همجنسگرایان جامعه در مکزیک انجام بزرگترین آنلاین غرور رویداد

Mexico را LGBTQI جامعه همراه با مشاهیر گرد هم آمدند برای بزرگترین آنلاین غرور رویداد برگزار شد و عملا در این س

توسط ABDOOSNEWS در 9 تیر 1399

Mexico را LGBTQI جامعه همراه با مشاهیر گرد هم آمدند برای بزرگترین آنلاین غرور رویداد برگزار شد و عملا در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سازمان یافته و با هماهنگی Incluye T (شامل شما) کمیته رویداد با هشتگ #ElOrgulloPermanece (#PrideEndures) را در شب شنبه و پخش زنده در یوتیوب, Facebook و مکزیکی پخش کانال یک بار گزارش Efe اخبار.

صورت متمرکز در چهار تم اصلی: شناخت ترانس کودکی; به رسمیت شناختن حقوق متنوع خانواده; استاندارد از حقوق همه مردم در سراسر کشور و به موقع تشخیص و مراقبت از اچ آی وی همراه با مبارزه برای مقطعی بهداشت و درمان.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

"مبارزه ما به مقطعی گفت:" Incluye T اعضای کمیته که خواندن یک مانیفست "بزرگترین دیجیتال مارس" در کانال اصلی.

در بیانیه این سازمان ارائه اطلاعات در مورد تبعیض گسترده در مکزیک به سمت تنوع در جهت یابی جنسی و هویت جنسیتی.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط افراد غیر انتفاعی Letra S در سال 2019 یک نفر کشته شد و هر روز سوم در کشور برای خود جنسی یا هویت جنسیتی و تنها 10 درصد از این موارد را دنبال شد و تحت پیگرد قانونی قرار به عنوان جرایم ناشی از نفرت.

Mexico's LGBT community holds world's largest online pride event
غرور اعلام شد یک موفقیت و صدها نفر از کاربران اینترنت که با حضور بودند تشکر برای شرکت. (بازنمودی تصویر). Pixabay

با تنوع قابل توجهی در محتوای یک فضای جشن بود تضمین مشارکت, مکزیکی, افراد مشهور مانند رنه Goust, Daniella Spalla, Jesse & Joy, OV7 و Thalia که ابراز تعهد خود را به علت و تاکید کرد که این فرهنگ متعلق به کل جهان است.

خواننده معروف Thalia لگد کردن رویداد در یک فیلم یادآوری است که در حال حاضر با وجود مشکلات ارائه یک فرصت برای فکر کردن در مورد چگونه جهان باید هنگامی که آن را برمی گرداند به جدید "عادی".

سخنرانی نیز برگزار می شود توسط مقامات از نهادهای مختلف از جمله مکزیک شهردار کلودیا Sheinbaum که گفت او افتخار بود که رهبر یک شهر است که پیشگام در حقوق برای همه.

همچنین بخوانید: تصویری توجه: Instagram ویژگی کمک می کند تا کاربران همیشه در ارتباط ماندن به دوستان نزدیک

غرور اعلام شد یک موفقیت و صدها نفر از کاربران اینترنت که با حضور بودند تشکر برای شرکت با وجود داشتن به سرکوب تمایل خود را به بیرون رفتن در خیابان ها خواستار برابری و جشن مانند هر سال با پر کردن این شهر با رنگ و موسیقی.

یک گروه کوچک از مردم جمع آوری شده در پایتخت مرکزی گردش de la Reforma خیابان برگزاری رنگین کمان پرچم فقط برای پراکنده محض تماس به صورت اولیه در ماه مارس پس از حضور فیزیکی مردم شد و در نهایت لغو شد. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن