لی بهداشت بیمارستان ها در 100% ظرفیت به عنوان COVID-19 اعداد رشد

فرانک Gluck فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 4:03 PM EDT Jul 21, 2020لی سلامت چهار حاد-مراقبت از بیمارستان در

توسط ABDOOSNEWS در 1 مرداد 1399

لی سلامت چهار حاد-مراقبت از بیمارستان در حال حاضر کامل از نظر کارکنان ظرفیت برای درمان بیماران آن بیمارستان سیستم بالا مدیر سایت گفت: سه شنبه.

آن را غیر معمول نیست برای عموم عمل لی سلامت به دیدن چنین بیمار حجم در اوج گردشگری و snowbird فصل در پاییز و زمستان. اما تعداد رو به رشد از COVID-19 موارد را تیره و تار سلامت سیستم نیروی انسانی و تجهیزات پزشکی.

حدود یک چهارم از لی سلامت بیماران در حال حاضر COVID-19 به عنوان اولیه یا ثانویه تشخیص است.

ماسک یا ماسک?: پس از بحث های زیادی در مورد ماسک ها, Fort Myers شورای شهر هیچ کاری نمی کند

"در حالی که این تعداد می ایستد, ما یک تیم است که با تجربه در حصول اطمینان از هر بیمار همچنان به مراقبت از آنها نیاز به ظرفیت بیش از 100 درصد است که سالانه چالش ما در طول فصلی ماه" گفت: Lee سلامت رئیس جمهور و مدیر عامل لری Antonucci در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. "به طور کلی ظرفیت تخت نوسان ساعت به ساعت و ما با خیال راحت تخلیه بیماران در طول روز که آماده برای رفتن به خانه."

صد درصد ظرفیت به این معنا نیست تمام تخت و فضا گرفته شده است. به جای آن نشان دهنده تعداد بیماران نسبت به توصیه تعدادی از کارکنان در دسترس برای مراقبت از آنها.

لی بهداشت هفته گذشته اعلام کرد که آن را پوسته پوسته شدن اعمال جراحی الکتیو در پاسخ به رشد بیمار جلد است. Antonucci گفت: هر روش که نیاز به بستری شدن در بیمارستان همچنان به عنوان برنامه ریزی شده.

بیشتر شبیه به این: Lee ذغال سنگ در میان 12 COVID 'red مناطق' نیاز به ماسک حکم به بیرون درز کاخ سفید گزارش می گوید

او گفت: Lee بهداشت انتظار به در آورد به اندازه کافی اضافی کارکنان اجازه می دهد تا خود بیمارستان به باز کردن 50 تخت اضافی در هفته آینده. پس جولای 6, سیستم بیمارستان به ارمغان آورده است در 57 پرستاران ثبت نام شده 20 از آنها شروع به کار در روز دوشنبه.

آنها شامل ترکیبی از استخدام های جدید, سفر, پرستاران, بازگشت فصلی کارکنان و کسانی که در بازگشت از مرخصی و یا تابستان از فرصت های مطالعاتی Antonucci گفت.

قبلا: Lee بهداشت خواستار مراقبت ويژه کارکنان به عنوان 9 بیرون از 10 تخت ICU در حال حاضر کامل

همانطور که از شنبه, Lee بهداشت درمان شد 322 بیماران با رمان coronavirus 36 از آنها در هواکش و 55 که در بخش های مراقبت ويژه. این بدان معناست که حدود 56 درصد از آن فن و 5 ٪ از تعداد تخت در دسترس بود در روز سه شنبه.

NCH سیستم بهداشت و درمان که در عمل بزرگترین بیمارستان در ذغال سنگ شهرستان است و در حدود 92 درصد ظرفیت گفت: Jon Kling NCH ارشد پرستاری افسر. آن بخش های مراقبت ويژه در مورد 90% کامل او اضافه شده است.

از روز شنبه آن را درمان 117 بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19. از آن 12 مورد نیاز هواکش. پنج بیماران دیگر برای درمان دیگر علل پزشکی نیز در هواکش ترک 136 موجود و در حال استفاده نیست.

فرانک Gluck است ناظر خبرنگار با اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه. اتصال با او در fgluck@news-press.com و یا در توییتر @FrankGlucktinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن