مک دونالد نشان می دهد برنامه ای برای باز کردن درایو از طریق رستوران در انگلستان

پرده برداشته و مغازه های spruced تا به دهلی بازار باز بعد از دو ماه به عنوان مستند محدودیت ها کاسته. (Anjana P

توسط ABDOOSNEWS در 6 خرداد 1399
پرده برداشته و مغازه های spruced تا به دهلی بازار باز بعد از دو ماه به عنوان مستند محدودیت ها کاسته. (Anjana Pasricha/VOA)

Signs در حال spruced و نماز به عنوان مغازه ها در پایتخت هند خود را باز کرکره پس از دو ماه با کاهش تدریجی یک سختگیرانه مستند.

بازارهای اجازه داده شد به تازگی بازگشایی پس از دولت نشانه فعالیت های اقتصادی باید رزومه حتی به عنوان مبارزه با COVID -19 همه گیر همچنان ادامه دارد. ترافیک زمزمه در یک بار-خیابان خلوت اتوبوس و خودرو rickshaws داده شده است رفتن به آینده به کار گیرند.

اما مردم در این شهر از نزدیک به 20 میلیون — یکی از بدترین آمار در کشور باقی می ماند مردد در مورد جسارت را به عنوان موارد coronavirus را لمس بالاترین رکورد در روزهای اخیر.

صاحبان فروشگاه امید به آرامی از ظهور اقتصادی درد تحمیل شده توسط یک weekslong خاموش برقرار کرده اند قوانین جدید برای مقابله با این بیماری همه گیر.

6 Capital
هر چند بازار باز هستند, آنها با دیدن چند مشتریان به عنوان افراد باقی می ماند و با احتیاط در میان COVID 19 بیماری همه گیر. (Anjana Pasricha/VOA)

"ما محدود آن را به سه نفر در یک زمان برای مرور و پس از آن ما باید چک جدید و اقدامات در محل که در آن ما برای اولین بار بررسی فرد متوسط ما آنها را ضد عفونی کننده دست و ما شروع به دادن هر کس یک جفت دستکش نیز گفت:" Rajni Malhotra صاحب Bahrisons کتابفروشان یک 65 سال نقطه عطفی در یکی از نمادین ترین شهر ایران ،

شهر فقط تا حدی باز, مراکز خرید, رستورانها, مدارس و کالج ها هنوز هم باقی می ماند بسته و دفاتر می تواند تنها تعداد محدودی از کارکنان. حتی در بازار است که باز تنها نیمی از مغازه ها باز هر روز برای جلوگیری از ازدحام. دهلی حساب برای حدود 10 درصد از هند عفونت.

"ما باید دو برابر چالش — به منظور کاهش نرخ انتقال این بیماری و افزایش فعالیت عمومی به تدریج" نارندرا نخست وزیر گفت: در یک آدرس به این کشور دو هفته پیش. "کروناویروس در حال رفتن به بخشی از زندگی ما برای مدت زمان طولانی. اما ما نمی توانیم اجازه زندگی ما حول آن," او گفت:.

مغازه داران و حتی پاکسازی مشتریان خرید برای اطمینان بخشیدن به مردم هنوز هم با احتیاط از ورود به بازار. در میان کسانی که به فروش برخی از کالا یک فروشگاه که مبادرت به فروش تجهیزات آشپزخانه در دهلی نو مانند بسیاری از نقاط جهان پخت و پز و پخت شده اند درمانی برای برخی از کسانی که محبوس در داخل خانه.

Capital
یک مشتری تا نوبت به خرید و پخت قوطی — در دهلی نو مانند بسیاری از نقاط جهان پخت و پز و پخت شده است یک درمان برای مردم محدود در داخل خانه. (Anjana Pasricha/VOA)

اما احساس ناخرسندی می ماند به عنوان یک بار-وزوز بازارهای دیدن تنها یک آبپاش از مشتریان که عمدتا بازدید از مغازه های فروش مواد غذایی و سایر ملزومات.

"وجود دارد این احساس که کامل کار خود را سریع و سپس به خانه بازگشت" گفت: Aparajita نفس نفس زدن یک ساکن شهرستان که تا به حال به خرید مواد غذایی برای حیوانات خانگی خود را.

"پیش از این یکی می خواهم به معطل شدن در اطراف وجود دارد بنابراین بسیاری از جالب مغازه ها در اینجا, اما همانطور که در حال حاضر وجود دارد این است که محتاط رویکرد حداقل در من," او گفت:.

که خبر خوبی نیست برای برخی از صاحبان فروشگاه ها. نه یک فرد تا به حال راه می رفت به Leena Mehra فروشگاه فروش صنایع دستی و نقره طلا و جواهر در طول دو روز اول.

12 Capital
اکثر مشتریان سر به مغازه های فروش ملزومات مانند مواد غذایی و دارو است. (Anjana Pasricha/VOA)

"این افسرده. ما باید برای باز کردن فروشگاه ما ندارد و هر انتخاب" او گفت:.

"ما می دانیم که آن را دشوار است برای ما به فروش این محصول به مصرف کننده است زیرا در حال حاضر طرز فکر مردم است نه در همه در این مسیر اما ما سعی خواهد کرد," او گفت:.

این بیماری همه گیر است و در سمت چپ علامت آن در یک شهرستان که عشق برای خرید و به خوبی معلوم شد آن را یک خرده فروشان' بهشت.

"یکی را به تلاش بیشتر برای رسیدن شاید کمی بهتر است اما در حال حاضر شما به اینجا می آیند جلوگیری از طلا و جواهر اجتناب از پوشیدن حتی یک ساعت من حتی پوشیدن من گوشواره" نفس نفس زدن گفت: ruefully.

8 delhi capital
مغازه ها نمایش نشانه درخواست مردم به پوشیدن ماسک و اقدامات احتیاطی را به عنوان قوانین جدید در محل قرار داده برای مقابله با COVID 19 بیماری همه گیر. (Anjana Pasricha/VOA)

حتی بودجه لوازم جانبی و لباس های فروخته شده از دکه جمع در بازار کوچه های باریک را چند جویند. که ناامید کننده است برای کارگران کم درآمد است که می گویند آنها به شدت نیاز به شروع به کسب درآمد دوباره.

"همه به پول نیاز دارد. اگر مشتریان نمی آیند و این جو همچنان ادامه دارد, آن را نمی خواهد بود آسان به مشکل ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر" گفت: محزون خوش شانس Arya او به عنوان کمک در راه اندازی یک غرفه به فروش لباس در تابستان.

انتظار برای مشتریان نیز برای خودرو و رانندگان ریکشا انتظار در پیاده رو.

14 capital
خودرو رانندگان ریکشا نمی بینم بیش از حد بسیاری از مشتریان به عنوان بسیاری از مردم هنوز هم تردید به سرمایه گذاری در خارج. (Anjana Pasricha/VOA)

یک بار نگاه آشنا را به عنوان آنها به طرز ماهرانه ای مذاکره راه خود را از طریق دهلی اغلب ترافیک پر هرج و مرج آنها بیش از حد شده اند زخم با این بیماری همه گیر به دلیل قوانین جدید اجازه می دهد تنها یک مسافر به جای رسم دو تا اطمینان اجتماعی فاصله.

همچنین بخوانید: COVID-19 باعث می شود آن را دشوار برای مدیریت مراقبت از سرطان: انکولوژیست

محمد پرویز خان تصمیم گرفت به شجاع این شهر بسیار گرم تابستان درجه حرارت به رفت و آمد خود را خودکار ریکشا حتی در ماه رمضان به دلیل پس انداز خود را در حال اجرا بودند ،

"تنها ما می دانیم که چگونه ما گذشت این دو ماه آخر," او گفت:.

"هر روز وقتی که من روزه دعا کردم که اجازه coronavirus به سرعت و ممکن است همه چیز دوباره به چگونه آن استفاده می شود," او گفت:. (VOA)



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب