لی شهرستان در ضربات تا $450K در مراقبت بودجه برای FGCU COVID-19 بادي مطالعه

پاملا McCabe فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 12:10 PM EDT Jun 16, 2020لی شهرستان با همکاری محققان از دانشگاه

توسط ABDOOSNEWS در 27 خرداد 1399

لی شهرستان با همکاری محققان از دانشگاه بین المللی چابهار برای اجرای یک COVID-19 بادي مطالعه خواهد شد که برای پرداخت با مراقبت بودجه.

کمیسیون امضا در تامین بودجه این پروژه روز سه شنبه. شهرستان موافقت کرد به پا زدن در بیش از 450.000 دلار از $134.5 میلیون آن دریافت شده در فدرال کمک از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند.

رئیس برایان Hamman بود "حمایت" از مطالعه و معتقد است که این مطالعه یافته های راهنمای کمک خواهد کرد که چگونه جامعه در پاسخ به پتانسیل موج دوم این بیماری همه گیر.

"بسیاری از مردمی حدس و گمان است که آنها ممکن است آلوده شده اند چرا که آنها تا به حال بیماری های مختلف در زمان های مختلف و بنابراین با انجام یک مطالعه از آنتی بادی در جامعه ما ما می توانید با استفاده از این اطلاعات برای برنامه ریزی برای ما چگونه خواهد با استفاده از منابع ما رفتن به جلو در آینده," او گفت:.

بیشتر: Lee شهرستان در مواجهه با سوال: چگونه به صرف $135M در فدرال محرک پول

هدف این است که برای "بهتر ورق را رو کردن پاسخ و راهنمایی برای پاسخ" باید یک دوم موج ضربه در لی شهرستان گفت: Krista Casazza an associate dean برای تحقیق و بورس تحصیلی در Marieb دانشکده بهداشت و خدمات انسانی در FGCU.

"برای من به عنوان یک محقق و آنچه ما واقعا نیاز به انجام است به منظور افزایش ظرفیت و توانایی ما برای درمان, پیشگیری و مدیریت بیماری وجود دارد باید موج دوم" او گفت:.

و که شامل نگاه کردن به داده های محلی به "اطلاع رسانی بهتر" چگونه جامعه در پاسخ به یک آینده شیوع.

"کامل زانو حرکت تند و سریع واکنش برخی از پیامد ناخواسته و ما می خواهیم برای جلوگیری از عواقب ناخواسته," Casazza گفت.

وجود دارد دو بخش به مطالعه, او گفت:. بخش اول شامل خون تساوی در 4,000 لی ساکنان شهرستان که انتخاب کردن برای شرکت در مطالعه.

به نظر شرکت کنندگان مشخص خواهد شد که بدون علامت و مطابقت متنوع جمعیتی از جامعه است. آزمون بیرون بکشد نامزدها بر اساس سن و جنس و جنسيت و نژاد برای نشان دادن یک "تصویر کلی جمعیت" Casazza گفت.

در علاوه بر این به اعتبار حضور COVID-19 بادی پژوهش کمک خواهد کرد که رنگ یک تصویر بهتر از جامعه واقعی عفونت رای دادن.

بسیاری از داده های مورد استفاده در حال حاضر متکی به گزارش علامتی از افرادی که به دنبال توجه پزشکی نه افرادی که نیست احساس بیمار Casazza گفت.

محققان امیدوارند همچنین به حفاری های حاد و دراز مدت اثرات عفونت به شدت بیماری می تواند تا حد زیادی متفاوت بسته به روی سلامتی فرد, پس زمینه.

قسمت دوم از این مطالعه را به تمرکز بر روی آنتی بادی آزمون در اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان که در حال حاضر تشخیص داده شده است با داشتن COVID-19.

بیشتر: فلوریدا در ادامه به مجموعه سوابق روزانه از جدید COVID-19 موارد

توافق بین FGCU و شهرستان باید نهایی مدتی این هفته با مطالعه مجموعه ای برای شروع در اوایل ماه ژوئیه Casazza گفت. امید است برای برخی از نتایج ارائه شده در چهار ماه برای اطلاعات بیشتر به دنبال از آنتی بادی صفحه نمایش از کارکنان بهداشتی درمانی.

کمیسیون به اتفاق آرا حمایت و اندازه گیری با کمیساریای ریموند Sandelli گفته او "همیشه تشویق زمانی که دانشگاه های ما و جوانان ما هستند و درگیر در مشکلات امروز هستند زیرا بخش مهمی از آینده ما است."

هیئت مدیره امضا کردن بر روی پیش نویس توافق نامه با دانشگاه صبح روز سه شنبه به دلیل FGCU وکلا هنوز بررسی نهایی ویرایش به سند گفت: کریستین بردی دستیار در شهرستان حتمی ،

"ما پیش بینی نمی هر گونه تغییرات قابل توجهی به قرارداد" او گفت:.

علاوه بر حمایت مالی FGCU خواسته است برای برخی از کمک های اضافی از این شهرستان در حال اجرا و مطالعه است که شامل گسترش این کلمه در مورد مطالعه کمک به مجموعه سایتها و به طور بالقوه ارائه شخصی دنده محافظ برای کارگران است.

هیچ یک از مردم خطاب کرد ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب