نامه به سردبیر جمعه, 26 ژوئن 2020

نظرنامه نویسندگان گانتمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 26, 2020ماسک می تواند به معنای زندگی یا مرگکه د

توسط ABDOOSNEWS در 6 تیر 1399

نظر

ماسک می تواند به معنای زندگی یا مرگ

که در آن شما است ، بله, آنها ناراحت کننده هستند و آنها گرم است. ناراحت بودن قیمت های کوچک به پرداخت برای حفاظت از زندگی دیگران.

COVID-19 یک بیماری است که می تواند معطل در بدن بدون نشان دادن علائم. هنوز کسی با COVID-19 تحمیل می توانید بدبختی از این بیماری در دیگران صرفا با تنفس در حضور آنها. با پوشیدن یک ماسک می توانید تفاوت را.

من نفرت پوشیدن ماسک, اما من همیشه این کار را چند بار من را به داخل سالن محل عمومی. ماسک را در اتومبیل خود را و استفاده از آن را هنگامی که شما را به یک مرکز. حفظ و ضد عفونی کننده دست یا دستمال مرطوب با شما برای ضد عفونی پس از خرید و یا در تعامل با دیگران است. چرا كه اگر خود را با خیال راحت اما همچنین برای ایمنی از دیگران است ؟

فاصله اجتماعی. ما مدیون این تلاش به هر یک از دیگر. این را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. امیدوارم ما یک واکسن یا درمان نسبتا به زودی. تا آن زمان ما باید به دنبال دستورالعمل CDC با هم کار کنند برای در امان ماندن تماشای برای هر یک از دیگر و احترام به بالا-خطر افراد است. آن را سخت به کار نیست اما آن را فوق العاده مهم است در برخی از موارد تفاوت بین مرگ و زندگی است.

سوزان R. Miller, Pineland, on Pine Island

مقامات را انتخاب کنید 'انجام هیچ چیز'

از سال 1991 ما زندگی می کردند در تالاهاسی, Seminole, بونیتا اسپرینگز و در حال حاضر ناپل برای 18 سال است. ما همیشه مشکوک ما بر خود ما را در فلوریدا و ما ثابت شده است درست در زمان پس از زمان.

و یک بار دیگر ما فرماندار کنگره و نمایندگان وزارت امور خارجه و ذغال سنگ شهرستان در کمیسیون به ما نشان داده اند که هنگامی که آن را یک انتخاب بین انجام آنچه حق برای محافظت از بهداشت عمومی و ایمنی و انجام هیچ چیز برنده است.

ما از چپ به انجام آنچه ما می توانیم برای محافظت از خودمان و دیگران با پوشیدن ماسک ، در ضمن این سیاستمداران به برکت خود را به کسانی که ئی نادان اعضای عمومی به خود قرار داده و مراقبت های بهداشتی کارگران و کسانی که باید با کار و بقیه از ما در بی خطر با امتناع از برداشتن این گام ساده.

لطفا می دانم که ما در حال گرفتن توجه داشته باشید که کسب و کار نیاز به ماسک. کسانی که کسب و کار ما را سرپرستی در حال حاضر و در آینده است.

این سیاستمداران به نظر می رسد به این باور است که تظاهر این ویروس نیست یک بحران بهداشت عمومی مناسبی حاکم بر استراتژی است. ما آن را نامردی. شرم بر شما.

باربارا اوون ناپل

از بین بردن مجسمه در مقابل بزرگتر موانع

در مورد حذف مجسمه برده دارندگان و دیگران که پیشی گرفت و مادری آمریکایی و یا دیگر گروه های به حاشیه رانده شده:

اگر مجسمه ها حذف می شوند, چه بتن تفاوت خواهد آن را به این مردم با توجه به نژاد پرستی نهادینه شده? چرا من با دیدن تلاش برای زندگی بهتر از سیاهان و دیگران مهار با نژاد پرستی. مجسمه و نام حذف شده است اتفاق می افتد, اما من با دیدن چیزی انجام می شود در مورد مسکن برای فقرا افزایش پرداخت یا شغل لازم برای کارگران بهتر تحصیل تغییرات واقعی در پلیس, مراقبت های بهداشتی و غیره.

به نظر می رسد این مجسمه مسئله می دهد تنها به طور موقت "متاسفم" به صورت گذشته با واقعی هیچ تغییر در زمان شرایط زندگی. من می خواهم برای دیدن همه ما کار بر روی اصلاحات واقعی نژادپرستی نهادی. اگر مجسمه برداشتن اولین گام است و سپس من همه برای آن است.

JoAnn Reece, Sanibel

مورد vs. سابق مشاور امنیت فلین

در مورد قاضی سالیوان تصمیم به گرفتن یک نگاه سخت در وزارت دادگستری حرکت به اخراج یک پرونده جنایی علیه مایکل فلین:

اول فلین (سابق مشاور امنیت ملی به رئیس جمهور تهمت) pled گناه دو بار. بنابراین در حال حاضر وجود دارد یک اعتقاد نیست و در حال بررسی اتهامات عنوان شده علیه. برای رد قاضی نیاز به تخلیه از گناه درخواست. پس دیگر وجود دارد که در حال بررسی یک اتهام, اختیار دادستانی دیگر وجود ندارد.

دوم وزارت دادگستری معتقد است که فلین دروغ به اف بی آی بود و نه "مواد" به هر "مشروع بررسی است." اما قاضی سالیوان ساخته شده خاص پیدا کردن از مادیت زمانی که پذیرش گناه و فلین بستری مانند.

در نهایت DOJ نیست مسابقه که فلین به دروغ اف بی آی است. در واقع این یکی از دلایل مغلوب ساختن پیشی جستن به در شلیک فلین. دروغ گفتن به اف بی آی است که یک جرم و جنایت است. باید این توان به سادگی نادیده گرفته می شود ؟

آیا DOJ عمل در ایمان بد در آوردن اتهام اصلی است یا عامل در ایمان بد در حال حاضر (در به دنبال اخراج مورد)? و همانطور که اشاره شد توسط قاضی سالیوان, آیا فلین مرتکب دروغ در اصلی خود را درخواست و اظهارات به دادگاه و یا او از انجام این کار در حال حاضر ؟

مارتین Bercovici ناپل

سردبیر به روز رسانی: یک دادگاه تجدید نظر پانل 2-1 نماز جمعه به دستور آمریکا در منطقه قاضی مورچه سالیوان به اخراج این مورد که DOJ ساخته شده بود در برابر فلین قبل از ویلیام Barr شد دادستان کل. رویترز گزارش داد یک منبع گفت: چهارشنبه حکم به احتمال زیاد خواهد شد به دادگاه تجدید نظر به یک بزرگتر پنل دادگاه فدرال. نامه فوق ارائه شد مارس 23.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن