مودی دولت Chatbot سیل با Lockdown سوالات

توسط Nikhila Natarajan بuilt در زمان ثبت از پنج روز هند رسمی coronavirus chatbot MyGov تاج مرکز که به ثمر رسان

توسط ABDOOSNEWS در 17 اردیبهشت 1399

توسط Nikhila Natarajan

بuilt در زمان ثبت از پنج روز هند رسمی coronavirus chatbot MyGov تاج مرکز که به ثمر رساند تا 21 میلیون کاربر و 25 میلیون کاربر درگیری در حال حاضر bunging از پاسخ به تکرار کاربران مضطرب نمایش داده شد گردان در سراسر کشور تمدید مستند پس از رسیدگی اولیه سیل سوالات در COVID-19 علائم و ایمنی.

هند مستند تمدید شده است که از آوریل 4 برای بیشتر از دو هفته تا مارس 17 به عنوان تأييد موارد عبور 42,800 و مرگ و میر افزایش به 1,389. آزمایشی بازگشت به زندگی عادی را از سر گرفت در کم خطر و مناطق با چند و یا هیچ مورد در حالی که محدودیت ادامه داد: در جای دیگر در کشور است.

"بسیار به سرعت ما نقل مکان کرد از 'چگونه می توانم گرفتن COVID' و 'چگونه می توانم اقامت امن' برای سومین دسته از سوالات است. هنگامی که می خواهیم برای باز کردن ؟ چگونه ما باز است ؟ می توانم بروم ؟ از کجا می توانم دریافت مواد غذایی? چگونه می توانم سفر ؟ آیا سفر باز است؟," Aakrit Vaish بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Haptik مکالمه AI شرکت ساخته شده است که chatbot گفت: سرپرستان در یک مصاحبه تصویری.

india lockdown
در حالی که مستند تمدید شده است بیشتر به 17 ماه مه دولت chatbot آب گرفتگی با نمایش داده شد در مورد ادامه مستند. Pixabay

با توجه به آخرین داده ها از Haptik 20 درصد از پیام و یا بیش از چهار میلیون پیام در حال جریان از تکرار کاربران MyGov تاج مرکز که متصلب تا 21 میلیون کاربر منحصر به فرد پس از راه اندازی. زمانی که MyGov chatbot راه اندازی شد, هند تا به حال 258 COVID موارد است.

بیش از 40 درصد پیام به chatbot مربوط به آخرین COVID-19 روز رسانی 14 درصد در حال کشیده به نشانه جستجوگر هشت درصد ادامه به درخواست 101 سوال در coronavirus و علائم آن هفت درصد می خواهید بدانید در مورد چگونه این ویروس گسترش می یابد و هفت درصد سوال در مورد کاهش خطر. یکی در 10 پیام در Hindi نه در 10 در انگلیسی. در منطقه ای تفکیک chatbot استفاده ماهاراشترا منجر به دنبال آن دهلی نو است.

در شکل کنونی آن MyGov coronavirus chatbot در واتساپ شماره 9013151515 است که بر اساس متن و ارائه پاسخ بر اساس هر دو در یک لیست شماره و در اطراف کلمات کلیدی و مفاهیم در ورودی های کاربر نمایش داده شد.

راه اندازی شد در هفته سوم مارس MyGov Coronavirus chatbot بخشی از یک بزرگتر کلاچ از فن آوری تلفن همراه-led مداخلات در حال توسعه و استفاده در مقیاس توسط دولت هند در فوق العاده کوتاه اطلاع در پاسخ به یک زمان واقعی بهداشت و درمان اضطراری.

Aarogya Setu, هند, موبایل, برنامه, برای, تماس, ردیابی وارد شده 80 میلیون دانلود در کمتر از یک ماه پس از راه اندازی. این MyGov chatbot یکی از دولت هند در اوایل حرکت به فشار اطلاعات واقعی به همسر و سرکوب جعلی اخبار در اطراف داخلی شیوع کروناویروس. تمام اطلاعات در chatbot می آید از دولت هند در واتساپ پلت فرم است که 400m کاربران در کشور است.

"ما فکر میکنیم مردم اعتماد ندارد و آن را بیش از حد. ما شگفت زده شدند تکرار کاربران" Vaish گفت. ارائه مدنی با استفاده از فن آوری برای هند در مقیاس Vaish گفت: یک "تجربه باور نکردنی".

از 21 میلیون که در حال حاضر استفاده از chatbot سه میلیون کاربر جدید در آمد آنلاین در یک ساعت طول نخست وزیر نارندرا آدرس زمانی که او تن به تن این برنامه به هند ،

با توجه به Vaish زمان واقعی بینش از راه جامعه است که با استفاده از MyGov chatbot صحبت می کنند به وعده دامنه خاص chatbots به عنوان متمایز از همه هدف مکالمه سیستم عامل های مانند گوگل و الکسا.

ادامه مطلب: یوگی دولت راه اندازی پورتال آنلاین به ارمغان می آورد تا ساکنان را

"دامنه خاص" او می گوید که chatbots موثر است. با توجه به Vaish هند پست COVID-19 زندگی را ببینید بیشتر رباتها و "دامنه خاص" خواهد بود که برنده کلمه کلیدی برای موج بعدی از مکالمه ابزار به عنوان مرکز تماس مدل می شود مختل سلامت عمومی ضروری است.

"برای مکالمه سیستم عامل ما در سمت راست که در آن عادی است برای رفتن به."

در آوریل 2019, اعتماد Jio خریداری اکثریت سهام در Haptik در یک 700 تومان کرور روپیه معامله شد. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن