با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری از جنوب غربی فلوریدا فوتبال دبیرستان standouts خود را دیده اند جذب سفر با سرعت بسیار کمی با بسیاری از محصولات محلی چیدن ارائه می دهد.

که گروه رهبری Lehigh در حال اجرا بازگشت ریچارد جوان است.

فقط در ماه آوریل افزایش دانشجوی سال دوم دریافت شش اضافی ارائه می دهد. پنج نفر از کسانی که از SEC برنامه های. با Auburn, گرجستان, Ole Miss کارولینای جنوبی و تگزاس A&M ورود به, برابر, جوان, در حال حاضر ارائه می دهد از 64 درصد از ثانیه. آلاباما, آرکانزاس, میسوری ایالتی می سی سی پی و Vanderbilt هنوز ارائه rising star.

“من دست زدن به (فرایند استخدام) خوب” جوان گفت:. “این یک برکت و رحمت است. من فقط خوش شانس.”

فقط از جمله ارائه می دهد از ماه گذشته گرجستان است که تا کنون بیشتر قابل توجه از شش مدارس جوان دریافت پیشنهاد از.

بیشتر: دیدار با اخبار مطبوعات 2019 فوتبال دفاع تمام منطقه تیم

بیشتر: دیدار با اخبار مطبوعات 2019 فوتبال جرم تمام منطقه تیم

گرجستان تا به حال موفقیت های عمده ای از پشت در حال اجرا ساخت آن را به NFL. این لیست شامل تاد Gurley (شاهین) نیک Chubb (Browns), Sony, میشل (میهن پرستان) و اخیرا D’Andre سویفت بود که انتخاب شده توسط Detroit Lions با 35 انتخاب در سال جاری پیش نویس NFL. افزایش دانشجوی سال دوم ضمیر سفید می تواند به دنبال در سریع رد هنگامی که او می شود پیش نویس واجد شرایط.

“رفتن وجود آمد در سراسر ذهن من” جوان گفت:. “من می خواهم به دنبال در مراحل پا چرا که آنها با برخی از بزرگترین در حال اجرا پشت در لیگ است.”

بیشتر: دیدار با ناپل اخبار روزانه 2019 فوتبال دفاع تمام منطقه تیم

بیشتر: دیدار با ناپل اخبار روزانه 2019 فوتبال جرم تمام منطقه تیم

نه به ذکر است جوان است و در حال حاضر نسبتا خوب ممکن است با سر مربی اد Orgeron و قهرمان ملی LSU Tigers گسترش ارائه و تنسی در مدت کوتاهی زیر کت و شلوار در روز دوشنبه.

این اولین بار نیست LSU ساخته شده است یک پیشنهاد برای یک Lehigh در حال اجرا بازگشت. ببر ارائه کریس کاری در اوایل ماه مارس 2017. سریع به جلو و سه ماه بعد کاری خود را اعلام کرد تعهد به بازی در باتون روژ.

“این شگفت انگیز بود دریافت LSU پیشنهاد” جوان گفت:. “من فقط شوکه شده بود چون من نمی بینم آن در آینده. این فقط یک برکت و رحمت است.”

جوان و دانشگاه مدرسه گیرنده گسترده براندون Inniss ستون بندی شده اند تا این ارائه می دهد به تازگی. تا کنون Inniss دارای 23 ارائه می دهد در حالی که جوان نشسته است و در 21 ارائه می دهد.

“ما هر دو کار سخت با هم” جوان گفت:. “او مثل یک برادر برای من بود. بحث ما هر روز به خرد کردن همیشه از کلاس ششم. ما همیشه در آنجا ماند فروتن و کمک به یکدیگر برای به دست آوردن بهتر است.”

ناپل DB Devin مور میدارد تا بیشتر قدرت پنج ارائه می دهد

آن را آرام هشت ماه برای عقاب طلایی دفاعی به عقب تا زمانی که او دریافت پیشنهاد از ایالت فلوریدا در ماه ژانویه است.

از آنجا, Georgia Tech, کارولینای جنوبی, تنسی و ویرجینیا به دنبال. فقط این هفته مور نیز دریافت پیشنهاد از جاستین فونت و Virginia Tech Hokies.

مور رفت تا به تالاهاسی و در زمان غیر رسمی سفر به FSU این دانشگاه در اوایل ماه مارس فقط قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

“من یک روز زودتر از تاریخ روز, اما این سفر شگفت انگیز بود,” مور گفت. “بزرگ شهر بزرگ مربیان بزرگ دانشگاه و مردم است. ما حتی خوردند در کوچک خود را در کافه تریا و عسل مرغ سرخ شده آمار نقطه.”

وقتی آدم فولر در زمان دفاعی هماهنگ کننده موقعیت مایک Norvell کارکنان در ماه دسامبر مور شد اولین استخدام فولر را به رسیده است.

“این قطعا در انجام برخی از وزن هنگامی که من شنیده ام که” مور گفت. “(FSU) است به من نشان داد من بسیار بالا در فهرست خود را, و من یک بازیکن نیاز آنها در کالج خود را.”

مور در حال انتقال به cornerback در این فصل بود که خود را در موقعیت اولیه. او مدل خود را بازی پس از دو سابق FSU محصولات — Jalen رمزی و Derwin جیمز — در حالی که همچنین زیر LSU cornerback درک Stingley جونیور بازی نزدیک است. Stingley یک اجماع همه آمریکایی تا به حال شش interceptions به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 2019.

“من معتقدم که من باید مقدار زیادی از اتاق را به رشد” مور اضافه شده است. “با طول و سرعت و پوشش توانایی من معتقدم که من باید از این پتانسیل به عنوان یک کل مستند گوشه.”

Lehigh بازیساز اعلام کرد شش مدارس

یکی دیگر از لهیق استار اعلام کرده است یک لیست از طریق توییتر های خود را بالا شش مدارس.

لیست برای Tarvarish داوسون که نقش هر دو طرف توپ برای رعد و برق, ویژگی های, Auburn, Louisville, میامی, مینه سوتا, کارولینای جنوبی و UCF.

این است داوسون نهایی شش. باید مدارس دیگر یک پیشنهاد برای افزایش, ارشد, استخدام نژاد می تواند نسبتا به سرعت.

Auburn و مینه سوتا مربع خاموش در جای دور افتاده کاسه در اوایل سال جاری با Gophers طلایی غالب 31-24. بین دو مدارس 11 بازیکن انتخاب شد در سال جاری پیش نویس NFL. Auburn دفاعی مقابله با جرثقیل قهوه ای به بالاترین سطح انتخاب شده ببر رفتن هفتم به طور کلی به Carolina Panthers. مینه سوتا ایمنی آنتوان Winfield جونیور انتخاب شد در دور دوم رفتن 45 کلی به Tampa Bay Buccaneers.

“چیزی که من در مورد آن دسته از مدارس این است که آنها در مورد صحبت من بازی هر دو طرف” داوسون گفت.

با توجه به Dawson, لویی نیز به دنبال داوسون به بازی هر دو روش. میامی views او را به عنوان دفاعی در UCF و کارولینای جنوبی می خواهید او را به عنوان یک گیرنده گسترده.

“من در تلاش برای برنده شدن در این Heisman,” داوسون گفت.

نخل باد بزنی ریج standouts انتخاب کنید تا قدرت پنج ارائه می دهد

Jaden بوکر تنها بازی تیم اول دانشگاه یا دانشکده فوتبال برای یک فصل, اما او در ادامه به افزایش خود را resumé. افزایش دانشجوی سال دوم برداشت تا ارائه می دهد از نبراسکا و گرجستان در ماه آوریل است.

بوکر زد توپ 217 بار برای 1,127 متری و 11 touchdowns. او به طور متوسط 5.2 متری در هر حمل بر روی زمین است.

در ضمن Kamonte Grimes دریافت اولین پیشنهاد در بیش از یک ماه از زمانی که Wisconsin Badgers آمد و خواستار امیدوار است که Grimes خواهد بود دوم جنوب غربی فلوریدا استخدام به ارتکاب وجود دارد. Lehigh linebacker جیک Chaney اعلام کرد تصمیم خود را برای بازی بزرگ ده نیروگاه در اواسط ماه مارس.

گرایمز یک بازی بزرگ تهدید downfield برای خرس هولنج در 28 پذیرایی برای 578 متری با پنج touchdowns. او به طور متوسط 20.6 متری در پذیرش.

ایدا بیکر افزایش دانشجوی سال دوم میدارد FAU, تنسی,

یکی دیگر از افزایش دوم ساخته شده چلپ چلوپ در جهان استخدام. Levontai Summersett دریافت ارائه می دهد از FAU و تنسی.

این دوم و سوم ارائه می دهد برای افزایش دانشجوی سال دوم. Summersett تا به حال محترم دانشجوی سال اول مبارزات انتخاباتی در واحه فصل گذشته هولنج در 16 پذیرایی برای 225 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما. میامی بود Summersett اولین بخش من را در اواخر ماه ژانویه است.

Summersett حضور بیشتر احساس در دفاع از کوسه. او تا به حال 61 مجموع پردازد (41 انفرادی) در حالی که متوقف کردن سه پاس و دوره نقاهت بعد از یک اشتباه. Summersett در زمان بازگشت یکی از کسانی که interceptions برای زمین نشستن کامل هواپیما.

“زمانی که من در آن ارائه می دهد و من بسیار خوشحال” Summersett گفت. “در حال حاضر من می دانم که همه کار سخت من بوده ام قرار دادن در شروع به پرداخت کردن.”

Summersett رفت و به یک Georgia Tech اردوگاه همراه با جوان و دانبار cornerback شان اهل روسیه است. او تنها کسی بود که نمی آمد دور با یک پیشنهاد. حتی مک Mitchell —Summersett سر مربی در واحه حیرت زده شد.

“که با انگیزه زیادی به من چون اینها پسران من” Summersett گفت. “من خوشحال بودم که آنها آن را کردم و آن را به من نشان داد که من می تواند آن نوع ارائه می دهد بیش از حد.”

میامی views Summersett به عنوان یک ورزشکار در حالی که FAU و تنسی بر این باورند بهترین روز جلوتر هستند در امنیت و موقعیت.

“در سال گذشته تنها آغاز راه بود و آن را یک سال خوب” Summersett گفت. “این سال های بعد در حال رفتن به می شود به طوری که در ارتباط باشید.”

ایممکلی DB می یابد صفحه اصلی پس از بسته شدن اوربانا

آن را نمیگیرد طولانی برای Pierre Percial برای پیدا کردن یک خانه جدید.

تنها 13 روز.

Percial اعلام تعهد خود را شنبه شب برای بازی پیتسبورگ ایالت کانزاس است که واقع در سمت راست خط دولت بعدی به Missouri. پردیس دو ساعت در جنوب شهر کانزاس.

“سیزده روز احساس می کردم که 13 سال” Percial گفت. “همه مربیان که رسیده و استخدام شد من ساخته شده این روند بسیار صاف است. من بسیار آسوده و راحت در تصمیم من. Pittsburg دولت بود و همیشه در رادار و زمانی که من کوچک وزوز آرام کمی من می دانستم که من که قرار بود برای دریافت بیشتر از حد کشش.

“از آن زمان به انتخاب بهترین گزینه و من فکر می کنم من ساخته شده است که. امیدوارم این آخرین باری است که من باید برای باز کردن من استخدام.”

اسقف ادواردز شده اند که یکی از Percial را هم تیمی در اوربانا. آنها خواهد شد بازی با هم در پیتسبورگ دولت است.

“این نیست که هر چیزی برای انجام با تصمیم من” Percial گفت. “با این حال من بسیار هیجان زده هستم به بند تا با یکی از شوالیه آبی برادران در جنگل.”

ارتباط با اخبار مطبوعات ورزشی نویسنده Alex Martin: amartin@gannett.com. شما همچنین می توانید او را دنبال کنید توییتر: @NP_AlexMartin. برای بهترین پوشش ورزشی در جنوب غربی فلوریدا دنبال کنید @newspresssports یا @ndnprepzone در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو