مارینر Archilles دانبار را ونس استفاده بسکتبال به استقامت بیش از فورت مایرز خشونت اسلحه

آدم ریگان فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:00 PM EDT Jun 17, 2020مارینر دبیرستان Dsean Archilles و دانبار ل

توسط ABDOOSNEWS در 29 خرداد 1399

مارینر دبیرستان Dsean Archilles و دانبار لوکس ونس بودند مجبور به انتخاب هیچ نوجوانان همیشه باید به.

آیا آنها اجازه فاجعه شکستن آنها و یا اجازه دهید آن را سوخت آنها ؟

خشونت و از دست دادن آنها تجربه کرده در کمی بیشتر از یک سال از یکدیگر هرگز به آنها تعریف می شود. ونس یک جوجه بسکتبال نابغه است که جان سالم به در ضربه بودن سه بار در سال 2015 گفته شد او ممکن است هرگز دوباره بازی در حالی که Archilles' برادر کوچکتر آینده hoops ستاره در سمت راست خود را به ضرب گلوله کشته شد همراه با لهای standout Stefan Strawder خارج از باشگاه بلو در سال 2016.

ونس هرگز او پرداخت می شود پزشکان وخیم پیش بینی هر ذهن و Dsean Archilles عهد کرد به معرفی خودش به بازی بسکتبال در خود حافظه است.

پنج شنبه شب ونس را در میان سه فینالیست برای اخبار مطبوعات بسکتبال, بازیکن سال و Archilles خواهد بود تا برای پسران بازی بسکتبال, بازیکن سال. برندگان اعلام خواهد شد توسط دو زمان NBA MVP Stephen Curry از رزمندگان طلایی امور خارجه در جنوب غربی فلوریدا تمام منطقه ستاره جوایز نشان می دهد که جاری می شود در news-press.com و naplesnews.com در 6 p. m.

دانبار مربی Dwayne Donnell تماشا سابق بازیکنان Kiara Desmours و Keri Jewett-جایلز پیروزی دختران بازیکن سال بیش از دهه گذشته است. او قرار می دهد ونس سمت راست وجود دارد با آنها با استناد به قلب و عزم و اراده آن را در زمان برای او برای رسیدن به این نقطه است.

"او در مواجهه سختی با توجه به شرایط او نمی تواند کنترل و در اینجا او است که برای بازیکن سال" Donnell گفت. "به طور خلاصه این مبالغ که این بچه است.

"اکثر بچه ها که که مخل آسیب و ترک در زندگی است. آن خواهد بود وای بر من. او در زمان منفی و تبدیل آن به یک مثبت است."

ونس سپس 12, نشسته بود در زیر یک چادر بزرگ سفید با دیگر اعضای خانواده در عمه اش در خانه بر روی چشمه خیابان در دانبار حدود 11 p. m. در آگوست 1, 2015. که زمانی که او شنیده تفنگ انفجار و بعد از آن احساس درد است. فورت مایرز پلیس گفت: این عکس نیست در نظر گرفته شده برای آن شب.

دوره نقاهت در بیمارستان, دکتر خواسته به صحبت می کنند با ونس را. ونس گفت: این احساس مانند کسی که پاره پاره قلب او را زمانی که او شنیده ام که دکتر می گویند او ممکن است هرگز بازی او را دوست دارد دوباره.

در آن لحظه ونس مادر بزرگ ساخته شده از تماس با چشم با او و گفت: "شیطان دروغ است." اثبات دکتر اشتباه نمی متقابل ذهن او تا زمانی که او در سمت چپ بیمارستان درک او با مادر و خواهرش زندگی هرگز همان خواهد بود مگر اینکه او را به دادگاه بازگشت

"من هرگز آن را فراموش اوت 10, ما ساخته شده آن وعده ها به یکدیگر" ونس گفت: با اشاره به خواهرش احترام Leaphart و نذر به خود فشار سخت تر در دادگاه است. Leaphart بود تمام تیم دوم کنفرانس انتخاب در دانشگاه جنوب می سی سی پی در طول این فصل است. "من درمان آغاز شده و در مدت کوتاهی پس از آن بود که جز کار و کار و بیشتر از وجود دارد."

آن زمان سال از درمان فیزیکی 1-در-1 مشاوره و مشاوره خانواده برای دریافت ونس ذهن و بدن مناسب. او تا به حال به یاد بگیرند که به آموزش مجدد افکار او به ماندن مثبت است. یادگیری به عشق خودش دوباره کلید و او تا به حال به درک تیراندازی نبود تقصیر او است.

Sean Archilles و Strawder که در نظر گرفته شد که در آینده از بسکتبال در لی کانتی نیست در گسل یا نه. آنها را در محل اشتباه در زمان اشتباه به عنوان آنها به سمت چپ یک پارتی نوجوانان در ساعات اولیه جولای 25, 2016 در باشگاه بلو در فورت مایرز.

برای Dsean Archilles خود را در مرگ برادر تغییر زندگی خود را بلافاصله.

"من نمی توانم نام یک مرد جوان که تا به حال برای مقابله با بیشتر مبارزه و درد و سختی اما تصمیم به استفاده از آن به عنوان انگیزه به جای حواس پرتی گفت:" مت ریچارد که مدیر اجرایی متقاطع توسعه جامعه و مربی و مربی مردان جوان در دانبار جامعه از جمله Archilles برای بیش از پنج سال است.

Archilles خواسته خود چه برادر خود را انجام داده بود او شده است یک ضرب گلوله کشته شد. عطف به مواد مخدر و یا زندگی در یک باند Archilles گفت: نبود یک گزینه است. در عوض او تبدیل به بسکتبال که کار نمی کند تا به خوبی برای او برای اولین بار. Archilles هرگز قادر به چوب در وسط تیم مدرسه که آیا او را ندارد زیرا او به اندازه کافی خوب نیست یا لگد کردن.

بیشتر: اخبار مطبوعات 2020 علمی جایزه دستاورد نهایی اعلام

بیشتر: 2020 جف Sommer یادبود مربی سال جایزه نهایی اعلام

اما وجود دارد یک میل سوزان برای بازی.

"من تا به حال به پایان برادر من میراث" Archilles گفت.

در حالی که ونس تلاش به دست آوردن مجدد فرم خود را در حالی که درد و رنج جسمی و روانی موانع Archilles آموخته اصول بازی. در کیپرس لک به عنوان یک دانشجوی سال اول و دوم او گفت: به او گفته شد ممکن است او را به تیم اول دانشگاه یا دانشکده تا تاریخ یا فصل ارشد.

که به اندازه کافی خوب نیست تا او منتقل به واحه به عنوان یک کاربر و مارینر به عنوان عضو ارشد در حالی که همه ضربه بدنسازی روزانه با شعار "آیا آن را برای شان" تکرار و بیش از بیش در سر خود را.

"در چهار سال من را در این کار از کسی که آن را انجام تمام زندگی خود را," Archilles گفت.

Archilles قرار داده تا 21.8 امتیاز در هر بازی به عنوان یک ارشد ساخت همه تفاوت برای یک مارینر تیم که رفت از 6-20 در طول 2018-19 فصل به 20-6 در این فصل است. این Tritons مربیان و هم تیمی های خود به او این فرصت را به نمره به در خواهد شد و به اندازه کافی تولید با کیفیت فیلم به او فرصتی برای بازی در آلبانی, تکنولوژی, تاریخ و کالج در گرجستان فصل آینده است.

در پیشرو دانبار به 24-2 علامت و منطقه ای نیمه نهایی, Vance یک تازه وارد به ثمر رساند 16.8 نقاط برداشت نزدیک به پنج ریباند گود نزدیک به سه کمک و سه دزد یک بازی است. توانایی خود را برای رسیدن به لبه و نمره از زوایای نامتعارف باعث می شود او یکی از سخت ترین بازیکنان برای محافظت در جنوب غربی فلوریدا.

"اگر شما در یک رابطه جنسی خشن بازی بسکتبال شما می خواهید این بچه خود را در تیم" Donnell گفت. "او در دادگاه غرایز فراتر از سن او. او همیشه از دیدن دو یا سه نمایشنامه قبل از آنها رخ می دهد."

ونس و Archilles خواهد صبر کنید اگر نام آنها به نام کاری به امید پیوستن به نخبگان بازیکنان آنها نگاه کردن به مانند دانبار است Desamours, Jewett-جایلز و کانتربری Berrick Jeanlouis.

"اگر چه من در حال حاضر یک برنده چون من تا به ضرب و شتم برخی از بدترین شانس آورده در برابر من در چنین سن جوانی برنده این جایزه خواهد بود گرامی یکی دیگر از قطعه ای از موفقیت های من داستان یکی دیگر از واقعیت اثبات شده و به همین دلیل شما هرگز تا" ونس گفت.

Archilles می خواهد داستان خود را به الهام بخش برای بازیکنان جوان که تجربه کرده ام از دست دادن بزرگ و/یا گفته شد که آنها به اندازه کافی خوب نیست.

"آیا تا به حال اجازه دهید هر کسی شک شما و آنچه شما انجام دهد" Archilles گفت. "... اجازه ندهید کسی به شما نگه بازگشت. شما تنها کسی که می تواند شما نگه بازگشت."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب