Miss کنسرت? جدید موسیقی زنده تحویل به ارمغان می آورد آنها را به جلوی خانه خود را در فورت مایرز ناپل

چارلز Runnells فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 3:44 PM EDT مه 6 2020باب Tabarrini شد در تیره و افسرده محل —

توسط ABDOOSNEWS در 18 اردیبهشت 1399

باب Tabarrini شد در تیره و افسرده محل — محل بدون موسیقی زنده.

فورت مایرز نوازنده را دوست دارد به بازی زندگی می کنند را نشان می دهد و درگیر شدن در هیجان انگیز است که عقب و جلو با مخاطب است. اما پس از آن او و گروه کنسرتهایی رو لغو شد, با تشکر از coronavirus.

با آن Tabarrini خود را از دست داده مخاطبان و درآمد خود را بیش از حد.

او نتوانست آن را به خوبی.

"من به شما بگویم من انجام alright" Tabarrini می گوید. "من واقعا تاریک و افسرده ترس عصبانی محل — که rollercoaster از احساسات است.

"به عنوان یک انسان من فکر نمی کنم ما در حال راه اندازی برای انزوای اجتماعی است."

زندگی با ویروس: ناپل دو کامپتون & بنت ما کمک می کند تا خنده در طول coronavirus

یکی از دوستان پیشنهاد کرد که او را دیگر چه جنوب غربی فلوریدا نوازندگان در حال انجام: بازی جریان را نشان می دهد در Facebook Live with مجازی "نکته jar." اما او متنفر ایده.

"من به شوخی گفت:" من ترجیح می آیند به لبه جلوی خانه خود را و شما برای اجرای یک سیم رابط و بازی شما یک نمایش از 50 فوت دور و سپس انجام یک Facebook, نشان می دهد," او می گوید. "و به محض این که آن را از دهان من کمی بل در سر من رفت 'دینگ-دینگ-دینگ-دینگ!'"

پیشگامانه خود را ایده: اگر مردم نمی تواند به موسیقی او را می توانید موسیقی به مردم است.

به زودی Tabarrini تا به حال خود را راه اندازی سرویس جدید استقلالی باب موسیقی زنده تحویل. برای 75 $به $150, او به پارک در پایان از جلوی خانه خود را با یک گیتار و یک بلندگوی قابل حمل و بازی برای 30-60 دقیقه است.

همه او نیاز است یک سیم رابط.

"من فقط کشیدن بلندگو و چوب آن را روی یک پایه و به دور ما می گوید:" Tabarrini که معمولا انجام و در جنوب غربی فلوریدا با گروه راک قرمز هانا و یا انفرادی به عنوان استقلالی باب. "من نشستن در داخل هاچ بک ماشین من با استفاده از آن به عنوان یک مدفوع. من به معنای واقعی کلمه بازی از صندوق عقب ماشین من."

فقط می خواهم که Tabarrini تا به حال مخاطبان زنده دوباره.

آنها با خیال راحت از متری جلو و گاراژ به عنوان او banters و پخش آهنگ بیتلز, سبز, روز, Neil Diamond و بیشتر. هر کس شرح زیر است اجتماعی فاصله دستورالعمل و همه پرداخت ها انجام می شود از طریق برنامه — بدون تماس مورد نیاز است.

"من جلو من بازی ما خنده" Tabarrini می گوید. "این خیلی عالی دیدن مردم لبخند دوباره. من حتی نمی توانم بگویم بله. این فقط شگفت انگیز بوده است."

قتل حوا: فورت مایرز آهنگساز کت اپل " اتحاد موسیقی لحظه در تلویزیون آمار نشان می دهد

ایده این است که در ابتلا به دیگر نوازندگان ، دو تا از Tabarrini دوستان — Matty Jollie ناپل و کوین شاو از اورلاندو — باید شروع به انجام موسیقی خود را-تحویل را نشان می دهد.

"من فکر می کنم مردم فقط می خواهم به احساس طبیعی" Jollie می گوید. "و این فقط به مردم می دهد که تکه کوچک از حالت عادی است."

شاو احساس به همان شیوه. او معمولا نقش حدود 400 نشان می دهد که یک سال در سالن های دیزنی, چشمه, Universal CityWalk و در جای دیگر در اورلاندو است. در حال حاضر او بازی مردم وآمد و آن را دوست داشتن.

"باب شده است یک ناجی مرد!" شاو می گوید. "آن را مانند یک ایده مبتکرانه."

شاو به تازگی بازی اول خود را در جلوی خانه نشان از تویوتا سیرا که می آید با خود و پریز برق.

"این خیلی باحال بود," او می گوید. "این احساس عجیب و غریب کشیدن. اما به عنوان به زودی به عنوان من در وصل کابل, من شروع به احساس خودم دوباره.

"و آنها آن را دوست داشت. مردم به دنبال چیزی به اونا احساس خوب است."

در جنوب غربی فلوریدا Tabarrini می گوید او ماند مشغول بازی یک تا سه را نشان می دهد یک روز برای دوستان و یا مشتریان.

"بخشی از آن را کار می کنند اما بخشی از آن را تقریبا مانند, درمان, برای, دوستان من," او می گوید. "این به من چیزی سازنده برای قرار دادن وقت و انرژی است."

او نقش زیادی خوشحال عمده-key آهنگ ها مانند بیتلز "در اینجا می آید خورشید" جیمی بافت "Margaritaville," نیل الماس "Sweet Caroline" و کت استیونس "وحشی جهان است." هیچ چیز بیش از حد تاریک و سنگین.

"مردم بیرون می آیند و باز کردن و لبخند" Tabarrini می گوید. "شما می توانید آن را ببینید. آن را تقریبا مانند یک تیره حباب که می ترکد. این باور نکردنی به تماشای.

"من نمی دانم اگر من تا کنون انجام داده هر چیزی را که احساس می کند این پاداش است. و این یک داستان واقعی است."

دوست خود را هدر Paton از بونیتا اسپرینگز یکی از اولین کسانی که به استخدام او را نشان می دهد. او به طور منظم در معمول خود را محلی گیگابایت است.

Paton و 6 ساله پسر گابریل نیاز به دور از خانه تحصیل و رقص کمی او می گوید:.

Tabarrini پارک شده خود را GMC Terrain در پایان خود را جلوی خانه متصل خود سخنران به Paton فرمت بند ناف و نشسته بر روی درب عقب اتومبیل خود را. به زودی او بازی بیتلز و روز سبز. همسایه ها و بچه های خود بیرون آمد و به تماشای بیش از حد.

"عالی بود!" پاتون می گوید. "عالی بود برای بزرگسالان است. آن را بزرگ برای بچه ها.

"این نشاط بخشی. آن را خوب است برای قلب شما خوب و برای روح خود را."

راب Fontano موافق است. او را استخدام Tabarrini دو بار به بازی خود را برای مشتریان در حال انتظار در خط در Kapua کاوا بار در فورت مایرز.

"این یک ایده فوق العاده" Fontano می گوید. "آن نوآورانه و سرد است. من فقط فکر کردم وای که سطح بعدی.'

"اما آن را تقریبا مانند یک نغمه سرای سیار. که چه نوازندگان انجام داده اند از سپیده دم زمان: آنها راه می رفت در اطراف با ابزار خود را و آنها نشسته و بازی (برای مردم). او درست troubadour."

همانطور که برای Tabarrini او هیجان زده به بازی زندگی می کنند نشان می دهد دوباره و bantering و شوخی با مخاطبان است.

"من واقعا لذت بردن از این" Tabarrini می گوید. "این دارو است. من احساس می کنم خودم دوباره. ... همسر من خیلی خوشحال است که او کردم او را خوشحال شوهر, بازگشت دوباره است."

او همچنین دوست دارد که خود را از دوستان نوازنده در حال گرفتن ایده خود و انجام نسخه خود را از یک موسیقی خدمات تحویل.

او نمی دیدن آنها را به عنوان رقابت است. آنها همه نوازندگان در تلاش برای ایجاد یک زندگی و ارتباط با مردم در coronavirus عصر.

"اگر من زنده ماندن این چیز و هیچ یک از دوستان من که یک پیروزی برای من" Tabarrini می گوید. "من را تشویق دوستان من به سرقت آن است. من را تشویق نوازندگان دیگر به آن را امتحان کنید.

"از آنجا که صنعت موسیقی را خواهید برای زنده ماندن. ما برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و ما برای به اشتراک گذاشتن استراتژی های. ... ما همه در همان قایق است."

اتصال با این خبرنگار: چارلز Runnells (Facebook), @charlesrunnells (توییتر) @crunnells1 (Instagram)

چگونه به استخدام این نوازندگان برای خود موسیقی زنده تحویل خدمات:

باب Tabarrini از فورت مایرز (با نام مستعار استقلالی باب): 910-5286, facebook.com/sideshowbobrocks و یا ایمیل bob.tabarrini@mac.com

Matty جولی ناپل: 284-9609 یا facebook.com/matty.jollie

کوین شاو از اورلاندو: (407) 446-9298 ایمیل quinnshawmusic@gmail.com یا facebook.com/shawquinntinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن