وام کمک به دست به عهد بوق جامعه در مستند

Manish Tewari, کنگره سخنگوی پرسید: "از کجا خروج ملی طرح". WIkimedia Commons تیاو از کنگره خواسته است تا دولت ب

توسط ABDOOSNEWS در 26 اردیبهشت 1399
Manish_Tewari_speaking_on_the_
Manish Tewari, کنگره سخنگوی پرسید: "از کجا خروج ملی طرح". WIkimedia Commons

تیاو از کنگره خواسته است تا دولت به طلسم کردن یک نقشه راه برای خروج از این مستند دو روز پیش از انقضای مستند-3 و پس از نخست وزیر مودی به دنبال متحده پیشنهادات خود برای لغو محدودیت.

"که در آن ملی است خروج طرح" خواسته Manish Tewari, کنگره سخنگو در روز جمعه.

"هند اعلام کرد یک مستند که مورد شمارش شد 181 و در حال حاضر زمانی که شما در حال بلند کردن این مستند تعدادی از موارد عبور کرده 80,000. هند اولین کشور غیر از ما به انجام این کار گفت:" Tewari.

او گفت: زمانی که دولت می تواند اعلام کند قرار دادن به اثر متفرقه بند در مدیریت بحران عمل می کنند و سپس آن را همچنین می توانید با خروج از برنامه.

Prime_Minister_Shri_Narendra_Modi_in_New_Delhi_on_August_08_2019_cropped
"نخست وزیر این است که بازی یک بازی منحصر به فرد به او اعلام کرد lockdown; و در حال حاضر زمانی که همه چیز در حال از دست و سپس تعهد قرار است در ایالات متحده به رنج می برند از خشم مردم است.", کنگره سخنگوی گفت. Wikimedia Commons

"نخست وزیر این است که بازی یک بازی منحصر به فرد به او اعلام کرد lockdown; و در حال حاضر زمانی که همه چیز در حال از دست و سپس تعهد قرار است در ایالات متحده به رنج می برند از خشم مردم است. وزیر دارایی Nirmala Sitharaman بیش از حد قرار داده است تعهد از مهاجران در ایالات متحده گفت:" Tewari.

این کنگره گفت: از آنجا متحده باید به صورت مردم هیچ دولتی اجازه می دهد می تواند هرج و مرج. "بنابراین متحده باید با توجه به انعطاف پذیری بیشتر."

این حزب شده است سوال این استراتژی خروج و نخست وزیر مانموهان سینگ خواسته بود که حزب رئیس جمهور مطبوعاتی این مرکز به صورت یک نقشه راه است.

The_Prime_Minister_
نخست وزیر مانموهان سینگ خواسته بود که حزب رئیس جمهور مطبوعاتی این مرکز به صورت یک نقشه راه است. Wikimedia Commons

حزب سابق رئیس جمهور راهول گاندی تاکید کرده است که باید مشورت در منطقه طبقه بندی شده است. او تأکید کرده است که باز از اقتصاد باید به سمت چپ به ایالات متحده به عنوان آنها می دانند که بهتر است در مورد زنجیره تامین.

نارندرا نخست وزیر در سخنرانی خود در روز سه شنبه گفت که کروناویروس یک واقعیت است. او اشاره کرد که مستند 4.0 خواهد بود "کاملا متفاوت است."

بیشتر بخوانید: "ما باید به یاد بگیرند برای زندگی با COVID-19", می گوید دهلی وزیر بهداشت Satyendar Jain

این ساعت همچنین گفت: در یک ویدئو کنفرانس با رئیس وزیران که به عنوان کشور حرکت فعالیت های اقتصادی شده اند که دوباره راه اندازی خواهد به دست آوردن بخار. او همچنین خواسته دولت برای اطمینان حاصل شود که مناطق روستایی هند باقی می ماند رایگان از Covid-19 بحران است.

رئیس وزرا که نمی تواند خود را شنیده طول ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه گفته شد برای ارسال پیشنهادات خود را توسط مه 15.

هر چند Maharashtra, Punjab, West Bengal و Telangana اصرار بر تمدید زمان مستند برخی از کشورهای دیگر مانند دهلی نو می خواستم آزادی بیشتری برای باز کردن اقتصاد به جز در مهار مناطق. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن