توده علوم: Fitbit دستگاه دیجیتالی تشخیص Covid-19

در مبارزه با رمان coronavirus محققان توسعه داده اند یک برنامه رایگان برای موبایل است که اجازه خواهد داد که دان

توسط ABDOOSNEWS در 6 مرداد 1399

در مبارزه با رمان coronavirus محققان توسعه داده اند یک برنامه رایگان برای موبایل است که اجازه خواهد داد که دانشمندان به بررسی استفاده از دستگاه های پوشیدنی مانند fitbit و گوشی های هوشمند به صورت دیجیتال تشخیص Covid-19.

تیم تحقیقاتی ایجاد کرده از 'توده علم" برنامه است که اجازه می دهد تا Covid-Collab شرکت کنندگان در مطالعه به اتصال wearables مانند Fitbit دستگاه و به اشتراک گذاری داده ها از جمله ضربان قلب و فعالیت و خواب. شرکت کنندگان همچنین می توانید با استفاده از این برنامه به ارائه اطلاعات مربوط به موقعیت جغرافیایی و خوی و سلامت روان در علاوه بر این به Covid-19 علائم و تشخیص در صورتی که تست مثبت برای این بیماری است.

"با فقدان اطلاعات در مورد که شما در جامعه به خصوص بدون علامت ما در حال تحقیق چگونه پوشیدنی داده ها را می توان مورد استفاده برای شناسایی Covid-19" گفت: مطالعه منجر نویسنده آموس Folarin از کالج کینگ لندن در انگلستان است.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

"داشتن یک ارزان مستمر دیجیتال تست برای عفونت می تواند یک بازی-تعویض" Folarin اضافه شده است.

با توجه به این مطالعه با کمک این برنامه محققان به تجزیه و تحلیل داده ها از جمله ضربان قلب و فعالیت هنگامی که یکی از شرکت کنندگان گزارش احساس بد یا تست مثبت برای Covid-19.

Mass Science: Fitbit Devices to Digitally Detect Covid-19
ضربان قلب استراحت داده و کلیدی دیگر شاخص های سلامت از wearables پتانسیل برای شناسایی شبه آنفولانزا بیماری قبل از علائم ظهور است. Pixabay

به دنبال تفاوت در داده ها در طول زمان از گزارش بیماری در مقایسه با حالت عادی دوره های سالم آنها هدف به منظور توسعه یک پتانسیل دیجیتال تست برای علائم هشدار دهنده زود هنگام از coronavirus. اگر یک Fitbit کاربر قبلا بیمار یا مبتلا به Covid-19 در گذشته آنها می توانید با استفاده از برنامه مطالعه برای به اشتراک گذاشتن داده های تاریخی پوشش این دوره از بیماری است.

بیشتر مردم Covid-Collab مطالعه می تواند به جذب بهتر قابلیت محققان را به درک کلید سؤالات علمي و این تیم گفت. تحقیقات اولیه نشان می دهد که ضربان قلب استراحت داده و کلیدی دیگر شاخص های سلامت از wearables پتانسیل برای شناسایی شبه آنفولانزا بیماری قبل از علائم ظهور است.

همچنین بخوانید: خوردن و سرگرم کننده و سالم تجربه برای بچه خود را

Covid-Collab محققان به تجزیه و تحلیل ضربان قلب و فعالیت های اطلاعات و داده های مکان به دنبال علائمی از بیماری در شرکت کنندگان که در گزارش-برنامه داشتن آزمایش مثبت برای Covid-19 یا تجربه شناخته شده علائم.

اگر یک سیگنال می تواند توسط اعتبار این مطالعه با توسعه بیشتر این می تواند پایه یک نظارت مستمر سیستم است که می فرستد به کاربران هشدار زمانی که آنها ممکن است دچار علائم اولیه از جمله افزایش ضربان قلب استراحت ویروس ها از جمله SARS-CoV-2. با توجه به تیم, این امر می تواند یک ابزار ارزشمند برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

"هنگامی که شما نشان می دهد شما در حال تجربه علائم در برنامه ما شما قادر خواهید بود به نگاهی به داده های خود را قبل ، در طی و بعد از این دوره و مقایسه آن را به خود را سالم اطلاعات پایه" نویسندگان مطالعه نوشت. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن