مایکروسافت قصد دارد به تمام حوادث "دیجیتال-تنها" تا جولای 2021

Netflix در حال سرمایه گذاری در یک طیف گسترده ای از کودکان و نوجوانان و خانواده سینما و تلویزیون را نشان می دهد

توسط ABDOOSNEWS در 19 فروردین 1399
Netflix
Netflix در حال سرمایه گذاری در یک طیف گسترده ای از کودکان و نوجوانان و خانواده سینما و تلویزیون را نشان می دهد از سراسر جهان از جمله برنده جایزه فیلم های انیمیشن مانند "کلاوس" تعاملی را نشان می دهد مانند "Carmen Sandiego: به سرقت و یا به سرقت" و بچه های سری مانند, رئیس نوزاد. Pixabay

در میان افزایش تقاضا برای خدمات دیجیتالی با توجه به COVID-19 مستند پخش آنلاين غول Netflix بکشد در روز سه شنبه راه اندازی جدید و بهبود کنترل بر روی خدمات خود را برای کمک به پدر و مادر نگهبان و بزرگان جلوگیری از کودکان از تماشای فیلم تلویزیون را نشان می دهد و فیلم بر روی پلت فرم.

بنابراین پدر و مادر هم اکنون می توانید پین محافظت از' پروفیل های فردی برای جلوگیری از بچه ها از استفاده از آنها و خیاط بچه های خود را Netflix تجربه با فیلتر کردن عناوین هستند که مناسب برای سن خود را. آنها همچنین اجازه می دهد پدر و مادر برای حذف فرد یا مجموعه فیلم با عنوان. زمانی که این فیلتر استفاده می شود مسدود عنوان(ع) را نشان می دهد تا در هر نقطه که مشخصات Netflix گفت.

شما همچنین قادر خواهد بود برای دیدن آنچه که کودکان خود را در حال مشاهده شده در پروفایل برای آنها ایجاد شده و خاموش کردن خودکار بازی از قسمت در پروفایل بچه ها. و اگر شما می خواهید به بررسی هر یک از مشخصات را تنظیم می توان آن را به راحتی انجام می شود با استفاده از "نمایش و کنترل والدین" hub در تنظیمات حساب.

این کنترل را می توان اضافه شده به Netflix مشخصات با رفتن به تنظیمات حساب در یک لپ تاپ یا تلفن همراه مرورگر. "ما می دانیم که هر خانواده متفاوت است. هدف اصلی ما این است که برای قرار دادن کنترل در دست پدر و مادر به طوری که آنها می توانید بهترین تجربه را برای خود و خانواده خود" میشل پارسونز, کودکان و نوجوانان, محصول, مدیر Netflix به خبرنگاران گفت: در یک ویدئو کنفرانس تماس بگیرید.

Netflix
در میان افزایش تقاضا برای خدمات دیجیتالی با توجه به COVID-19 مستند پخش آنلاين غول Netflix بکشد در روز سه شنبه راه اندازی جدید و بهبود کنترل بر روی خدمات خود را برای کمک به پدر و مادر نگهبان و بزرگان جلوگیری از کودکان از تماشای فیلم تلویزیون را نشان می دهد و فیلم بر روی پلت فرم. Pixabay

"انتخاب و کنترل همواره مهم برای اعضای ما به خصوص پدر و مادر. ما امیدواریم که این بهبود کنترل کمک خواهد کرد که پدر و مادر حق انتخاب برای خانواده خود را," او گفت:. Netflix در حال سرمایه گذاری در یک طیف گسترده ای از کودکان و نوجوانان و خانواده سینما و تلویزیون را نشان می دهد از سراسر جهان از جمله برنده جایزه فیلم های انیمیشن مانند "کلاوس" تعاملی را نشان می دهد مانند "Carmen Sandiego: به سرقت و یا به سرقت" و بچه های سری مانند, رئیس نوزاد.

هند بچه ها سری "توانا کمی Bheem" است پربیننده ترین پیش دبستانی سری در Netflix بکشد در سطح جهان و دوم-تماشا ترین بچه های سری برای Netflix بکشد در سراسر جهان جریان غول گفت. پس از راه اندازی آن در ماه آوریل 2019, "توانا کمی Bheem" شده است تماشا بیش از 27 میلیون خانوار در سراسر جهان از جمله در آمریکای لاتین و استرالیا و نیوزیلند.

همچنین بخوانید: می دانم که در اینجا در مورد آنچه در واقع باعث می شود زحل فوقانی جو تا داغ

Netflix نیز اعلام کرد: "روغن حیوانی مبارک" یک انیمیشن نشان می دهد در مورد خدایان هندو, که, کودکان, حضور در ویژه مهد کودک و کشف قدرت خود. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن