Miami Dolphins بزرگ جیم Kiick می میرد در 73

Hal حبیب پالم بیچ پستمنتشر شده 10:06 PM EDT Jun 20, 2020جیم Kiick یک سوم از آنچه NFL شبکه به نام "کامل Backfie

توسط ABDOOSNEWS در 1 تیر 1399

جیم Kiick یک سوم از آنچه NFL شبکه به نام "کامل Backfield" و نیمی از دلفین ها' افسانه ای "بوچ و ساندنس" پشت سر هم با لری Csonka درگذشت شنبه.

او 73.

دلفین ها در روز شنبه شب اعلام کرد مرگ Kiick که در سال های اخیر مبارزه مسائل مربوط به حافظه و اقامت در تسهیلات زندگی کمک.

او دختر, کون بزرگ انجام شده بازیکن تنیس در روز پنج شنبه نوشت: یک پست در رسانه های اجتماعی گفت: او می خواهم مطلع شده است که پدر او "کاهش سرعت در حال." برای او مجاز به بازدید از اتاق خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اگر چه معلوم نیست اگر Kiick مورد آزمایش قرار گرفت برای این بیماری است.

"من از دست پدر من," او نوشت. "هر زمان که من می بینم او می گوید:" من از دست شما.' آن را بسیار سخت زمانی که شما در حال نشستن در خارج از شیشه و شما نمی توانید هر چیزی را به او را تشجیع کردن. او را از دست داده و جرقه در چشم خود را به عنوان کسی در وضعیت او است."

اگر چه Kiick بود تحت الشعاع قرار توسط بهترین دوست خود Csonka عضو Pro Football Hall of Fame و جیوه موریس پویا 1,000-حیاط متهور او برای همیشه خواهد بود ریشه دوانده در دلفین ها تاریخ هر دو خود را برای مهارت در این زمینه و escapades کردن آن است.

بدون او 1972 فصل کامل و 17-0 رکورد ممکن است هرگز اتفاق افتاده است. Kiick به ثمر رساند برنده touchdown در هر سه که تیم postseason پیروزی.

دلفین ها بودند انتهایی 14-13 با پنج دقیقه باقی مانده در اولین بازی حذفی مقابل مراجعه Cleveland Browns. پس از رانندگی به کلیولند 8-حیاط, خط, دلفین ها شده اند که انتظار می رود به نوبه خود به Csonka یا موریس اما به جای فرار یک دام تا وسط که Kiick تبدیل به یک زمین نشستن کامل هواپیما و یک 20-14 پیروزی.

آن لحظه ای از غرور و افتخار برای سه نفر از اعضای backfield که معتقد است که جشن TD با موریس در حال اجرا روی نیمکت به Kiick ، personified از خود گذشتگی از کل تیم است. قبل از این که فصل مربی دان Shula تا به حال ساخته شده است یک محاسبه قمار دادن بیشتر زمان بازی به موریس با وجود دانستن چگونه نزدیک (و موثر) به Csonka-Kiick پشت سر هم شده بود.

"او اولین کسی است که شروع به پریدن کرد و به من تبریک گفت من" Kiick گفت: پالم بیچ پست در سال 2017 ، "این فقط نشان داد ما در مورد تیم و نه در مورد آمار و یا فردی که به ثمر رساند برنده زمین نشستن کامل هواپیما و یا چه کسی نیست."

Kiick نیز به ثمر رساند برنده زمین نشستن کامل هواپیما در 1-حیاط اجرا در 14-7 پیروزی بر واشنگتن در سوپر باول VII برای تکمیل 17-0 فصل است.

Kiick به ثمر رساند برنده زمین نشستن کامل هواپیما در یک 3-حیاط اجرا با 7½ دقیقه در سمت چپ بازی مسابقات قهرمانی آسیا یک 21-17 پیروزی بر پیتسبورگ.

دلفین ها پیش نویس Kiick در دور پنجم در سال 1968 از وایومینگ. او هفت سال و عجله در مجموع 997 متری نتواند به عدالت خود را به ارزش به Shula به عنوان همه کاره مکمل صعودی بیمارستان Csonka. Kiick گرفتار 221 عبور برای 2,210 متری و بالغ بر 31 touchdowns از داد و بیداد.

قبل از Kiick, Csonka و گیرنده پل Warfield شروع به پریدن کرد و به جهان فوتبال, لیگ, سیگنالینگ پایان دلفین ها' سلسله پس از سال 1974 فصل Kiick و Csonka به معنای واقعی کلمه سوار در خیابان های جنوب فلوریدا به عنوان مشهور است. افسانه ای کلیپ در دلفین ها تاریخ نشان می دهد Kiick و Csonka, روش سوارکاری با اسب در امتداد ساحل جنوبی بازی خود را به "بوچ و ساندنس" personas.

"کسی آمد تا با ایده در ورزش مصور" Kiick گفت. "آنها یک معامله با هم ما سوار اسب پایین خیابان کالینز در میامی و آن را منفجر کرد تا از وجود دارد. بوچ و ساندنس شد یک معامله بزرگ است."

اضافه کردن به افسانه: Kiick و Csonka بودند اغلب glib در سوال واضح بود که بوچ کسیدی و که Sundance Kid.

"همان پاسخ من به همه" Kiick گفت. "من بهتر بود به دنبال. این که آیا آن را بوچ یا ساندنس بود که پل نیومن و رابرت ردفورد در هر صورت شما نمی تواند از دست بدهند."

اگر چه دفاعی در مقابله با مانی فرناندز گرفتار یک تمساح در طول سفر به باتلاقی یک روز Kiick در زمان گرما پس از مخلوق به پایان رسید تا در Shula حمام یکی دیگر از قطعه افسانه ای از دلفین ها lore.

"من یک تمساح. من هیچ کاری انجام نمی" Kiick گفت. "اما من Shula بز و هر آنچه که او می تواند انجام دهد او می تواند مرا سرزنش. من گفت: "گوش من از نیوجرسی. من اصلا ماهی و من تا به حال چیزی برای انجام با آن است. "

Csonka یک بار توضیح داد: "به نظر می رسید مانند Kiick بود که همیشه یکی از ساده ترین برای گرفتن تا. من و پژوهشگاه مواد و انرژی شد نوع سریع به خارج از Shula راه و خارج از گوش رس."

همانطور که برای Kiick?

"او فقط نمی مراقبت در مورد خارج شدن از راه."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب