabay

Plastic آلودگی یکی از مبرم ترین مسائل زیست محیطی و مصرف کنندگان به طور فزاینده مهم از بسته بندی محصولات است که آنها را خرید.

هر سال هشت میلیون تن پلاستیک در اقیانوس یک میلیون پرندگان دریایی و تهدید صدها نفر از زندگی دریایی گونه است.

توسط تدریجی پلاستیکی استفاده می شود برای مصرف کننده محصول بسته بندی و نورپردازی عمده دلالت را برای جلوگیری از استفاده بیش از 2500 تن پلاستیک در سال است.

دنبال NewsGram در Facebook به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

"این برابر است با 125 میلیون بطری های PET که قرار داده شده در یک ردیف خواهد کشش بیش از 8000 کیلومتر (5,000 مایل) تقریبا فاصله از Troms در شمال نروژ به جبل الطارق در نوک جنوبی جزیره ایبری و برگشت. در بالا از آن ما بسته بندی جدید کوچکتر است کاهش انتشار کربن از حمل و نقل و مواد ما استفاده از 6000 تن در سال – معادل مقدار CO2 که 270,000 به طور کامل رشد درختان جذب می تواند در یک سال است.

"زباله های پلاستیکی است که تاثیر بسیار منفی بر روی سیاره ما و آن تنوع زیستی و ما تصمیم گرفتیم که ما باید نقش پیشرو و شروع به استفاده از پلاستیک-رایگان جایگزین. آن است که کار درست را انجام دهید و با افزایش انتظارات مشتریان ما" گفت: Eric Rondolat مدیر عامل شرکت نمایند. او اضافه کرد که او به نظر می رسد به جلو به لحظه ای که آنها می توانند اعلام رفتن به طور کامل پلاستیک-رایگان خود را در بسته بندی.

به طور متوسط بسته بندی سیاست نیاز به تمام بسته بندی شامل بیش از 80 درصد بازیافت کاغذ و مواد باید از گواهی منابع تجدید پذیر. در مواردی که مقاله بر اساس مواد نیست قابل اجرا نمایند به نظر می رسد به غیر پلاستیکی جایگزین. آن را در حال حاضر آغاز فاز از پلاستیک با از بین بردن معمولا با استفاده از پلاستیک درج از Philips Hue لامپ بسته بندی. آن را نیز انتخاب کاغذ فوم برای بسته بندی به تازگی راه اندازی Philips Hue بازی HDMI Sync جعبه.

Plastic
"زباله های پلاستیکی است که تاثیر بسیار منفی بر روی سیاره ما و آن تنوع زیستی و ما تصمیم گرفتیم که ما باید نقش پیشرو و شروع به استفاده از پلاستیک-رایگان جایگزین.", گفت: Eric Rondolat مدیر عامل شرکت نمایند. Pixabay

طبق این شرکت جایگزین بسته بندی تاول زده ام با کاغذی جعبه بسته بندی خواهد بود توالی محصول خود را در سراسر نمونه کارها و مناطق مختلف شروع با لامپ های LED در اروپا در سه ماهه سوم سال 2020 و سایر نقاط جهان زیر 2021 آغاز.

دلالت گفت که آن را در حال حاضر شروع به جایگزین کردن پلاستیک بسته بندی تاول زده برای آن لامپ های LED با کاغذ-بر اساس مواد در اقیانوس آرام که در آن سوئیچ دریافت شد بسیار مثبت و منجر به افزایش فروش.

همچنین بخوانید: پایدار برنامه سفر پست همه گیر

"زمانی که ما جایگزین بسته بندی ما در منطقه اقیانوس آرام مشتریان گفت که آن را جذاب تر و سازگار با محیط زیست. من بر شرکت های دیگر به پیوستن به ما در ساخت سوئیچ و با کمال میل از ما به اشتراک گذاری درس های آموخته شده" Rondolat اضافه شده است.

"تدریجی پلاستیک است یک راه بیشتر ما در حال رانندگی پایداری در کسب و کار ما و نقطه عطف دیگری در کنار ما روشن تر زندگی بهتر, جهانی پایداری برنامه. ما در مسیر رسیدن به کربن بی طرفی در سطح جهان در این سال و در حال حاضر به دست آورد کربن بی طرفی در 15 ما 19 بازار. ما به رسمیت شناخته شد در سال 2019 با نام بودن رهبر صنعت در داو جونز شاخص پایداری برای سومین سال در یک ردیف." (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب