Matlacha صفحه اصلی به "fishingest پل در جهان' به دریافت جدید اسکله ماهیگیری

بیل اسمیت فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 5:37 PM EDT Apr 17, 2020Matlacha یک یاد بخشی از جنوب غربی فلوریدا

توسط ABDOOSNEWS در 30 فروردین 1399

Matlacha یک یاد بخشی از جنوب غربی فلوریدا ساخته شده است که شهرت خود را به عنوان یک دهکده ماهیگیری تنها به تبدیل شدن به بیشتر از یک توریست و ناهار خوری مقصد پس از gill شبکه ممنوع شد به زودی باید یک جدید اسکله ماهیگیری.

اسکله در Matlacha پارک جامعه بسته بوده است روز قبل از روز استقلال در سال 2016 خواهد بود و بازسازی شده به عنوان یک ساختار مدرن برای نزدیک به 1 میلیون دلار است.

شهرستان کمیسیون خواسته خواهد شد که به تایید $833,000 قرارداد ساخت و ساز با کلی Brothers, Inc., یک county مبتنی بر دریایی پیمانکار است. هزینه های اضافی شامل $42,000 برای مجوز مورد نیاز برای اسکله که ایستاده در کشتیرانی آبهای Matlacha منتقل می کند. محل آن به ارمغان آورد این پروژه تحت نظارت لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده که دارای استانداردهای سخت برای کار در چنین آبراه.

این منطقه زیستگاه برای sawfish یک گونه در معرض خطر و دریانوردان در صورت سفت جریمه به صورت غیر قانونی در نظر گرفتن گونه یا اخلال در زیستگاه خود را. این بدان معناست که یکی دیگر از لایه ای از قوانین و مقررات از وزارت حفاظت از محیط زیست.

عکس: یاد D&D Matlacha طعمه و مقابله با

مقررات زیست محیطی شده اند بحث برانگیز در Matlacha.

گیل شبکه ممنوع شد ایالتی که بیش از 70 درصد از رای دهندگان به تصویب دولت متمم قانون اساسی. زمانی که این شبکه ممنوع شد بسیاری از خانواده ها که تا به حال ماهیگیری آب برای ماهی کفال برای نسل مجبور شدند از کسب و کار باعث پر سر و صدا شد.

بسیاری از کمک های مالی برای پروژه اسکله خواهد آمد از مالیات بر مهمانان هتل در سراسر لی شهرستان از جمله گردشگران که ایجاد یک مقصد محبوب برای سفر یک روزه و یا یک تعطیلات باقی بماند.

در ضمن $150,000 که قبلا اختصاص داده شده برای متنزس عبور مرور پروژه اضافه خواهد شد به این پروژه است.

Matlacha جامعه پارک جدید اسکله ماهیگیری شامل ویژگی های مدرن است که منظور ارتقاء به امکانات آن استفاده شده است برای نیم قرن پس از موجود اسکله ساخته شده بود.

اسکله جدید خواهد بود مطابق با قانون آمریکایی های معلول و باید ماهی جدید تمیز کردن ایستگاه و میله ماهیگیری دارندگان. روشنایی اضافه خواهد شد اما طراحی و قرار داده شده بنابراین نه به برهم زدن تودرتو لاک پشت های دریایی.

بیشتر: چگونه Matlacha ساخته شده بود و دیگر حقایق سرگرم کننده

اسکله جدید به دنبال خواهد داشت اساسا همان رد پا از زمان اسکله و خواهد شد در مورد همان اندازه در از 3200 متر مربع است.

بیشتر: اجاره قایق های ماهیگیری افزایش طول coronavirus خاموش شدن ناگهانی

اسکله بسته شد که ساختار پشتیبانی مشکلات کشف شد توسط یک مهندس استخدام به بررسی تلفات از 50 سال ایستاده در آب است.

پیدا کردن که از این ساختار پشتیبانی یک خطر بالقوه منجر به یک منظور بلافاصله نزدیک اسکله در جولای 3, 2016.

پس از اسکله بسته شده بیشتر علاقه مندان به ماهیگیری گرفته تا موقعیت در امتداد Matlacha پل متحرک.

در طول Matlacha زمان که مشغول ماهیگیری, جامعه, خطوط از مردم با میله و قرقره در امتداد پل به آن شهرت به عنوان "fishingest پل در جهان است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن