مادران با Covid-19 بعید است به تصویب ویروس را به نوزادان: نیشتر مطالعه

Contrary به یافته های قبلی محققان در حال حاضر ادعا می کنند که مادران با Covid-19 عفونت بعید است به تصویب این و

توسط ABDOOSNEWS در 4 مرداد 1399

Contrary به یافته های قبلی محققان در حال حاضر ادعا می کنند که مادران با Covid-19 عفونت بعید است به تصویب این ویروس را به نوزاد خود را اگر صحیح بهداشت اقدامات مشاهده شده است.

این مطالعه در مجله لانست منتشر شده کودک و نوجوان, سلامت, مجله, بررسی 120 نوزادان متولد شده از مادران با Covid-19 عفونت یافت و هیچ موردی از انتقال ویروس در حین زایمان یا پس از دو هفته تغذیه با شیر مادر و پوست به پوست تماس بگیرید.

این یافته ها نشان می دهد که مادران با Covid-19 عفونت می تواند شیر و ماندن در همان اتاق به عنوان تازه متولد شده خود را با خیال راحت اگر از آنها استفاده مناسب از پوشش صورت و به دنبال روش های کنترل عفونت.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

"ما می دانیم که پوست به تماس پوست با پوست و تغذیه با شیر مادر مهم است برای هر دو مادر و نوزاد پیوند و برای طولانی مدت بهداشت کودک" گفت: مطالعه نویسنده پاتریشیا DeLaMora از NewYork-پروتستان Komansky بیمارستان کودکان ما.

Lancet study shows mothers unlikely to pass Covid-19 to newborns
مادران با Covid-19 عفونت می تواند شیر و ماندن در همان اتاق به عنوان تازه متولد شده خود را با خیال راحت. Pixabay

"یافته های ما نشان می دهد که نوزادان متولد شده از مادران با Covid-19 عفونت هنوز هم می تواند از این با خیال راحت اگر اقدامات مناسب کنترل عفونت ها به دنبال" DeLaMora اضافه شده است.

آخرین مطالعه مشاهده نتایج از 120 نوزادان متولد شده به 116 مادران در سه بيمارستان در شهر نیویورک بین مارس 22 مارس 17 سال 2020 است.

همه بچه ها اجازه داده شد برای به اشتراک گذاشتن یک اتاق با مادران و شیر اگر مادران خود را به خوبی به اندازه کافی. بچه ها نگهداری می شدند در محصور بچه شش پا از هم جدا به جز در طول تغذیه با شیر مادر.

مادران آنها نیاز به پوشیدن ماسک های جراحی در حالی که دست زدن به نوزادان خود را و به دنبال مکرر دست و سینه مراحل شستشو.

همه بچه ها تحت تست PCR از یک بینی گرد و خاک در 24 ساعت اول تولد و هیچ یک آزمایش مثبت برای Covid-19.

دنبال کردن داده ها در دسترس بود برای 82 نوزادان پس از پنج تا هفت روز از زندگی است. از این اکثریت قریب به اتفاق تا به حال شده است در یک اطاق با مادران آنها (83 درصد) و سه چهارم شد و هنوز هم شیر (78 درصد).

در مجموع 79 بچه ها تست شد و برای SARS-CoV-2 ویروس دوباره پس از 5-7 روز و 72 نوزادان دریافت یک تست بیشتر پس از دو هفته از تولد.

Lancet study shows mothers unlikely to pass Covid-19 to newborns
نتايج نشان داد که هیچ یک از نتایج مثبت بودند و هیچ یک از نوزادان نشان داد علائم Covid-19 در هر زمان. Pixabay

نتايج نشان داد که هیچ یک از نتایج مثبت بودند و هیچ یک از نوزادان نشان داد علائم Covid-19 در هر زمان.

همچنین بخوانید: مصرف شکلات قلب خود را سالم نگه می دارد

پنجاه و سه نوزاد تحت یک کنترل از راه دور چک آپ توسط ویدئو کنفرانس پس از یک ماه از تولد. همه آنها همچنان بالینی خوب و در حال رشد مناسب این مطالعه گفت.

با این حال محققان برجسته که حجم نمونه در این مطالعه کوچک است به منظور جلب نتیجه گیری قطعی و مطالعات بزرگتر ممکن است نیاز باشد.

قبلا مورد مطالعه منتشر شده در اطفال بیماری های عفونی مجله شواهد Covid-19 انتقال از مادر به نوزاد. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب