آنها به زندگی در زمان جنگ جهانی دوم, فلج اطفال, دهه شصت, تورم, 9/11 و رکود اقتصادی ،

کسانی که در اواخر 70s و 80s در حال حاضر در میان آسیب پذیرترین در coronavirus بیماری همه گیر. در نظر گرفته شده در میان بزرگترین نسل همه آنها می دانند چه فداکاری معنی. من مصاحبه کردم چهار نفر از آنها از جمله مادر من در میشیگان.

است و با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی به سالم باقی می ماند تحقق همه گیر توانمند است. تمام ارائه خود را در چالش های امروز در مقایسه با گذشته با وضوح و بینش.

“شما بیاموزد که خود را”

باربارا Dyche فقط یک کودک در طول جنگ جهانی دوم در حال رشد در گرجستان شهر در جنوب آتلانتا.

در حال حاضر 83 بازنشسته وراج زندگی می کند که در جنوب شرقی گرجستان به یاد می آورد یکی دیگر از زمانی که ایالات متحده با آن مواجه دلهره آور دشمن.

“من را از طریق رفت جنگ جهانی دوم است. من به یاد داشته باشید آن را مانند دیروز” Dyche گفت. “کاغذ می آیند و در بعد از ظهر و آنها را تصاویر و داستان های که در چند روز گذشته.”

Dyche گفت: این بیماری همه گیر است که شبیه به جنگ جهانی دوم در نظر چگونه آن را در تغییر زندگی روزمره است.

“من فکر نمی کنم ما تا به حال چیزی است که بسته تمام جهان پایین” Dyche گفت: از coronavirus.

“آن را سمت راست وجود دارد با جنگ جهانی دوم است. بنزین, شیر, شکر, همه چیز جیره بندی شد. مادر خواهد تجارت قهوه تمبر به مادر بزرگ من برای شکر. سپس تمام زنان را ژله و مربا و چیزهایی مانند آن.”

بیشتر: که در آن است coronavirus در فلوریدا آمریکا

لاستیک شد جیره بندی بیش از حد, او گفت:. Dyche به یاد می آورد پدر او در قانون گفتن او چگونه خود را تسلیم لاستیک ماشین برای جنگ تلاش و سوار یک اتوبوس به محل کار.

و در میان چنین خطر ناک بار رئیس جمهور فرانکلین دلانو روزولت در گذشت.

“من می توانم به یاد داشته باشید زمانی که FDR درگذشت. من می توانم به یاد داشته باشید که روز به عنوان کاملا به عنوان چیزی” Dyche گفت.

او به یاد می آورد که چگونه بسیاری از بزرگسالان فکر امریکا دشمنان خواهد حمله آمریکا پس از مرگ روزولت بود که رئیس جمهور از سال 1933 تا 1945.

Dyche به یاد زمان مادر او گفت: او را در لباس خشک کردن در خارج در یک خط. او 6 سال است.

“من خیلی وحشت زده. من در خلوت دعا ژاپنی ها نمی خواهد بمب من تا زمانی که من لباس در خانه,” او گفت:.

فلج اطفال نیز یک نگرانی در همان زمان به خصوص برای کودکان است. آن را تا اواسط دهه 1950 زمانی که دکتر جوناس سالک توسعه اولین واکسن فلج اطفال که پدر و مادر را احساس امن است.

“من می توانم به یاد داشته باشید که خیلی می ترسم از این که” Dyche گفت او غلبه چنین ترس. “به مادرم گفت:” آن را خورد و آن را متوقف کند.’ شما یاد بگیرند که بستگی به خود خود شما.”

امروزه او گفت که او لذت می برد از گذراندن وقت با دو سگ دیزی و راکی و تماشای نشان می دهد و فیلم در جریان سایت از جمله Netflix بکشد.

“‘Tiger King’? اوه خدای من بله. من تماشا و خندید” Dyche گفت: chuckling. “و شما می دانید که آنها در حال رفتن به عاقبت آن است.”

Dyche تا به حال برای تحمل و قدرت همه گیر بدون شوهرش در کنار او. ریچارد Dyche همچنین 83 سال گذشته وارد زندگی ارشد مرکز. این زن و شوهر شده است برای ازدواج 63 سال پس از اولین جلسه زمانی که آنها 16. آنها بحباله نکاح در اوردن, سه سال بعد.

“پدر و مادر ما در هر دو طرف گفت: “شما خواهید بود در مدت شش ماه’,” او گفت:, با نور خنده.

ریچارد استفاده می شود برای جلوگیری از خانه خود را و بازدید حداقل سه روز در هفته اما متوقف شد و در هفته های اخیر.

“بدترین قسمت شده است نه اینکه به قادر به برقراری ارتباط با ریچارد” او گفت:.

“ما می نشستن در ایوان و بحث در مورد همه چیز. بنابراین در حال حاضر او واقعا جدا شده است.”

Dyche گفت: او هنوز هم بازدید شوهر او را به او را از طریق پنجره ارشد مرکز که در آن او گفت که او در حال درمان هست.

“من می توانم بگویم آنچه که او با پوشیدن من می توانم بگویم اگر او ماندن تمیز و شسته و رفته” او گفت:.

“شما فقط نوع یک احساس فیزیکی خود را به خوبی بودن. و دیدن که لبخند. ما همیشه دست ما را به پنجره و در تماس با یکدیگر از طریق شیشه ای.”

“من فقط امیدوارم که آن را ادامه می دهد و این نوع مهربانی”

من مادر باربارا Osborn متولد شد و چند ماه پس از ایالات متحده وارد جنگ جهانی دوم و البته به یاد داشته باشید خیلی از این بحران جهانی است.

اما زمان دیگری شبیه به این زمان همه گیر برای او زمانی بود که فلج اطفال شایع شد. در حال حاضر 77, مادر من به یاد زمانی که او پدر و مادر و خواهر و برادر بودند در حال حرکت از Detroit خانه و به حومه شهر سنت کلر شرس.

خود را در جامعه جدید تا به حال یک پارک زیبا کنار دریاچه سنت کلر و آنها نمی تواند در آب ترس از ابتلا به فلج اطفال, او گفت:.

در اواخر دهه 1960 مدنی نزاع درگرفته در سراسر کشور است. برای Detroiters آن را به معنای مقابله با 1967 شورش است که در سمت چپ 43 کشته و 1,189 مجروح و در نتیجه بیش از 7,200 بازداشت و بیش از 2000 ساختمان نابود شده است.

پدرم John Osborn کار کرده و مرکز شهر در یک کار در کمیسیون و او را از کار برای بیش از یک هفته است.

بیشتر: مهمان نظر: “به عنوان یک بازمانده, من با اعتماد به نفس ما زنده خواهد ماند’

با مرگ پدر 20 سال پیش در ماه گذشته مادر من زندگی می کردند به تنهایی و مستقل شد تا چند سال پیش که او به تخت زده.

مراقبان بازدید روزانه و تمام اقدامات احتیاطی زیر همه گیر با شستن دستها و استفاده از دستکش. آنها انجام داده ایم این همه در کنار هر حال اما این هرگز مهم تر بوده است به خصوص از آنجا که مادر من است که در آسیب پذیر ترین گروه سنی است.

“بزرگترین چیزی است که بازدید کنندگان است. این چیزی است که من بیشتر از دست” مادر من گفت یکی از سخت ترین قطعات برای او با این بیماری همه گیر.

“اما من خوب دستیاران و اگر من آنها را ندارد, من واقعا می تواند تنها. آن می تواند بسیار بدتر از آنچه که من شنیده ام.”

او شکایت نمی دانستم او خوش شانس برای زندگی در یک خانه سالمندان است.

من خواهر جین و اعضای خانواده اش دیدار او به طور منظم. آنها به چالش کشیده شده است تلاش برای پیدا کردن دستکش و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی برای مراقبان.

آنها را به مواد غذایی خود را بیش از حد, مانند, Panera سالاد. و وعده های غذایی بر روی چهار چرخ هنوز هم ارائه می شود او ناهار هر روز هفته که او را به نام یک برکت و رحمت است.

چیز دیگری من مامان متوجه شده بود که چگونه مردم هستند بهتر است به یکدیگر شبیه به پس از 9/11. او به یاد می آورد داستان چگونه یکی از دستیاران او بود از او زباله در مادر و در حومه دیترویت صفحه اصلی مالش با پوشیدن (به عنوان همه آنها را انجام دهد).

هل دهنده رفت و در سراسر خیابان را به او بگویم دستیار چگونه خدا را شکر او برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در میان کسانی که در خط مقدم نگه داشتن هر کس امن است.

“این چیزی است که من امیدوارم که اتفاق می افتد بعد از این که مردم به نوعی به یک دیگر” من مادر گفت. “من فقط امیدوارم که آن را ادامه می دهد این نوع از مهربانی.”

او همچنین معتقد است coronavirus را خانواده و نزدیک با همه زیر یک سقف در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله.

“ما نشسته بود و شام هر شب,” او گفت: از دوران کودکی و معدن. “بسیاری از این بچه ها که ندارد در حال حاضر. آن را در مورد صرف زمان بیشتری است. من می خواهم برای دیدن آن است.”

“خدا با من است, محافظ, که من در سراسر”

دختر sharecroppers ماری Speakman می داند چند چیز در مورد کار سخت و پشتکار است.

و در حال حاضر او را در خط مقدم در این بیماری همه گیر 78 ساله خارج شده و کارگر در حومه آتلانتا. او گفت که او متوجه اهمیت بیش از همیشه از کار و مشتریان نشان دادن قدردانی خود را به او و همکاران.

“من مطمئن شوید که من پوشیدن ماسک به خصوص کار در خارج” Speakman گفت. “در حال حاضر من خوب است. خدا محافظ من است که من در سراسر.”

او زندگی می کند برادر کوچکتر او که 70 در Moreland گرجستان, اضافه کردن زندگی خود را در حال حاضر است خانه و محل کار.

بیشتر: سیاه مردم در حال مرگ از coronavirus در نرخ بسیار بالاتر و در شهرستانها در سراسر ایالات متحده آمریکا

و به عنوان یک آفریقایی-آمریکایی Speakman گفت: او شگفت زده شد در هفته گذشته با اخبار که یک درصد بالاتر از سیاه پوستان در حال مرگ از coronavirus به خصوص در شهرستانها بزرگ است.

“هنگامی که من برای اولین بار شروع به شنیدن آن به نظر می رسید آنها گفت: نبود مؤثر بر سیاه پوستان,” او گفت:.

فعال در کلیسا Speakman گفت: او آموخته به شرکت در خدمات بر روی تلفن خود را در حالی که همچنین با استفاده از این دستگاه برای برقراری ارتباط با دیگر محله های کشیش نشین.

نگرانی خود را باقی می ماند با کسانی که تلاش برای تحمل و قدرت در طول این بیماری همه گیر است که منجر به یک رکورد تعداد مدعیان بیکاری.

“مکان بسته اند و مردم نیست, شاغل در مشاغل,” او گفت:. “در حال حاضر چیزی که مرا ناراحت می کند این است که از خطر و اثر آن را تا به حال در خانواده ها به خصوص عزیزان در خانه های سالمندان.”

“ما نیاز به ادامه به حرکت در,” او اضافه شده است. “من امیدوار هستم پس از این بیش که آنها باید یک واکسن. در حال حاضر مردمی’ کودکان به مدرسه بروند و آنها را به عکس و امیدوارم آنها اضافه کردن به آن.”

“مشاوره خوب در خارج وجود دارد و آن را احمقانه به آن را نادیده بگیرد”

تام رینولدز سرنشین کشتی از طریق کانال پاناما به Mayport در جکسون ویل.

تا هشتاد ساله زندگی می کند که در نزدیکی جکسون می گوید: بیماری همه گیر کوروناویروس چیزی است که هر کس نیاز به تحمل اما آن را نه پایان جهان است.

“این نیز بگذرد. مردم تنظیم خواهد شد به آن گفت:” رینولدز 82.

“و نمی توان آن را یک چیز بد نیست به چند تغییرات در شیوه زندگی ما در اینجا. من معنی نیست که به صدا اما در این روز و سن که برخی از افراد جوان احساس آنها به عنوان چیزی من می توانم به یاد داشته باشید زمانی که من یک کمی بیشتر از یک نوجوان. من به یاد داشته باشید پدر من به من گفتن من باید حق هر چیزی من می تواند استطاعت.”

بیشتر: فلوریدا, خانه های پرستاری در بالا هشدار برای رمان coronavirus برای ساکنان آسیب پذیر

بیشتر: برنت چاق شدن: 101 ساله, ماسک ساز با استفاده از مهارت های یک عمر به کمک در بحران

در حال رشد در رود آیلند در طول جنگ جهانی دوم رینولدز گفت: او به خاطر نیاز به کشیدن علف های هرز و آبیاری خانواده اش پیروزی باغ.

“من به یاد داشته باشید مواد غذایی کوپن و جیره کتاب,” او گفت:. “آن را هدر نمی خواهید نیست. این راه مردم زندگی می کردند. من متولد و به آن نمی دانید بهتر است. من به یاد داشته باشید از هر کسی که شکایت در مورد آن.”

رینولدز نیز به یاد می آورد فلج اطفال بحران در جوانی هنگامی که یکی از همسایه خود را در آهن ریه است.

“که یه جورایی ترسناک,” او گفت:. “شما نمی تواند شنا کردن در نهر محلی است. هیچ بحران واقعی چیزی است که ما نمی تواند غلبه بر برخی مشکلات و ناراحتی در طول راه.”

امروزه رینولدز گفت که او به طور عمده باقی می ماند و در خانه دیگر نسبت به فروشگاه در Publix به خرید مواد غذایی. او گفت که او نمی دستکش بپوشید اما همیشه یک ماسک ها و مغازه ها یا در اوایل و یا اواخر زمانی که مردم کمتر در فروشگاه هستند.

“آنها می گویند افراد در معرض خطر هستند بنابراین من شکل من قصد ندارم به فشار شانس” رینولدز گفت.

“من از دست بیرون رفتن به شام اما از آن چیزی است که ما باید به قرار داده تا با. من انجام پخت و پز خود را, اما من رفته به یک درایو-از طریق چون من مثل یک ساندویچ مرغ.”

به طور کلی هر چند رینولدز گفت: او نظر خود را پر برکت در زندگی اش و معتقد است که این بیماری همه گیر را در مورد تغییرات از جمله برخی از آنهایی که مثبت.

“من امیدوارم که مردم را نگاهی دقیقتر به همسایگان خود و بقیه بشریت” او گفت: “و شاید باید کمی رویکرد متفاوت چگونه برخورد ما با مردم چگونه چیزهایی که ما را برای اعطا شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im